Nejlepší karamelové barvení vlasů

Vlasy barvené v karamelových odstínech u žen byly úspěšné již několik let.Je obvyklé, že odborníci považují tento způsob změny obrazu za opatrný, protože není vždy možné dosáhnout očekávaného výsledku z prvního postupu.Karamelové barvení vlasů pomůže zdůraznit individualitu obrazu a tipy - vybrat tón, který odráží individualitu.

Kdo bude používat karamelovou barvu

Karamelová barva vlasů je ze své podstaty skutečnou vzácností.V jeho paletě jsou odstíny ze zlaté na měď, plynule přecházející z teplé blond do lehké kaštany.

Karamelová barva, jejíž paleta doplňuje obraz, je vhodná pro pleť se odstíny slonoviny, pečeným mlékem, broskvemi, tmavým nebo bronzovým nádechem a pro modré, zelené, lískové, šedé, oranžové, světle hnědé oči.

Karamelové odstíny barvy pro zástupce studených a teplých barev nejsou vhodné.Jsou majiteli pokožky mléčně růžových, bílých, porcelánových, olivových odstínů s modrými, šedými, tmavě hnědými oči.

Dámy s tmavou nebo tmavou pokožkou by měly upřednostňovat tmavé karamelové tóny.To nepovede k vnější nerovnováze v obrazu.Lidé se světlou pletí mohou experimentovat s tmavými a světlými karamelovými barvami.Barva obočí by měla přirozeně kontrastovat s vlasy.

Před malováním je třeba vzít v úvahu celý obraz v plném rozsahu, není zohledněn barevný vzhled.

Kalifornské zvýraznění si zaslouží zvláštní pozornost.Můžeme říci, že to zapadávšechno.Kombinuje odstíny béžové, zlaté, dřevěné a karamelové barvy.Podobná metoda barvení vytváří bohatou paletu.Z vnější strany vypadá účes objemně.Hladký barevný přechod připomíná vyhoření vlasů z jasného slunce.

Populární odstíny v roce 2019

Světlý karamel

Složení barvy zahrnuje odstíny blond, zlaté a béžové barvy.Přetékání teplých tónů dává obrazu vynikající vznešenost a dodává jemnost a něhu.

Takové zbarvení je ideální pro dámy se světlou pletí a zelenýma očima.Je kombinován se srážkami různých typů.I při krátkém střihu se vlasy lesknou bohatými barvami.

Toto zbarvení pomohlo zdůraznit individualitu mnoha hollywoodských hvězd.Dává kouzlo a sofistikovanost.

Tmavý karamel

Základem je pšenice a světle hnědá.Jsou pokryty tmavšími tóny.Ukázalo se, že je teplý, měkký, zlatý odstín, příjemný pro oko.

Hodí se ke světlu nebo tmavé pleti, bez přirozeného červenání, s modrým nebo hnědýma očima.

Lehkost a přirozenost účesu zajistí jemné zvýraznění.Podobný typ barvení zdůrazní individualitu typu padající barvy.

Med-karamel

Obraz je doplněn zrzkou.Odlivy skrývají zbytečnou agresivitu, zdůrazňují ženskost.V přírodě je tento odstín běžnější než zbytek.

Světlá kůže a oči jsou v dokonalé harmonii.Nejvhodnější jsou zástupci typu jarní barvy.Vdívky s hnědýma očima osvěžující rysy obličeje.

Karamelová černá

Tato barva je podobná kaštanu, ale vypadá krajší.To je obtížné dosáhnout, protože můžete náhodně jít příliš daleko s tmavým pigmentem.Odkazuje na několik odstínů, které jsou vhodné pro majitele studené barvy.

Liší se od čisté černé odlivem měkkého zlata.Jeho přepady zdůrazňují charakter a dávají majiteli důvěru.Ideální pro obchodní ženy, které se rozhodují silně.

Čokoládový karamel

Díky teplým tónům se vytvoří dokonalé složení.Bezohledná zrzka se neztratí.

Tento tón je považován za univerzální.Je vhodnější pro ženy s tmavou pokožkou.Podobná metoda zbarvení zdůrazňuje modrou barvu očí a je v souladu s šedými a zelenými očima.

Golden Karamel

Vypadá bezchybně na blondýnky.Používá se zástupci teplých barevných typů, ale měl by jemně kontrastovat s tónem pleti.Perfektně pomáhají radikálně změnit vzhled.Poskytuje eleganci a teplo obrazu.

Výhodou tohoto tónu je, že je střední mezi žlutou a hnědou.

Viz také:karamelová barva a jak dosáhnout takového stínu (video)

Vhodné pro majitele olivové kůže.Hravé lokny probudí královnu a přitáhnou ostatní.

Karamel-popel

Tato kombinace se vzájemně doplňují.Krásné přepady mohoudosáhnout 3D zbarvení.Rovnoměrnost a dokonalost lze dosáhnout obarvením přírodních kadeří.

Vynikající základ pro zvýraznění různých typů.

Karamelová blond

Pokud vypadají přírodní blond vlasy neatraktivní, můžete je oživit pomocí speciálního tónovaného šamponu.Pak kadeře získají krásné barevné přechody a přetoky.

Tento odstín je vhodný pro téměř každou dívku, ale spíše pro ty, kteří mají teplé barevné typy.Takové módní zbarvení funguje dobře se zeleným nebo modrýma očima.

Karamelový kaštan

Perfektně se hodí majitelům se zlatou, tmavě olivovou nebo mírně nažloutlou pokožkou.Dává výraznost tváři a odvádí pozornost od drobných vrásek a vad na něm.

Aby se dosáhlo požadovaného obrazu, měli by majitelé tmavých vlasů tvrdě pracovat.Z tohoto důvodu je lepší provést husté zbarvení pomocí kávy nebo krémového stínu.

Přehled barviv

Pouze kvalifikovaný odborník může správně barvit vlasy a získávat medovou karamelu z barvy, protože tento složitý proces sestává z několika postupů.V rozporu s technologií se může zebra ukázat a ne tekoucí přetečení.

Bude snazší dát vlasům karamelový stín s balzámem.K tomu můžete použít produkty Faberlic, Londa, Palette, Vella.Je však lepší zvolit tón založený na přirozeném stavuodstín.Při používání balzámu se musíte řídit doporučeními uvedenými v pokynech.

Značky karamelových barviv na vlasy:

 1. Estel „Vyberu barvu“ odstín 8/0 - karamelová latte.Vzduchový krémový gel je rovnoměrně distribuován na povrchu, volně proniká do struktury vlasů.Poskytuje rovnoměrné zbarvení.Cena - 280 rublů.
 2. Garnier Color Naturals - karamel - tón ​​6-34.Poskytuje rovnoměrné zbarvení.Neteče.Zůstává to dlouho.Cena - 130 rublů.
 3. Garnier Nutrisse Creme Caramel - liší se trvalým rovnoměrným zbarvením, po kterém vlasy zjemní a lesknou.Má příjemnou vůni.Cena - 460 rublů.
 4. Syoss Paint - Caramel Sirup, 6-67 - zářivý stín, poskytuje odolný povlak, který trvá 8 týdnů.Jeho receptura neobsahující amoniak je doplněna zesilovačem lesku a barvy, který zlepšuje vzhled vlasů a dává jí dvakrát větší lesk a sílu.Cena - 260 rublů.
 5. Caramello Capus - Caramel nebo Caramello - tón ​​7-8 - pomůže změnit obrázek za pouhých 175 rublů.
 6. Loreal Casting Caramel je krémová barva, která neobsahuje amoniak.Dává jednotné zbarvení, nevysychá vlasy.Cena od 309 rub.
 7. Estelle.Cena - 150 rublů.
 8. Palette Mother of Pearl - Glossy Caramel.Zahrnuto v řádku Color Gloss.Barevné schéma postrádá chemické prvky a mnoho vitamínů a složek rostlinného původu.Cena se pohybuje od 150 rublů.
 9. Palette Caramel-chestnut - vztahuje se na fytolin z paletových barev ze Schwarzkopf.Cena - 130 rublů.
 10. Nejvíce jsou některé druhy barevné henyjemné vybarvení.Náklady na 80 rublů.pro balení.

Viz také: 8 způsobů barvení vlasů bez barvení

Barvení vlasů

Doporučuje se barvit vlasy podle barev v kosmetických salonech, protože pouze kvalifikovaný mistr, který smíchal barvivo různých tónů, získá požadovanou barvu.A pro nezávislé provedení takového postupu odborníci vyžadují, aby se poradili s radou:

 1. K dosažení karamelového odstínu světlých vlasů pomůže použití tónovaných šamponů.Musíte si vybrat vysoce kvalitní produkt a krok za krokem postupujte podle pokynů na obalu.
 2. Dívky, které mají tmavě zbarvené vlasy, bude třeba předem zesvětlit.Tento složitý proces může způsobit poškození struktury tyčí.Úplné odstranění samotných červených a žlutých pigmentů je docela obtížné.Ve specializovaném obchodě si můžete vybrat ten správný produkt.
 3. Zbarvení pomůže postupně přejít na požadovaný rozsah.Zbarvení peří nezpůsobí újmu, ale dá nový vzhled.
 4. Dívky s červeným šokem musí také bojovat s pigmentem, který jim dává takovou barvu, jinak bude kvalita potahu nízká a přetoky zůstanou neviditelné.
Znalecký posudek
Katerina Velikaya
Dermatovenerolog, tricholog a kosmetolog
Je žádoucí zvolit barvy, které neobsahují amoniak.Dělají menší poškození.

Jakok zachování lesku karamelu

K zachování jasného přetečení získaného tímto typem skvrn je třeba se o vaše vlasy náležitě starat.Nemůžete je umýt jednoduchým nástrojem.Měl by odpovídat typu a způsobu barvení (90% šamponů obsahuje komponenty, které oslabují pruty, kvůli nimž ztrácejí svůj zářivý lesk a jsou křehké).

Výrobky, ve kterých: laurylsulfát sodný, laureth sulfát sodný, kokosulfát a PEG nelze použít.Lékařská kosmetika, která tyto chemické sloučeniny neobsahují, lze zakoupit v lékárnách, kadeřnictví nebo kosmetických salonech.

Horká voda je také kontraindikována pro šamponování.Pod spalujícím sluncem byste měli vždy skrýt vlasy pod pokrývkou hlavy.

Viz také: 5 profesionálních výrobků pro lesk vlasů

Je užitečné propláchnout kadeře odvaremléčivé byliny: slupka cibule, lopuchu, provázek, heřmánek lékárny.

Pokud to nestačí, uchýlte se k břidlicovému laminování a tónování, které chrání tyče před poškozením.

Znalecký posudek
Selyutina Marina V.
Miracle Medical Medical Center, délka služby 23roky
Při sušení fénem je vhodné nechat vlasy mírně vlhké.Zabráníte tak vyschnutí a křehkosti.

Přečtěte si také: 10 šamponů bez síranů a parabenů

)
Vzorecbarvení vlasů v karamelové barvě
Barvení v barvě karamelového popela.Jaké barvy míchat?Paleta barev.Odpovědi na otázky
Barvení dlouhých vlasů karamelovou barvou pomocí zvýraznění Kalifornie