Nejlepší srážky pro bronzování pro krátké vlasy

Krátké vlasy bronzování je populární a velmi krásná technika, která vám umožní zcela změnit vzhled.

Vlastnosti bronzu pro krátké prameny

Bronding je komplexní barvení pramenů, které způsobuje měkké nepostřehnutelné přechody - z hnědé na světle hnědé.Tato technika dovedně a docela harmonicky kombinuje odstíny - ušlechtilá čokoláda, romantická blondýna, voňavá skořice, lahodný ořech a sladký viskózní med.

Pokud se dříve věřilo, že krása bronzu může být odhalena pouze na středních a dlouhých vlasech, nyní se všechno změnilo a krátké účesy již přestaly být vážnou překážkou takového zbarvení.Hlavní věc je věřit zkušenému a profesionálnímu řemeslníkovi.Pokud jde o délku, pak samozřejmě na pixie není takový obraz zbytečný - je prostě nemožné na něm zobrazit přetoky.Náměstí, bob-náměstí, sesson a náměstí na noze však budou dokonalé.V tomto případě by minimální délka vlasů měla být alespoň 10 cm. Nejlepší potvrzení toho jsou módní experimenty Victoria Beckham, Keira Knightley, Jennifer Aniston, Holly Barry a dalších světoznámých krás.

Bronzování krátkých vlasů má řadu velmi důležitých výhod.Díky nim se tato technologie v moderních módních módách rozšířila:

 • Nemá žádná věková omezení - vyhovuje jak mladým, tak i dospělým;
 • Vypadá stejně krásně na rovných a mírně kudrnatých vlasech;
 • Perfektnívydává přírodní krásu;
 • Obnovuje pleť;
 • Doplňuje jakýkoli obrázek, činí jej krásným, stylovým, módním, relevantním;
 • Přidává svazek do pramenů;
 • Neporušuje strukturu a je považován za šetrný;
 • Nevyžaduje časté opravy.
Druhy brnění pro krátké srážky

Existuje několik typů brnění, ale ne všechny jdou pro krátké vlasy.Odborníci doporučují zůstat na nejúspěšnějších a cenově dostupných typech.

Klasický

Zvláště zajímavé je takové pancéřování, které vypadá na náměstí s protažením.V průběhu jeho provádění jsou všechny vlasy natřeny v hlavní barvě a poté pomocí metody odvážnosti vybírány velmi tenké kadeře.Pak jsou vyčištěny a pomocí lehkých tahů jsou zabarveny do 2-3 tónů jedné barevné palety.Současně zůstane bazální zóna nevyužitá, protože se od ní vzdálí asi 3 cm. Někteří mistři mohou použít hromádku, aby byl přechod hladší a měkčí.

Zonal

Snad nejkrásnější a nejúspěšnější možnost, která zahrnuje zvýraznění pouze určitých oblastí střihu.Zbytek vlasů zůstává monofonní.Nejčastěji se pro malování vybírají ty odstíny, které jsou dobře kombinovány se základní barvou, ale někdy se těmto pramenům dává kontrastní barva.Hlavní věc je, že by neměly být příliš jasné a chytlavé, protože hlavním rysem obrnění je přirozenost.

S měkkým zahloubením

Velmi jemná verze, ve které několikpodobné odstíny.Tento typ propojení umožňuje vytvářet plynulé a téměř nepostřehnutelné přechody barev.

S důrazem na rány a podél kontury vlasů

Toto zbarvení má trojitý účinek - osvěžuje pleť, dodává vlasům světlost adělá váš celý vzhled ženským a mladším.Při bronzování s přízvukem zpravidla provádějí tónovací rámeček nebo prohlubují barvu ve většině vlasů.

Bronda s efektem ombre

Bronda podle principu ombre umožňuje získat efekt spálených pramenů.Kořenová oblast je zpravidla malována v nejtmavší barvě.Pak přichází přechod na světlejší tón.Konce vlasů jsou velmi světlé.

