Módní způsoby barvení vlasů

Jak barvit vlasy?V kadeřnictví je nyní mnoho různých možností.Jaké typy zbarvení vlasů jsou ve zvláštní poptávce?

Klasická malba

Klasická metoda malby je jedním z nejpopulárnějších a nejjednodušších řešení.Nevyžaduje zvláštní znalosti, lze provádět doma.Během tohoto postupu se barva nanáší na prameny po celé délce vlasů.Výsledkem je rovnoměrný, rovnoměrný tón.

Zvýraznění

Zvýraznění je zesvětlení jednotlivých (silných nebo tenkých) vláken.Při malování tohoto typu vlasů z vlasů odstraňte jeho přírodní pigment zvaný melanin.Odbarvené prameny se potom aplikují na požadovaný tón.Zvýraznění může být klasické, benátské (účinek spálených zámků v celkové hmotnosti tmavých vlasů) a americké (barvení třemi nebo čtyřmi tóny).

Tento typ zbarvení má několik výhod:

  • Vypadá originální, třpytí na slunci, je mladý a osvěžující;
  • Toto je ideální způsob, jak zlepšit barvu vlasů bez větších změn;
  • Může být provedeno na světlém a tmavém základě.Brunetky změní svůj obrázek a obarvené blondýnky porostou svou původní barvu;
  • Umožňuje skrýt šedé vlasy.

Pro zvýraznění použijte speciální klobouk s otvory nebo proužky fólie (v závislosti na délce vlasů).Mnoho odborníků často používá kompozici na pletené pletivo.S trochou dovedností to lze udělat doma.

Pozor! Na barevných vlasy mohou zvýrazněné zámkydostat špatný stín, na který se spoléháte!

Zbarvení

Tato technika zahrnuje barvení jednotlivých vláken v různých odstínech ze stejné barevné palety (od 2 do 10).Výsledkem je, že vlasy získají nový vzhled a výsledný obraz se stává velmi efektním.S pomocí zbarvení můžete dosáhnout jak přirozeného natahování, tak i kontrastních přechodů.Může zvýšit objem řídkých vzácných vlasů a zdůraznit strukturu střihu.

Blonďatým dívkám se doporučuje, aby si vybraly kaštan nebo zrzku.Brunetky se mohou hodit načervenalým odstínům a červeno - světlým barvám.

Pozor! Zbarvení není vhodné pro dospělé dámy!Příliš jasné prameny pouze zdůrazňují dospělost.

Mazhimesh

Jemný způsob barvení je zcela neškodný pro zdraví vlasů.K nátěru se přidává vosk, což také pomáhá dosáhnout měkkých odstínů.S pomocí majimesh jsou vlasy zesvětleny ve třech nebo dokonce čtyřech tónech.Můžete změnit barvu při zachování celkové barvy vlasů.Tato metoda je ideální pro přirozené světelné prameny, ale na tmavých vlasech je téměř neviditelná.

Ombre

Je stále populární, která sezóna v řadě.Tato technika je univerzální - vhodná pro blondýnky, brunetky a červenou (barevnou a přírodní).Ombre lze provádět v libovolné délce.Výsledkem je, že vlasy vypadají velmi objemně - v tomto hraje důležitou roli hladký přechod.Nejtmavší částí jsou vlasové kořínky a střední část.

Ombre trendy již 2 roky, naučit se, jak udělat ombre doma.

Pixelové barvení

Bez této módní novinky se moderní typy barvení vlasů neobejdou.Pixel painting, vynalezený španělskými mistry, se stal bestsellerem sezóny!Neobvyklá novinka okamžitě potěšila mladé odvážné dívky, které zbožňovaly kreativitu a pobuřující.Jedinou důležitou nuancí - vlasy by měly být dokonale rovné a hladké.Pouze na takové vlasy si můžete udělat kresbu.

Gradientní barvení (degradace)

Degradace nebo gradient je velmi žádaná mezi hollywoodskými „obyvateli“ i běžnými ženami.U tohoto typu barvení budou muset být vlasy barveny v kontrastních barvách (rozdíl je 6 - 8 tónů), natažených na délku od nejtemnější po nejsvětlejší.Nejčastěji se gradient provádí na tmavých pramenech.Výhody degradace lze bezpečně připsat přirozenému vzhledu a nepřítomnosti znatelně rostoucích kořenů.

