Módní techniky barvení vlasů pro brunetky

Dříve či později chce každý z nás změnit svůj účes, obnovit náš známý obraz a stát se krásnějším.Barvení vlasů pro brunetky je přesně to, co potřebujete.Jaké barvy jsou v této sezóně v módě?

Zvýraznění

Zvýraznění vlasů je jednou z nejkrásnějších a nejběžnějších technik, díky níž je vzhled ženský a ušlechtilý.Lze ji rozdělit do několika hlavních typů:

  1. Benátské (blond pro brunetky) - osvěžuje pleť a transformuje vzhled.Provádí se pomocí teplých odstínů (hlavně světlých - koňak, šampaňské, zlaté) - od 2 do 4. Během sezení mistr rozdělí vlasy na mnoho tenkých pramenů a nanese na ně barvu plochým a širokým štětcem.Kompozice je udržována po dobu ne více než 40 minut, bez zabalení pramenů do fólie a ručníku.Výsledkem je hladký a jemný vzor s zářícími tóny.
  2. Američan je ideální volbou pro tmavovlasé dámy, což zahrnuje použití několika barev na prameny najednou - mírné, klidné a barevné, kontrastní.Povinným okamžikem je použití fólie.Takové zvýraznění vypadá obzvláště krásně na kadeře.
  3. Kreativní („sůl a pepř“) - v této stylové verzi jsou černé zámky smíchány s bílou nebo světle šedou.Tento účes vypadá docela extravagantně a je ideální nejen pro dospělé ženy, ale také pro mladé dívky.

Brondirovanie

Nevíte, jak nejlépe barvit vlasy?Zastavte se na bronzu, který se podobá přirozenému účinkuodlesky na slunci.Toto je nejoblíbenější barevná varianta pro prameny, což je kombinace světlých (blond) a hnědých (hnědých) odstínů.Tmavý tón se zpravidla hladce promění ve světlo, proto lze tuto metodu nazvat úsek.

Bronzování je skvělé pro středně až dlouhé vlasy.Poté, co půjdete k stylistovi, budou vaše vlasy neuvěřitelně krásné.Hlavní věc je vybrat barvu.Preferujte maximální přírodní odstíny s rozdílem 2-3 tóny.Světle hnědá, káva, čokoláda, hnědá, med, pšenice, měď a kaštan jsou ideální.

Tygří oko (tygří oko)

Obraz „tygří oko“ byl pojmenován po kameni, jehož lesklý povrch se třpytí třemiodstíny - měď, hnědá a zlatá.Koloristům se podařilo tuto barvu přenést na ženské vlasy a učinit ji jednou z nejkrásnějších.Nyní, s touto složitou technikou, jsou ty nejodvážnější módy doslova šílené!Tiger Eye je ideální pro zástupce zimního barevného typu se studenými očima a mírně bledou pokožkou.

Shatush

Jak můžete vidět na těchto fotografiích, shatush vypadá skvěle, a proto zůstává stejný.V procesu malování pramenů může mistr použít několik odstínů jedné barevné palety najednou - obvykle přírodní.Nátěr lze nanášet po celé délce vlasů nebo pouze na konce.

Prameny pro malování prutů jsou vybírány náhodně - zdá se, jako byste pracovali na svém účesu.slunce.Tato technika opravdu vypadá velmi přirozeně - měkké odstíny se vzájemně hladce prolínají a vytvářejí přechod z tmavých do světlých oblastí.K dosažení těchto efektů vlastně není obtížné - stačí jen vyčesat velmi tenké zámky a aplikovat na ně barvy, pohybující se od konců nahoru.Kořenová zóna není ovlivněna, takže tuto techniku ​​lze bezpečně nazvat jemnou.

Babylighty

Další populární technika barvení zahrnující znatelné zesvětlení tmavých vlasů, díky níž je obraz svěží, ženský a velmi jemný.Čisticí prostředek se zpravidla aplikuje pouze na konce a vlasy obličeje.Při správném výkonu nelze rozlišit od přirozeného vyhoření.

Ombre

Dvoubarevné zbarvení Ombre barvy vlasů se nevzdá své pozice v nadcházející sezóně.Kromě toho lze nyní lak nanášet dvěma způsoby.V první, kořeny jsou ztmaveny a konce zesvětlí, takže barva natáhnout.Ve druhé verzi je opak pravdou - zesvětlete kořeny vlasů a ztmavte konce.Hranice přechodu může být také libovolná - jasná nebo rozmazaná.K vytvoření ombry se nejčastěji používají kaštany, čokoláda, káva a světle blond.V případě potřeby můžete vytvořit barevnou vložku, přičemž původní barvu ponecháte nejen v blízkosti kořenů, ale také na spodní části vlasů.

