Módní srážky pro ženy po 40 letech

Věk není překážkou vaší kvetoucí kráse!Jeden musí udělat srážky pro ženy po 40 - a vy se stanete luxusní dámou v prvotřídním životě!

Srážky pro různé délky

Pro osoby starší 40 let jsou k dispozici stejné účesy jako pro mladé dívky, ale jsou rafinovanější a zdrženlivější.Mohou to být také:

 • Krátké - zdůrazněte krásu, ženskost a sexualitu.Jejich hlavní výhodou však bude jednoduchý styl.Pro kudrnaté vlasy tato délka není vhodná!
 • Střední - univerzální varianta.Vlasy této délky vypadají dobře upravené a různé styly často mění vzhled.
 • Dlouho - možná si někdo myslí, že taková délka je vhodná pouze pro mladé lidi, ale to zdaleka není pravda.Hlavní věc je, že vlasy jsou silné a zdravé.

Populární účesy pro dospělost

Móda 2019 nabízí dospělým dámám mnoho různých účesů.Budeme se zabývat těmi, kteří zdůrazňují váš vznešený zralý věk.Pojďme si o nich promluvit podrobněji.

Bob

Jeden z nejmódnějších účesů.Nepotřebuje péči, a proto budete trávit několik minut položením!Kromě toho takový účes opravuje ovál a činí mladší mladší.

Bob s lemováním

Další možnost proti stárnutí.Třásně pokrývají čelo a stylové lemování zvýrazňuje ovál a zdůrazňuje lícní kosti.Většina současných hvězd to „nosí“.

Pixies

Krátké srážky pro starší ženy se neobejdou bez pixies, zejména pokud máte kulatou tvář a tváře.Super krátkédíky svěží koruně a zkráceným chrámům účes mění kruh v ovál.Tento účes je relevantní pro světlou a ohnivě červenou barvu - s touto barvou vlasů vypadá nejvýhodněji.

Pixie nevyžaduje styling - stačí jen použít malou pěnu na prameny a rozčesat je rukama.I když roste, dokonale drží tvar a vypadá dobře upravená.

Vícevrstvé objemné srážky

Ideální pro tenké vlasy, protože se snadno připevňují k pramenům.vizuální objem.Vytvořením takového střihu usnadníte život sobě i své nové hlavě vlasů, protože pokládka roztrhaných pramenů zabere několik okamžiků.

Kare

Tato stylová varianta je skutečně nezbytná pro ženy starší 50 let, protože vám umožňuje „zahodit“ několik let najednou.Karet je ideální pro oválný obličej, ale s kudrnatými vlasy byste měli být opatrní.

Střih s podélnými prameny po stranách

) Pro ženy s kulatým obličejem je to nejlepší volba.Takový střih zjemňuje pokožku a skrývá všechny nedokonalosti.Ale tenké a vzácné prameny jsou kontraindikovány.

Kaskáda

Řez kaskády na 45?Snadné!Dává mu otevřenou tvář a mladou.Jedinou podmínkou jsou prameny různých délek, které vytvářejí vícevrstvý efekt.

Prodloužená stříška

Pro ženy nad 40 let je to velká délka - vlasy a ne krátké, a ne dlouho.Hlavní výhodou tohoto střihu je však schopnostexperimentujte se stylem v závislosti na vaší náladě.

Klobouk

Srážky tohoto typu jsou na vrcholu slávy, přestože vyžadují časté výlety do salonu krásy.Klobouk (klasický nebo asymetrický) omlazuje ženy a vypadá velmi elegantně.Ženy s trojúhelníkovým, oválným nebo čtvercovým tvarem mohou takový účes povolit.

Krátký Garzon

Šlechetný a koketní účes vypadá docela odvážně.Ona je velmi populární mezi ženami křehké postavy.Rušné zámky, odstupňovaná struktura a schopnost rychle změnit okouzlující hladkost stylingu pro rozcuchané prameny učinily posádku nejoblíbenější volbou.

Bude vás zajímat:jak si vybrat barvu vlasů, která vás učiní mladšími?

Důležité! Můžete vyzkoušet na jakýkoli účes, stačí nahrát svou fotografii do naší služby.Je zdarma a bez registrace.

Výběr užitečných tipů

Při pohledu na fotografie srážek pro ženy po 40 letech si pamatujte tyto tipy od nejzkušenějších stylistek:

 • Účes po 40 musí být mladý a schovanýskutečný věk, a proto barvení pramenů vhodnou světlou barvou;
 • Vrásky v rozích očí skryjí rány pod obočím;
 • Kolem krku se objevily vrásky?Zastavte se na středně dlouhé účesy, které pokrývají tuto problémovou oblast;
 • Vyberte možnost, která přiblíží typ obličeje k oválu;
 • Udržujte střih s voskem a gelem.Nezapomeňte na styling - s vlasy vypadajíčistý a uklizený;
 • Letmý pohled na první šedé vlasy jsou hlavním trendem sezóny, ale ve věku 40 let je mnohem lepší malovat trvalým nátěrem.Pravidelně obnovujte stín - to je nejlepší způsob, jak prodloužit mládí;
 • Střih by měl odpovídat vašemu životnímu stylu a temperamentu;
 • Dávejte pozor na nos: široká nebo dobře čichající „dobře se mísí“ s vlasy česanými dozadu a přímou linii můžete skrýt tlustým třeskem do obočí;
 • Kadeře jsou skvělé pro obličej s jemnými rysy;
 • Pro krátký krk se doporučuje trojúhelníkový lem.

Chcete vypadat mladší?Podívej, make-up, díky kterému budeš o několik let mladší:

Častěji měň svůj obrázek, aby byl každý rok krásnější a mladší!