Módní účesy 2019: pro krátké, střední a dlouhé vlasy

Trendy 2019 v kadeřnictví nechtějí zaostávat za jinými módními trendy.Jedná se o harmonii kontrastů, která kombinuje úmyslnou nedbalost a ženskou sofistikovanost, eleganci a vzpouru.Co budou - nejmódnější účesy roku 2019?

Ocas 2019 - stále relevantní!

Píšťalka, kterou každý ví, je letos v módě, ale v poněkud odlišné formě.Nyní by měl být snížen - elastická těsně přiléhá k hlavě, ale je uprostřed nebo dokonce na samých koncích.Toto je nejpohodlnější a nejjednodušší varianta, která bude vyhovovat jak podnikání, tak romantickému vzhledu.Tento ocas může být doplněn o koženou vlásenku v orientálním stylu.

Stylový balíček - klasika žánru

Účesy pro každý den v podnikáníkancelářský styl je nejdůležitějším módním atributem, protože v práci je nepohodlný s volnými vlasy a není čas ani úsilí na složitý styl.

Milovníci paprsků mohou být nyní klidní!Sezóna 2019 nabízí velký výběr krásných a stylových jízd.Designéři nabízejí odvážné experimenty - paprsek může být tradičně umístěn na zadní straně hlavy, na boku nebo na zadní straně hlavy.Pokud není dostatečný růst, zvedněte jej výše - přímo do parietální zóny.Struktura uzlu může být jiná - lehká, mírně rozcuchaná s vyraženými prameny, normální hladká nebo zkroucená z několika pramenů.Mokrý styl je vhodný pro večerní parta.

) K vytvoření paprsku můžete použít váleček i jednoduchou ponožku -více viz podrobně v tomto článku.

Twist - pro všechny příležitosti

Na Západě je tento účes velmi oblíbený u obyčejných žen a hvězdných dám.Mezi mnoha možnostmi si můžete vybrat kteroukoli z nich - zdarma a mírně klenutá, těsná nebo fleecová.Vše záleží na tom, kam chcete jít - na párty, společenské akce nebo jen do práce.Odborníci doporučují neskrývat tipy uvnitř, ale nechat je trčet ven nebo jít dolů, pokud to délka dovolí.

Nezáleží ani na umístění zákrutu - skořepina může být stočena na horní a zadní část hlavy nebo přímo nad čelo.Módní návrháři domů nabízejí twist stuhy, čelenky, kamínky a drahé sponky do vlasů.Stylové šipky a rtěnka z jasných bobulových květů pomohou doplnit obraz.Budete neodolatelní!

Luxusní retro styl v účesech

Podařilo se jim kombinovat večerní retro účesyv sobě nejjasnější okamžiky minulých let.Jedná se o objemnou babette, se kterou módní ženy 60. let a styl bob-car, které k nám přišly z 30. let, vychloubaly a zvlněly styl ve stylu tichého kina.V moderní verzi nejsou o nic méně krásné - zkuste to znovu!

Kadeře evropským způsobem

Dámské módní účesy s volnými vlasy jsou nejlepší volbou pro večerní akce, schůzky a přátelská setkání.Elegance, ženskost, stručnost a sofistikovanost - vzdušná vlna vlasů vypadá velmi krásně!Vícejeden důležitý bod - kadeře jsou evropského stylu pro jakoukoli délku, s výjimkou velmi krátkých srážek.

Musí vidět:

15 krásných účesů s kadeřemi, , které lze provést za 10 minut

Styling v módním stylu boho

KaždýRok boho styl je stále populárnější a získává nové fanoušky mezi mladými lidmi a dospělými ženami.Silně stočené kadeře, měkká světelná vlna v kombinaci s tenkými a širokými copánky vypadají velmi působivě a přitahují oči.Účesy Boho chic jsou vhodné pro středně dlouhé vlasy a maximální délku.

Prýmky 2019

Prýmky zůstaly po několik sezón trendem.Nemůžete jim říkat jednoduché, ale můžete snadno zvládnout dobrou část tkaní.Samozřejmě bude obtížné vyrobit zdobené vzory pomocí vlastních rukou, ale jednoduché možnosti budou fungovat každý den.

Jsou-li pro slavnostní akce potřeba copánky, rychle jděte do salonu!Zdrojem inspirace pro současné umělce jsou styly grunge a rock.Nedbalé rány na rány a tenké copánky vytvořené podél chrámů vytvoří obraz skalní divy nebo městského povstalce.

A jak se vám to líbí:

Hladké zámky + bouffant

Další módní trend kombinuje dvě různé stylingové metody - zlobivé rozcuchané a hladké lesklé vlasy.Jak toho lze dosáhnout jediným účesem?„Malvinka“, známá z dětství, vám pomůže.Shorav oblasti chrámu proveďte hromadu, vyberte dva nepříliš silné prameny, bodněte je do zadní části hlavy a zbývající délku narovnejte železem.

Sponky do vlasů s sponkami do vlasů

Nejmodernější styling používá sponky do vlasů a další doplňky.V roce 2019 můžete zapomenout na neviditelné a gumové pásky neviditelné pro cizince.Těžké a velké šperky a ozdoby na vlasy s jistotou vstoupily do módy.Zastavte se na sponkách s uměleckými řezbami, zlacením a ozdobnými prvky.U svazků si můžete vybrat několik perlových špízů, zatímco komplexní styl vypadá jednoduše úžasně s obručemi nebo ráfky.

Kůže a semišové šperky si zaslouží zvláštní pozornost.Hippy copánky na čele, retro obvazy, neobvyklé elastické pásky ve formě hrubých pletenin - takto vypadají nejrelevantnější vlasové doplňky.Například můžete zabalit běžný ocas pruhem matné a měkké semiše nebo speciální kůže.Stejné materiály mohou také hrát roli obruče a ráfku.

Přečtěte si také:

Nevíte, jak krásně sbírat vlasy? 8 krásných účesů

Etnické motivy

Nejmódnější účesy pro sezónu 2019 lze bez etnických motivů jen stěží představit.Stylisté se často obracejí k tématu etnicity, čerpajíc své nápady z ruských lidových příběhů a starořeckých mýtů.Ale v příštím roce je africký styl v módě.Malé kadeře, objemné afro-klobouky, nadýchané zvlnění - poskytnou vám vzhled bezuzdných a divokých.

Africké účesy jsou vhodnéjakékoli vlasy, dokonce řídké a hubené.Stočte konce zvlnění, sbírejte prameny do ocasu, aby elastický pás oddělil hladkou část od načechraných - styl je téměř připraven!

Kreativní nepořádek

Pro kreativní nepořádek je délka téměř nedůležité - vlasy mohou být buď úplně krátké nebo dlouhé.Efekt bude stejně úžasný.Pokud jde o rozloučení, je to také jiné - rovné, klikaté, šikmé a posunuté na stranu.Vytvořit chaos na hlavě?Co by mohlo být jednodušší?Na prameny naneste malé množství pěny nebo gelu.Vytvářejte prameny chaotickým způsobem a dávejte jim mírnou nedotknutelnost.

Bangs jakékoli konfigurace

Módy minulé sezóny navrhovaly, abychom nosili dlouhé prameny s rozdělením, ale s nástupem jara stylisté doporučují stříhat krásný třesk.Může zcela zakrýt obočí nebo být ultrakrátkým a úplně otevřít čelo.

Budete mít zájem o: