Nejmodernější techniky pro komplexní barvení vlasů

V poslední době většina dívek upřednostňuje komplexní barvení vlasů, které vám umožní odhalit hloubku odstínů a zdůraznit krásu a přirozenost vlasů.Jaké techniky se nyní vážou?Pojďme na to společně!

Tygří oko

Tygří oko je skutečným hitem sezóny.Okamžitě ho sledovali uznávané stylové ikony - Olivia Wilde, Jessica Alba, Jennifer Lopez, Melania Trump a další. Když je řádně provedeno, vypadá toto zbarvení velmi krásně a přirozeně.Hlavní věc je svěřit prameny zkušenému koloristovi.Tiger Eye je vhodný pouze pro tmavovlasé dámy (hnědovlasé nebo brunetky).Pro malování se používají pouze teplé odstíny.Nejoblíbenější jsou karamel, čokoláda, jantar a med.A ještě jedna věc je vzhled vlasů.Musí být zdraví a dobře udržovaní.Teprve potom se „tygří oko“ leskne leskem.

Pixelové barvení

Pixelové barvení je kreativní volba pro krátké, střední a dlouhé vlasy, která se provádí pouze na přímých pramenech.Název této techniky je spojen s videohrami, ve kterých je každý obrázek prezentován ve formě malých pixelů.Zbarvení je poměrně složité a vyžaduje určité dovednosti a velkou profesionalitu.Můžete použít obrázek po celé délce vlasů, a na jednu sekci - rány, tipy, šíje.Klient si vybere barvu a vhodný vzor, ​​master předá schéma.

Shatush

Postup šetrný k střídání, který zahrnuje střídání světlých a tmavých odstínů.Shatush utratitvenku bez použití fólie.Prameny se berou náhodně, malované ne po celé délce, ale s malou mezerou.Hranice mezi barvami jsou zastíněny štětcem - je dosaženo efektu lehce spálených pramenů, objemných a velmi silných.Zkušenost ukazuje, že shatush je vhodný jak pro blondýnky, tak pro brunety.

Všechno, co jste nevěděli o shatusha přečtených v tomto článku.

Balayazh

Toto komplexní barvení vám umožňuje kombinovat několik různých odstínů s dodržováním znatelných a poměrně jasných hranic.Výběr barevné palety se provádí s přihlédnutím k individuálním charakteristikám ženy, srážkám a délce vlasů.Pro majitele krátkých geometrických srážek je tedy ideální malování ze středu nebo blíže ke koncům.Výsledkem je nádherné lemování.Ale ostatní dámy si mohou dovolit zbarvit celou délku, odchylovat se od kořenové zóny 4-5 cm.

Musíte to vědět: ) 5 výhod techniky balayazh

Pancéřování

Co je pancéřování?Jedná se o oblíbenou technologii, která představuje plynulý přechod z tmavých do světlých odstínů (hnědá + blond).Může jich být spousta, takže získáme nasycené tmavé pozadí, zředěné medem, jantarem, perlou, ořechem, pšenicí, čokoládou nebo stříbrnými zámky. Bronding je ideální pro majitele tmavých blond kudrlinek.Tato technika dokonale osvěžuje pleť, zdůrazňuje oči, skrývá šedé vlasy, zvyšuje krásu, kterou dívky mají vzácněšok.A co je nejdůležitější, při pěstování jsou rostoucí kořeny zcela neviditelné - vlasy zůstávají přirozené a krásné.

3D barvení

Je to jedna z nejmodernějších moderních technologií.Při barvení stylista používá podobné odstíny z teplé, neutrální a studené palety.Nejprve se vlasy rozdělí na tři stejné části vodorovným dělením.Pak je každá z nich zabarvena do vlastního stínu.Pro zvýšení efektu přidejte několik světelných pramenů, které se krásně třpytí na slunci.3D barvení je vhodné pro jakoukoli barvu, jakoukoli délku a texturu.Dává objem i nejtenčím pramenům a zvyšuje lesk, a proto má velkou popularitu.Pokud si vyzvednete odstíny v blízkosti původní barvy, zbavte se potřeby malovat kořeny každý měsíc.

Přečtěte si také: 12 výhod 3D barvení

Zonal

) S pomocí takového zbarvení můžete být jak blond, tak i bruneta, zrzaví a hnědovlasí.Tato technika zahrnuje horizontální nebo vertikální oddělení vlasů do několika stejných zón a tónování každého ve světlém nebo tmavém tónu.Výběr barevné palety závisí na vašem vkusu.

Obrazové malování

Obrazové malování je skutečným dílem kadeřnictví.K jeho realizaci používá mistr speciální šablonu, podél jejích kontur aplikuje barvicí kompozici.Měli byste zvolit pouze obrázek a barvu.Technologie obrazovky je pro kudrnaté a kudrnaté zcela nevhodnévlasy - na nich není vidět žádný vzor.Jednou z důležitých podmínek jsou naprosto hladké, lesklé a dobře upravené vlasy.