Tuto složitou techniku ​​samozřejmě nelze opakovat doma, což je významná minus.U krátkých vlasů není gradient vhodný také - je velmi obtížné zvolit kombinaci odstínů.

Barvení obrazovky

Tato metoda získává na oblibě každou sezónu.Nyní je vybrán nejodvážnějšími dámami, milovníky subkultur, fanoušky mládežnického stylu.S pomocí šablony lze na prameny aplikovat téměř jakýkoli vzor - květiny, srdce, potisk zvířat atd. Zašpiněné jsou pouze jednotlivé chloupky, takže totoTato metoda je považována za nejjemnější.Upravte účes přibližně jednou za měsíc.

Barvení 3 d

Další nová metoda, která umožňuje izolovat vlákna v oddělených zónách.K tomu se používá několik tónů najednou - základní a trochu světlejší.3 d vizuální barvení dělá prameny objemnější.Výsledek takové malby trvá dlouho.

Před a po zabarvení:

Přečtěte si více o tomto typu barvení v tomto článku.

Tónování

Standardní postup, při kterém se používají pouze jemné složení.Tonizující látky neovlivňují strukturu, nepronikají do vlasů, a proto jsou zcela neškodné.

Shatush

Zářivost a lehkost pramenů - to je přesně to, co říká o shatush, což je nový sparingový postup, který trvá jen několik hodin.Mistr střídá prameny světlých a tmavých odstínů a odstíny barvy.Ukázalo se, že na slunci vyhořel pramen.Někdy je to sotva patrné - zdá se, že sluneční paprsky jsou ve vlasech zamotané.Obrázek bude přirozený, nenápadný a krásný.

Viz také:

Balayazh

Tento způsob barvení vlasů kombinuje několik různých barev najednouodstíny (v závislosti na typu barvy, délce kadeře a tvaru obličeje).Dívky s jasnými grafickými srážkami musí být zvláště opatrné, aby okraje pramenů vycházely dokonale hladce.

Bronding

Broning se nazývá střídání jasného atmavé odstíny.Tato technika je vhodná pro dívky s tmavými vlasy, které sní o vytvoření ženského a měkkého obrazu.Spojení je možné jak po celé hmotnosti vlasů, tak v jednotlivých zónách.Osvěžuje obličej, zdůrazňuje rysy obličeje, zaostřuje na ně, zdůrazňuje strukturu účesu.

S tímto zbarvením by se jako základ měla použít světle hnědá.Je obvyklé zesvětlit prameny z tmavé bazální zóny na světlé konce.

Pozor! Dříve zbarvené vlasy by se měly vrátit do přirozeného tónu.Takže, brunetky jsou malovány do hnědovlasých a blondýnky - do světle hnědých.

Mimochodem, brnění je velmi krásné čelit na světlých vlasech.Přečtěte si více zde - https://vashvolos.com/brondirovanie-volos-preimushhestva-i-vidy

Elumination

Není to ani zbarvení, ale péče o vlasy.Barviva jsou složena výhradně z přírodních ingrediencí.Pronikají dovnitř, utěsňují strukturu, zakrývají vlasy ochranným bezbarvým filmem a vyhlazují.Prameny po zákroku vypadají mnohem jasněji.

Barvení pastelkou

Velmi originální způsob!K malování tohoto typu se používají pastelky.Mohou zvýraznit pouze jednotlivé kadeře, nebo můžete barvit vše vytvořením barevného přechodu.Hlavní výhodou takových pastelek je to, že je lze velmi snadno omýt.

Bláznivé barvy (neonové barvení nebo bláznivé barvy)

Bláznivé barvy zahrnují zbarvení pramenů s jejich následným malováním speciálním jemným gelem (omývaný vlasy kolem osmé mytí))VNeonové zbarvení pramenů může být obarveno nerovnoměrně - je možný jasný přechod od světlých tónů u kořenů k tmavším na koncích.

Také vás bude zajímat, jak zvolit správnou barvu pro barvení: