Módní odstín hnědé

Chcete se stát hnědými vlasy?Pak si vzpomeňte na hlavní věc - hnědé vlasy musí být kombinovány s kůží a také s odstínem očí.Pouze v tomto případě se můžete spolehnout na úžasný výsledek.

Kdo bude vyhovovat hnědovlasému člověku?

Hnědá barva vlasů je ideální pro ženy s lískovými, hnědými, zelenými a modrými oči.Pokud je vaše původní barva popelová a tmavě hnědá (tzv. Myš), nebudete se muset zesvětlovat.Pokud jsou vlasy tmavší, bez nich se neobejdete.Jinak ztratíte čas a peníze.Doporučujeme vám podívat se na kaštanové tóny, tmavší o 2 odstíny.

Dívkám s olivovou nebo tmavou pokožkou s tmavým nádechem očí doporučujeme, aby zůstaly v teplých hnědých tónech s medovým nebo zlatým nádechem.Hnědovlasá barva s červenými, karamelovými a bronzovými tóny bude vypadat neméně krásně.Ale majitelé světlé tváře a jasných očí budou ideální volbou pro studenou hnědou barvu - světlou i tmavou.

Rada! Ženy s velmi lehkými obočími a řasami musí velmi pečlivě zvolit odstín pramenů.Po obarvení vlasů tmavou barvou mohou zcela zmizet.Abyste tomu zabránili, obarvte obočí a řasy speciální barvou.

Módní odstíny hnědovlasých

Neuvěřitelně krásné a ušlechtilé odstíny hnědé otevírají ženám mnoho stylistických příležitostí.Máte spoustu možností - od tmavé po zlatou.

Světle hnědá

Světle hnědé odstíny perfektnídáma s tmavýma očima to udělá, ale on je kategoricky kontraindikován dívkám se světlýma očima.Pokud jde o pokožku, její barva vůbec nezáleží.Světle hnědé vlasy se hodí jak k porcelánovým, tak i tmavým obličejům.

Tmavě hnědá

Tmavě hnědé odstíny jsou skvělou volbou pro ženy s tmavou a opálenou pletí, stejně jako hnědé, zelené amodré oči.Vypadá to přirozeně a pozoruhodně zdůrazňuje celkový obraz.Tmavě hnědá je v dokonalé harmonii s dlouhými i krátkými vlasy, což jim dodává objem, vitalitu a krásný lesk.Nejneobvyklejším duetem však bude kombinace tmavé barvy vlasů se světlou pokožkou a tmavými očima.Díky tak ostrému kontrastu bude obraz elegantní, sofistikovaný, ušlechtilý.

Ash Brown

Samozřejmě to nemůžeme nazvat přirozeným, ale šíleně krásným - je to snadné!Navzdory skutečnosti, že tento složitý odstín přidává pár let, se do něj moderní krásy prostě zamilovaly.Popelně hnědá barva obsahuje teplý i studený tón, takže je vhodná pro světlou i tmavou pleť.Barva očí může být jakákoli, co je nejdůležitější, ne zelená.

Fialově hnědá

Hnědovlasá žena s narůžovělým a purpurovým nádechem je skutečným pískotem!Vypadá to prostě nádherně, drahé a ušlechtilé.Proto je často vybíráno mnoha hollywoodskými hvězdami.

Golden Brown

Golden brownvytvoří jasný obraz pro dívky s velmi tmavou nebo velmi světlou pokožkou, stejně jako hnědé oči.

Červenohnědá

Červenohnědá barva vlasů vypadá bohatě a jasně.Toto je stejný červený tón, ale s hnědým nádechem.Bude to skvělé řešení pro všechny ženy teplé barvy.Pokud máte světle hnědé nebo zelené oči a trochu tmavou pokožku, zkuste to sami.

Světle hnědá

Další krásná barva, která láme všechny záznamy popularity.Je to v přírodě běžné, ale vypadá to nudně.Proto mnoho žen dává přednost osvěžení přirozeného tónu vlasů vhodným barvivem.Výsledkem takového zbarvení bude zářící a třpytící se na slunci.

Měděná hnědá

Téměř hlavní trend sezóny!Měděno-hnědý odstín vypadá neuvěřitelně atraktivní - jednoduše nemůžete sundat oči.Zvažte pouze odstín kůže (musí být světlý), stejně jako odstín očí (nejlépe hnědý).

Černá Hnědá

Toto je možná nejtmavší a nejsmyslnější barva.To je také nazýváno glasse nebo tmavá čokoláda.Po vybarvení vlasy zčerná a lesknou se světlými čokoládovými tóny.Černohnědý odstín dodá stylu spalování brunet rozmanitost a dodá jim ženskost.

Červenohnědá

Červenohnědý odstín se často stává výběrem výjimečných a odvážných osobností.Nenínemá žádné věkové omezení a vypadá skvěle na mladé dívky i zralé dámy.Hnědovlasá žena s červeným podtónem dokonale zdůrazní světlou pokožku a učiní z vás božsky krásnou.

Studená hnědá

Studená hnědá zkroucená do jedné koule zakouřená, jasná, světle hnědá, bronzová a černá.To je skvělá volba pro majitele hnědých, modrých a šedých očí, stejně jako jemnou porcelánovou pokožku.

Teplá hnědá

Teplé tóny hnědovlasých (koňak, jantar, karamel) budou pro obarvení typu jaro /podzim výhodná.".Jsou to dívky s tmavou nebo opálenou pokožkou a zelenými nebo světle hnědými oči.