Zbarvení

Zbarvení pramenů je komplexní vícebarevné barvení.Zpravidla se používá několik různých barev nebo jejich středních tónů.

Bloetace

Blonetace je nejlepším řešením pro lehké a lehké prameny.Podstatou této techniky je použití zlatých béžových tónů.Bloetting se liší od běžného barvení svou schopností měnit odstín z nasyceného na velmi jemný při různých typech osvětlení.

Mramorové zbarvení

Při provádění mramorové techniky provádí master nerovnoměrné zesvětlení základní barvy.Díky tomuto rozhodnutí vlasy krásně září a třpytí se na slunci.Takové barvení se nejlépe hodí k tmavým vlasům, což vám umožní znovu vytvořit komplexní mramorový vzor.

​​

Sůl a pepř

Toto je nejlepší volba pro brunetky a hnědovlasé ženy, které čelí šedivým vlasům.Vypadá docela odvážně, stylově a extravagantně, vhodný jak pro mladé, tak pro dospělé dámy.Je pozoruhodné, že zvýraznění „pepř“ vám umožní skrýt šedé vlasy a zdůraznit tuto věkově specifickou vlastnost - vše záleží na vás.A co je nejdůležitější, nezapomeňte pravidelně zabarvovat zarostlé kořeny, jinak bude účes vypadat velmi chaoticky.

Barvení elucí

Toto je nejjemnější a nejjemnější varianta, která nejen že nepoškodí strukturukroutí, ale také zlepšuje jejich kvalitu.Pro barvení se používá Elumen, speciální složení obsahující pouze přírodní barviva.Tento lék je vhodný i pro křehké, suché a poškozené vlasy.Po zákroku začnou být hladké, lesklé a hedvábné.Elumen navíc odstraňuje šedivé vlasy a vydrží nejméně 2 měsíce.Eluce má poměrně vysoké náklady a lze ji provést pouze v případě, že existuje certifikát potvrzující, že majitel této technologie vlastní.

Holografické barvení

Velmi komplexní malba, jejíž začátek dal hollywoodský kolonista Ross Michaels.Aby znovu vytvořila holografický efekt, smíchala zelenou, fialovou a modrou a tuto směs aplikovala na odlehčené prameny.Ukázalo se přetečení několika jasných barev, což způsobilo iluzi hologramu.Barvení tohoto typu zahrnuje použití mnoha barevných variant, takže si každý z vás bude moci vybrat tu správnou kombinaci.Někdo se omezí na jednotlivé prameny zabarvené v pastelových barvách a někdo bude chtít proměnit vlasy ve skutečnou duhu.Nejlepší ze všeho je, že takové vlasy vypadají v různých copáncích a vazbách.

V dalším videu se dozvíte o prvních deseti způsobech barvení vlasů:

Skandinávský bod

Toto zajímavé jméno skrývá plynulý přechod ze světlavrcholy, malované v chladných odstínech blond, až po tmavé a teplé konce.Tato technika ničí všechna stávající kadeřnická tabu a dělá vlasy ještě nádhernějšími a objemnějšími.

Squaw

Squaw je ideální pro vlasy střední délky.Při provádění této techniky se používá speciální zařízení, které se podobá klobouku bez tylu.Položí se na hlavu a na pole se položí prameny odebrané z týlní oblasti a zesvětlí se 5-6 tóny.Výsledkem je krásné kontrastní zbarvení, které lze zdůraznit jasnými akcenty.Hranice nativních a světlých vlasů je zpravidla zbarvena do modré, červené nebo jiného odstínu.Drtina vypadá velmi odvážně, hlavní věcí je nezapomenout pravidelně odlehčit rostoucí kořeny.

Smokey-blond

Smokey-blond je jednou z variant klasické ombry, která vylučuje problém zarostlých pramenů.Hlavní důraz na zbarvení je přesně na kořenech - při hraní na kontrast se zesvětlenými konci jednoduše ztmavnou.Přes jeho zjevnost je přechod měkký a hladký a rozdíl není více než 2 tóny - to vám umožní vytvořit efekt znovu vyrostlých vlasů.A co je nejdůležitější, kouřový blond vypadá velmi prakticky.Lze jej nosit na dlouhou dobu bez obav z nedbalých účesů.

Ombre

Tato technika, která k nám přišla z požadovaných salonů, zůstává relevantní pro více než jednu sezónu.Jeho hlavní výhodou je univerzálnost - ombre lze provádět na pramenech libovolné délky, stínu nebo textury.Vypadá stejně krásně na obarvené i přírodní vlasy.Kromě toho usnadňuje ořezávání konců, pokud pro vás výsledek malby není vhodný.

Ombre je dvou typů:

  • Klasická - zahrnuje plynulý nebo ostrý přechod od ztmavených kořenů k vysoce zesvětleným koncům;
  • Obrácení je nejlepší způsob pro blondýnky.V tomto případě musí být tóny zaměněny tak, aby se koruna stala světlou a špičky se ztmavly.

