Na vrcholu popularity - šedá ombre

Naše matky a babičky pravidelně lézovaly vlasy po celá léta, takže nikdo nemohl hádat, že zčervenaly.A dnešní dívky jsou v módě šedé ombre, takže připomínají šedé vlasy.Provedeno profesionálně, vypadá to skvěle.Pokud by mezi mořskými pannami byli Gothové, vypadali by přesně takto.

Stříbrný ombre na hnědých vlasech je relativně novým trendem.Díky tomu jsou prameny stříbřitě vypadající, téměř kovové.Má opravdu jiné kouzlo, připomínající pohádkové bytosti z legend Keltů a Normanů.Nicméně stylisté z celého světa byli trochu ohromeni růstem jeho popularity.Jak se tyto tlumené barvy, se kterými ženy vypadají téměř šedovlasě, staly tak silným trendem?Při pohledu na ohromující obrázky celebrit a módních bloggerů je snadné vidět, jak může černá a šedá ombre vypadat.

Sled akcí

Každý, kdo byl tímto trendem fascinován, by rád věděl, jak tento vzhled získat.Přirozená šedá barva - šedé vlasy - nevyžaduje úsilí a šedá ombra pro tmavé vlasy se získává v několika fázích.

Ale vše není tak složité, jak by se mohlo zdát.Ve skutečnosti začíná proces bělení vlasů pomocí techniky ombre.Následuje tónování oranžových skvrn a nanesení barevných fialových odstínů.Prameny tak získají příjemný šedý odstín.

Bez ohledu na to, zda zvolíte super světlou barvu se šedým odstínem nebo tmavě fialovou, bude účes vypadat stejně dobře jako nikdy předtím.

Pro ty, jejichž vlasy nejsou světlé blond barvyšedý popílek, musíte je odlehčit.Bělení poškozuje vlasy dokonce i profesionály.To znamená, že budou tenčí, možná budete muset proříznout tipy, aby si udrželi zdravý vzhled.

Příprava

Než začnete, musíte učinit důležité rozhodnutí: jste připraveni poškodit vlasy bělením a barvivem?Aby se minimalizovalo poškození a duševně se připravil na nový vzhled, odborníkům se doporučuje, aby udělali následující.

Přestaňte barvit vlasy po dobu šesti měsíců.

Během jednoho až dvou týdnů podstoupit průběh zvlhčovacích procedur.

48 hodin - nemyjte vlasy.

Provedení barvení

Zjistíme, jak vyrobit šedého ombra a jak dlouho bude trvat, než se tento trend uskuteční.

1. První věc, kterou musíte udělat, je bělení vlasů na požadovanou délku.Pro dosažení plynulého rozmazaného přechodu se na předpokládaném okraji barevného přechodu provádí hromada světla.Na černé vlasy se kompozice nanáší dvakrát.

Jsou-li krátké vlasy zbarveny, dělí se napříč do 4 zón, každá je fixována elastickým pruhem a barvivo je nanášeno na požadovanou délku.

2. Naneste purpurový toner k odstranění žlutého odstínu zbývajícího v rozjasňovači.Produkt by měl být na vlasech asi 20 minut.Když se podíváte na chromatický kruh, uvidíte, že je fialová, která je naproti žluté barvě, která ji neutralizuje a dává vlasům bílo-stříbrnou barvu.

Posledním krokem je samotné šedé barvivo.Takže vypadá taktovlasy, nanášené na prameny stříbro-bílé barvy.Barva zůstává na vlasech asi 30 minut.

Vzhledem k dvojitému vyčírení, vymytí produktů a sušení bude celková doba asi 6 hodin.

Ještě zajímavější

Pokud jsou konce vlasů obarveny barevným barvivem, získá se ještě zajímavější vzhled pro mládež.Stejně tak se šedo-růžová ombre nebo šedá kombinují s modrou.

Péče po zabarvení

K tomu, aby skvrna vypadala co nejdéle svěží, je třeba následující péče:

  • nemyjte je denně, aktivně myjte barvivo;
  • mytí šamponem neobsahujícím sírany;
  • Obnovte barvu s odstínem každé dva až tři týdny.

Barevné prameny budou těžit z hydratačních a vyživujících masek.

V následujícím videu se můžete seznámit s technikou provádění šedých ombre na hnědých vlasech:

Laying

Volumetric curls vytvoří obraz ženským.Přímá instalace umožňuje dosáhnout leštěného vzhledu.Některé módy s ombre copem desítky afrických copánků.V každém případě to vypadá velmi krásné, ideální pro dívky s tmavými, tmavě hnědými vlasy, které milují experimenty s barvením.

Makeup

Dobrýkdyž je na výběr.Někdo posedlý jasnými barvami, jiné jako přírodní odstíny.A někdo hledá složitější šedý odstín popela v kombinaci s tmavými vlasy.Vypadá to, že vypadáš jako stará dáma?Ne, pokud má tvář jasnou tvářmladistvý ovál, hladká kůže a světlé rty.

Šedé ombre vypadá na mladé dívky velkolepě, zdůrazněno make-upem.

1. Tužka na obočí s chladným stínem.Expresivní obočí bude sloužit jako kontrast - jistá známka mládí.

2. Lilační oční stíny pro rozjasnění obrazu.

3. Černé oční linky.Černá čára na horním víčku upozorňuje na linii řas a činí oči výraznými.

4. Krémově růžová rtěnka zaručuje svěží ženský vzhled.

Milovníci dobrodružství krásy a odvážných experimentů nepovažují šedou ombru za šílený nápad.Dívky s ním vypadají klidně, kontrast mladé tváře a „starých“ vlasů přitahuje pozornost.Toto zbarvení není pro každého, ale vypadá opravdu skvěle.Navíc je to jen barva.A pokud se nudí, můžete ho kdykoli změnit na jiné.

Viz také:Šedý ombre pouze na tmavých vlasech (video)