Viz také: 15 možností barvení ombre na tmavých vlasech

Sombre

Pokračování v módních možnostech barvení vlasů pro brunety je velmi krásná pochmurná technika.Objevuje se vHollywood, tento měkký ombre ("měkký, jemný ombre") získal srdce módy.Spokojeni s jasným přechodem temných kořenů na světlé tipy, klienti nejslavnějších salonů požádali mistrů, aby přišli s něčím jiným.Objevil se nový směr, ve kterém přechody z jednoho stínu do druhého jsou tak rozmazané, že jsou prakticky neviditelné.Výsledek takové malby vypadá velmi přirozeně - jako by horní prameny byly trochu spálené na slunci a znatelně rostly.Na pozadí touhy po přirozenosti se pochmurný tón s karamelovými medovými tóny stal hlavním trendem posledních módních období.

Balayazh

Balayazh umožňuje snadný kadeřnický zásah, protože je považován za měkký a velmi jemný.Tato metoda, která k nám přišla z Francie, se provádí v kabině bez filmu nebo fólie.Malování na prameny se nanáší rozmazáním vodorovných pohybů, které vytvářejí oslnění nebo přetečení.Práce se provádí s velmi tenkými zámky a malování se provádí na všech vrstvách vlasů (horní i dolní).Stejně jako ve většině případů je důraz kladen na přirozenost, proto se k sezení používá karamel, hnědá, čokoláda, béžová nebo pšenice.

To je zajímavé: , kdo těží z chaty a jaká je jeho výhoda

další video se můžete seznámit s módní technikou barvení „pochmurného“:

Barevná duha

Móda 2018 nás potěší nejen přírodními, ale také mimořádně jasnými odstíny.Chcete radikálně změnit svůj vlastní styl?Pak duhabarvení, také nazývané olejové skvrny, je pro vás dokonalou volbou.Jedná se o relativně novou techniku, která používá směs fialové, zelené, růžové a tmavě modré.Jsou umístěny po celé hlavě nebo v oddělené oblasti a vytvářejí jedinečný duhový efekt.Vizuálně je to všechno jako duha.

Dvoubarevné vlasy

Kreativní typy zbarvení vlasů pro brunety se neobejdou bez tohoto jasného a nestandardního zbarvení.Jedná se o kombinaci dvou jasných barev najednou - kontrastujících nebo vzájemně se doplňujících.Vše záleží na vaší odvaze a fantazii.

Přečtěte si více o kreativní zbarvení v tomto článku.

Galaxy vlasy

Jedná se o velmi módní trend, který vyhovuje odvážným a mimořádným dámám.V tomto případě barevné kosmické krajiny slouží jako zdroj inspirace.Tato technika je velmi složitá - jednoduše to nebude možné udělat sami.Nezapomeňte také, že galaktické vlasy vyžadují zvláštní péči a vyžadují časté návštěvy kadeřníka.

Barvy na vlasy při západu slunce

Mezi velkým počtem trendů lze rozlišovat ombre ve stylu mořského západu slunce.Doposud bylo o postupu rozhodnuto jen několik.Nyní Sunset Hair Colors získává na síle a stává se populárnější mezi moderními módy.Hlavním rozlišovacím znakem takového zbarvení je jeho barva - tóny jsou kombinovány tak, aby se při západu slunce podobaly obloze.Nejčastěji používané červené, růžové, fialové, oranžové a žluté.

Umělecká malba

Další originální technika, která dosud neměla žádné analogy.Hlavní podstatou tohoto zbarvení je to, že pomocí jasných barev ztělesňuje na vlasech myšlenky Moneta, Van Gogha, Botticelliho a Warhola.Vypadá to neuvěřitelně!

Cherry Bombre

Velmi krásná barva, která dává brunetkám jas, hloubku a eleganci.Cherry Bombre je založeno na principu raketoplánu, ale jak název napovídá, pro malování se používá jasný třešňový odstín.

Popel

Šedobílý odstín je hitem minulé sezóny.Může být použit jako monochromatické skvrny nebo shatush /ombre /sombre.Tato úžasná barva se stane nejlepší ozdobou vašeho obrázku a učiní ji skutečně nezapomenutelnou.Popelníkové barvy jsou velmi žádané mezi docela zralými i mladými ženami.Důležité je, že perzistentní barvivo můžete aplikovat pouze jednou, což dále posiluje jas barvy pomocí tonik a balzámů.

Viz také:nejmódnější popelové odstíny tohoto roku !

Kolumbie

Kolumbre nebo duhový ombre lze bez nadsázky nazvat hitem nadcházející módní sezóny.To je jedna z variant klasického ombre, ve kterém byly přírodní tóny nahrazeny jasnými barvami duhy.

Ponořte barvicí vlasy

Velmi zajímavá technika, jejíž doslovný překlad znamená „vtipné konce“.S tímto zbarvením vlasů pro brunetky jsou tipy zbarveny v kontrastních odstínech - modrá, zelená, žlutá, fialová, růžová atd. Toto je nejlepšínabídka pro ty, kteří hledají originální řešení a chtějí vyniknout z davu.

Monochromatické barvení

Pokud nejste fanouškem moderních technik, podívejte se na monochromatické barvení.V sezóně 2019 jsou relevantní čokoláda, měď, kaštan, káva, koňak a černá.Dodávají vlasům objem, dodávají mu lesklý lesk a zdůrazňují vlastnosti.

Viz také:módní zbarvení za 5 minut (video)