Leštění vlasů: pokyny pro postup

Chcete zvětšit délku, ale řezané prameny to neumožňují?Leštění vám pomůže zapomenout na tento problém!

Co je to leštění?

Leštění vlasů - co to je?Toto je módní postup, který je prováděn strojem se speciální tryskou.Odborníci říkají, že je to nejjednodušší způsob, jak osvěžit vlasy a odstranit ořezané konce.

Jaké další výhody má leštění pramenů?

 • Umožňuje zachovat co nejvíce délku vlasů, protože během zákroku můžete ztratit pouze 3–10 mm;
 • Speciální tryska zajišťuje dokonalý řez;
 • Odstraňuje křehké vlasy;
 • nemění jejich strukturu;
 • vyhlazuje vlasy, dodává jim lesk a lesk;
 • 100% odstraňuje zastřihnuté konce po celé délce vlasů.Poté se stane mnohem silnější a dostane motivaci k růstu;
 • Je to bezpečné, protože neexistují žádné mechanické nebo tepelné účinky na prameny;
 • Platí po dlouhou dobu.Pečlivě a hladce a zdravě vypadají po dobu šesti měsíců;
 • Umožňuje pěstovat dlouhé a zdravé vlasy;
 • Postup je dostupný doma.

Jak dlouho vydrží leštění?Doba trvání této procedury závisí na hustotě a délce vlasů.Na silných a tlustých pramenech to může trvat 40-60 minut.Jedinou nevýhodou je vysoká cena (od 400 do 900 rublů), která vám neumožňuje pravidelně navštívit kadeřníka.

Leštění - indikace a kontraindikace

Doporučuje se provádět kosmetický střih.s řadou indikací:

 • Po rekonstrukční péči - lékařské postupy, laminace, keratinizace atd.;
 • Po postupech, které poškozují strukturu pramenů - odlehčení, barvení, trvalé působení;
 • Po častém používání vysoušečů vlasů a žehlení;
 • Jako profylaxe řezaných konců.

Postup leštění může být docela nebezpečný.Nelze jej použít v přítomnosti plísní a silné ztráty pramenů.Ano, a pro kudrnaté prameny bohužel se nehodí.

Leštění vlasů: před a po

Leštění vlasů doma

Leštění vlasůdoma - skvělá alternativa k luxusním luxusním salonům.Stačí si koupit stroj (např. HG Polishen) nebo speciální trysku, pokud je tam první, a provést postup v libovolném vhodném čase.Také si můžete udělat bez nákupu, o této metodě, viz níže.Chcete-li se to naučit, použijte náš popis.Postup probíhá v několika fázích.

 1. Umyjte si vlasy šamponem a důkladně je osušte.Leštit lze pouze suché vlasy!
 2. Opatrně vyčesejte hřeben.
 3. Vyrovnejte prameny s vysoušečem vlasů nebo zvláštním žehlením.
 4. Rozdělte vlasy na několik malých oblastí.
 5. Tenký pramen oddělte, vytáhněte jej hřebenem a vložte jej do mlýnku, ustupte od kořenů na 17 cm.
 6. Pokud mají vlasy stejnou délku, vytáhněte pramen nahoru.S odstupňovaným střihem je stažen dolů.
 7. Jemně zametejte zastřihovač vlasů po celé délce vlasů.Nedělej toostré a spěšné pohyby - stráví 3 až 5 minut na každém zámku.Procházka několikrát, jinak můžete přeskočit poškozené oblasti.Nepřehánějte to však, abyste nezůstali holohlaví!
 8. Pracujte na všech pramenech.
 9. Znovu vlasy umyjte, osušte a naneste masku dvou zdravých olejů - ricinového a lopuchu.
 10. Opakujte postup jednou za měsíc.

Pozor! Při koupi leštičky se zeptejte odborníka, jakou šířku je pro vaše vlasy zapotřebí nožová kostka!

Můžete také použít 3 jednoduché metody a provést tento postup bez psacího stroje.Další podrobnosti o videu:

Jak opravit výsledky?

Pro posílení účinku leštění vlasů neignorujte péči ve formě masek a balzámů (nejlépe přírodních).Po každém praní vypláchněte prameny lehkou infuzí heřmánku.Pravidelně je kombinujte s éterickými oleji a na kořeny a konce (včetně E a A) aplikujte vitamíny.

Je také nutné opustit vysoušeče vlasů, ploty, žehličky, protože poškozují strukturu.A v mrazivém, suchém a velmi vlhkém počasí nezapomeňte na šátky, čepice, šátky a panamy.

Recenze postupu

Aby bylo možné přesně posoudit podstatu leštění, pečlivě si znovu přečtěte recenze těch, kterým se podařilo tento úžasný postup sami vyzkoušet.

Karina:„Leštění bylo nabídnuto po malování v salonu.Bez váhání jsem souhlasil.Postup trval asi 25 minut.Zpočátku vypadaly moje copánky neuvěřitelně - měkké, hedvábné, hladké, dokonce ještě delší.Prošelpár týdnů - výsledek není tak jasný, ale stále velmi dobrý.Navštívené konce nejsou viditelné, i když vlasy rostou - je vidět z kořenů.Po chvíli to zkusím znovu. “

Masha:„Dlouho jsem chtěl pěstovat dlouhé vlasy, ale nevyšlo to.Dostalo se to k slzám, protože všechno, co vyrostlo, se muselo snížit!Už jsme nevěděli, co dělat s řeznými konci!Jednou si stěžovala známému kadeřníkovi - napsala mě pro leštění.Od té doby uplynul téměř rok.Moje větev vlasů je někde kolem 10 centimetrů.Leštění během této doby strávilo třikrát - udržuje se dobře.Radím všem. “

Veronica:„Slyšel jsem o leštění od přátel, ale vysoká cena mě upřímně vyděsila.Ale nějak před rokem jsem se rozhodl udělat si dovolenou pro sebe a šel do salonu.Střih, malování, styling a samozřejmě leštění!Zpočátku to bylo děsivé - najednou mistr uřízl délku, ale všechno šlo dobře.Vlasy jsou hladké, lesklé, vypadají stejně jako v reklamě.Poté jsem se rozhodl: Nehodlám o těchto penězích zatraceně, nemůžete na sobě ušetřit! “

Sofia:„Moje vlasy rostou velmi pomalu, počítá se každý milimetr.Když přišel čas, aby se střih (tam byly řezané konce), šla se slzami v očích.Mistr okamžitě navrhl úplně jiný způsob - postup leštění.Chytil jsem se za myšlenku, protože jsem opravdu nechtěl zkrátit svou délku.Účinek je velmi spokojený.Ještě jsem neměl takové vlasy.Je dobré, že můžete řezané a poškozené konce odstranit, aniž byste zkrátili délku pramenů.Nyní mi ostříhejte vlasy. “

Ekaterina:„Četl jsem o leštění na internetu.Zpočátku jsem tomu nevěřil, ale rozhodl jsem se to zkusit na sobě.Vlasy po zákroku byly dokonale hladké, zdravé a rovné.Rovné vlasy na vlasy!Jasný střih, ne jediný rozdělený hrot!Je prostě nemožné dosáhnout takového výsledku nůžkami! “