Při výběru této možnosti mějte na paměti, že šířka bazální zóny by neměla být příliš velká - na krátkých vlasech vypadá směšně a nezanechává žádný prostor pro další přechody.Pokud jde o hranice, mohou být co nejostřejší a jasně vyjádřené.

Kalifornský

Kalifornský brnění s krátkými vlasy znamená mírné zesvětlení oblasti koruny.Toto barvivo vypadá přirozeně a krásně - vlasy vypadají, jako by vyhořely na slunci.Pro dosažení tak úžasného účinku jsou horní prameny natřeny světlou barvou, ale konce jsou ztmaveny.

Následující video vás seznámí s technikou brondingu pro krátké vlasy:

To je zajímavé! Spojování tmavých a světlých vlasů - typů a variacíbronz

Nejlepší srážky pro bronz

Takže, na jakých srážkách vypadá bronz dokonale?Jak je vidět na těchto fotografiích, existuje několik možností.

Rack

Rezervace stojanů na stojanu vypadají velmi krásně a stylově.Obzvláště úspěšný je u účesů s podlouhlými postranními prameny - oslnění osvěžuje obličej a dává vlasům chybějící objem.

Stojan na noze

Pro ořezávání stojanu na noze nejlepší volbou by bylo zonální barvení pomocí několika podobných odstínů.

Bobcars

Bobcarting je mezi všemi ženami velmi žádanývěky.Takové zbarvení vám umožní dosáhnout původního přetečení a přidává účes k sofistikovanosti a kouzlu.Navíc je to nejlepší způsob, jak zvýšit objem pramenů.

Sesson

V případě sestřihu je nejčastěji zvýrazněno sedlem zámky poblíž obličeje -vytvořit účes krásné a stylové obrysy.Nejčastěji jsou takové brody doplněny ztenčováním.

Asymetrické a odstupňované účesy

Asymetrické a odstupňované srážky budou ideální základnou pro barveníBrond styl.Nezapomeňte však, že krásný účinek lze dosáhnout pouze na zdravých pramenech bez rozdělených konců.Jinak bude účes vypadat chaoticky.

Další módní účesy najdete zde.

Jak vybrat paletu barev?

Správná volba odstínů -Další důležitý bod.To je velmi obtížné, proto doporučujeme vzít v úvahu několik odstínů:

 • Nespojujte teplé a studené odstíny;
 • Pamatujte na typ barvy.Pro zástupce podzimu a jara jsou tedy ideální koňak, med, čokoláda, měď, béžová, zlatá, ořechová a karamelová rezervace.Majitelé zimního a letního vzhledu by se však měli lépe podívat na chladnější tóny - pšenice, perla, popel, tmavě blond a blond.V případě kontrastního barvení použijte odvážně červenou, zelenou, fialovou, modrou, růžovou a modrou;
 • Vyberte barvy tak, aby osvěžovaly a zdůrazňovaly vzhled, a také aby mohly krásně porazit texturu střihu.

Doporučení! Při rozhodování o brnění pro krátké vlasy se připravte na zbarvení vlasů.Nezapomeňte upravit tvar střihu, protože krátké prameny rostou velmi rychle a jejich konce jsou odříznuty.Druhou fází takového přípravku bude pravidelné nanášení hydratačních, regeneračních nebo vyživujících masek - připravují vlasy na účinky chemických barviv.

Jak často je třeba udržovat brondy?

Jednou z hlavních výhod pancéřování je nedostatek častých oprav.Faktem je, že při takovém zbarvení je přírodní barva považována za základ, takže rostoucí kořeny nebudou zřejmé.Vše samozřejmě záleží na rychlosti růstu vlasů, ale ve většině případů stačí udržet krásný efektnavštívit salon jednou za dva měsíce.

Kdo není pro takové zbarvení vhodný?

Bronding, stejně jako jiné technologie lakování, má několik kontraindikací:

 • Oslabené, tenké, matné a rozmazlené vlasy z předchozích postupů;
 • Přítomnost alergií na složky chemické barvy;
 • Kudrnaté vlasy - na těsných malých kadeřích bude přechod a hra barev jednoduše neviditelná.

Viz také:Čokoláda bob carding (video)