Čokoládově hnědá

Čokoládově hnědá barva vlasů je jednou z nejpopulárnějších v celé hnědé paletě.Ženský a velmi jemný, jistě smaže pár let.Pro majitele studené barvy je ideální čokoláda se šedým nebo černým nádechem.Pečlivě se ujistěte, že není ani trochu červeného odstínu.Nechte je holkám podzimního barevného typu.

Jak si oblékat hnědé vlasy?

Existuje několik způsobů, jak získat krásnou barvu doma.

Metoda 1. Barvení tónovanými balzámy

Tónované šampony nebo balzámy jsou ideální pro ty, kteří se dosud nerozhodli o konečné volbě - po chvilce je můžete snadno omýt vlasy.

Metoda 2. Intenzivní tónování

Tato metoda barvení zaručujetrvalejší výsledek než ten předchozí.To vám umožní změnit barvu vlasů o 2-3 tóny.Barva se po asi 20-25 mytí vymyje.

Metoda 3. Trvalé barvení

Trvalé barvení vlasů je nejradikálnějším způsobem, jak změnit barvu vlasů.Můžete ji však použít až poté, co jste se úplně rozhodli pro výběr odstínu.Perzistentní barviva se během praní nezmývají a dobře nalakují šedé vlasy.

Důležité! Nezapomeňte pravidelně odstínit rostoucí kořeny, jinak váš účes nebude vypadat příliš elegantně.

Metoda 4. Domácí opravné prostředky

Pomocí lidových receptů můžete získat velmi hlubokou a bohatou barvu hnědých vlasů.Pamatujte, že přírodní barviva lze použít pouze na vlasy, které nebyly dříve stočeny nebo barveny chemickými látkami.

Recept 1 - cibule slupky

Složení:

 • Voda - 200 ml;
 • Cibule slupka - 0,5 šálků;
 • Glycerin - 2 lžíce.l

Pokyn:

 1. Naplňte plevy vodou.
 2. Vařte 20 minut.
 3. Napětí sítem.
 4. Do kapaliny nalijte glycerin.
 5. Ponořte prameny denně tímto produktem pomocí bavlněné houby.Opakujte, dokud nemají požadovanou barvu.

Recept 2 - Limetkový květ

Složení:

 • Lindenova barva - 5 lžíce.l.;
 • Voda - 1,5 šálku.

Pokyn:

 1. Naplňte líhu vodou.
 2. Vařte na velmi nízkém ohni za stálého míchání.
 3. Počkejte, až se kapalina odpaří o 2/3.
 4. Ochlaďte a použijte na prameny.
 5. Tuto směs není nutné omývat.

Recept 3 - Káva

Složení:

 • Přírodní káva - 4 lžíce.l.;
 • Henna - 1 balení;
 • Voda - 200 ml.

Ingredience:

 1. Naplňte kávu vodou a vařte 5 minut.
 2. Ochlaďte na 90 stupňů.
 3. S touto kávou nalijte henu.
 4. Dobře promíchejte.
 5. Na vlasy naneste masku.
 6. Nasaďte si sprchový uzávěr shora.
 7. Podržte po dobu 35 minut.Nepřehánějte směs, jinak se vlasy stanou černobílým odstínem.

Viz také:

)
Čokoládová barva vlasů - Všechno by bylo milé - Vydání 83 - 11/21/2012 - Všechno bude v pořádku
Jak si vybrat barvu vlasů, která budejsi mladší - Všechno bude milé.Vydání 682 ze dne 10.06.15
❤ Kadeře bez kulmy !!I Účes Carrie Bradshaw I Moje péče o zvýrazněné vlasy

Jak se starat o hnědé vlasy?

Chcete-li, aby váš odstín pramenů vypadal stejně krásně jako na fotografii, naučte se, jak se správně starat o obarvené vlasy:

 • Tmavé prameny odrážejí světlo dokonale, takže se ujistěte, že jsou hladkéa zdravé.K tomu je třeba absolvovat léčebné procedury a masky a odříznout odříznuté konce.Teprve poté se barva projeví hluboko a nasyceně;
 • Používejte šampony a kondicionéry udržující barvu;
 • Mezi malbami není zbytečnéaplikujte tónovací prostředky.Vytvoří jasný zář;
 • Ochrana před UV zářením je velmi důležitá pro hnědovlasé ženy.Dlouhodobé vystavení slunečnímu záření způsobí, že vlasy vyblednou a ztratí lesk a lesk;
 • Oceňujte vodu, kterou si umyjete hlavou.Neměl by obsahovat měď nebo bělidlo, protože obě tyto látky vedou ke vzniku nazelenalého odstínu.Pokud není jiná možnost, opláchněte si vlasy kondicionérem šťávou z jednoho citronu, jedné tablety aspirinu a jednoho litru vody;
 • Pravidelně vytvářejte zábaly oleje.Olivový olej, arganový strom a meruňkový jaderný olej jsou pro vás ideální.Zvyšují hustotu každého vlasu a vytvářejí hladké a hedvábné hnědé vlasy;
 • Léčivé byliny - heřmánek, tymián, lopuch, kopřiva, dubová kůra - jsou vhodné pro oplachování barevných pramenů;
 • Domácí masky založené na kefíru, vejcích a kaviáru se budou moci zbavit mnoha problémů s vlasy a obnovit strukturu.