Zpravidla vybírají pro natírání co nejpřirozenější odstíny - pšenice, čokoláda, béžová, písek, blond, ořech atd. Pro zvláště statečné dámy však můžete bezpečně používat barevné barvy - červená, růžová, zelená,modrá, modrá, třešeň.Mezi nejoblíbenější kombinace patří černobílý duet.

Konturování

Koncept konturování pocházel z lehké ruky Kim Kardashianové - byla jednou z prvních, která zdůraznila lícní kosti ne červenáním a práškem, ale s vlasovými přípravky.Moderní stylisté tuto myšlenku okamžitě vzali a vytvořili nový trend.Vytváření vlasů se provádí pomocí odstínů blízkých původní barvě a zcela opakuje rámování obličeje.Toto zbarvení vám umožní příznivě zdůraznit vlastnosti, zastínit oči a pokožku, upravit vzhled.Díky světlým tónům je tvář široká a tmavé prodlužují a snižují hlasitost.Je zajímavé, že tvarování je čistě individuální technika, takže výsledek nelze opakovat.

Perleťové barvení

Dívky, které dávají přednost komplexním skvrnám, si tuto neobvyklou a velmi krásnou techniku ​​dlouho všimly, autorkou je stylistka Kevin Murphy.K dosažení tohoto účinkuMaster míchá několik různých odstínů najednou (od světle šedé po čokoládovou růžovou) a aplikuje je na základnu s platinovými podtóny.Vlasy barvené tímto způsobem opravdu vypadají jako pravá perla, třpytící se na slunci luxusními pastelovými odstíny.Hlavní výhodou barvení perlami je jeho něha.Neexistuje místo pro šok, ale pouze stylový odstín, který vyhovuje všem - světlý, tmavý a červený.Stačí si vybrat správné barvy.

Grombray

Grombray je módní technika, která nahradila obtěžující popílek.Kombinuje bílou, platinovou a šedou - vypadá velmi krásně a je ideální pro dámy se zjevně šedými vlasy.Když se podívám na hrom, přichází mi k hlavě obrázek pohádkové elfské nymfy, takže bude podle jeho chuti i mladým dívkám.Při malování pramenů můžete provést plynulý přechod z jednoho tónu do druhého nebo můžete všechny barvy smíchat do jedné barvy.Hlavní věc je, že původní barva vlasů není příliš tmavá.V opačném případě budou muset být odlehčeny, a to nebude mít nejlepší účinek na stav vlasů.

Americká přednosti

Jak vidíte na těchto fotografiích, americká technologie kombinuje tři nebo více odstínů.Nejčastěji používané červené, červené, lilek.Při práci s vlasy vybere mistr prameny o velmi různých šířkách - to vám umožní učinit je nádhernějšími a objemnějšími.Hlavním rysem tohoto zvýraznění je použití fólie, díky které přechody mezi barvamijasnější a kontrastní.Je to ideální volba pro středně ruské barvy.

Blorange

Malba ve stylu blorange byla zavedena do módy J. Mayem Jaggerem.Okamžitě se změnil ve skutečný módní trend, o který moderní dívky usilují.Barva je poměrně neobvyklá - jedná se o směs platinové blond, čajové růže a tlumené pomeranče.Odstíny se mohou měnit - která z nich se v určitém okamžiku stane hlavní věcí, záleží pouze na světle, takže vždy zůstanete jedineční.Blorange je ideální pro majitele světlých vlasů a světlé pleti.Nafarbí však horké brunetky s velmi jasnými rysy.

Neonové vlasy

Sofistikované techniky barvení se neobejdou bez stylové neonové techniky.To je nejlepší volba pro zoufalé fanoušky nejnovějších inovací.Účinek jasných vlasů, zářících ve tmě, se dosahuje pomocí speciální barvy, která obsahuje neonové částice.A aby vlasy vypadaly ještě působivěji, nejsou barveny v jedné barvě, ale v několika různých a neuvěřitelně jasných.

Melounové zbarvení

Malba ve stylu melounu je novinkou letošního léta, jehož prevalence stoupala jen vysoko na obloze.Zdá se, že moderní módy nemůžete překvapit ničím, ale tento trend krásy stále uspěl!Kadeře melounu kombinující zelené a malinové červené odstíny vypadají neuvěřitelně na pramenech jakékoli délky.Kromě toho máme několik nápadů najednou:

  • Zvýraznění - obarví celé vlasynasycená zelená a zředěná červenou nebo kaštanovou;
  • Zonální barvení - zčervenání konců a kořenů, přičemž středová část je fialovozelená;
  • Sombre - provede přechod z přírodních kořenů na zelené a červené konce;
  • Částečné barvení - melounový styl několika tenkých pramenů, vybíraný chaoticky.

Barvení segmentů

Zdaleka nová, ale stále velmi oblíbená technika, která se perfektně hodí na krátké vlasy.Při segmentaci jsou vlasy rozděleny do několika asymetrických částí, z nichž každá je zbarvena různými odstíny (nejčastěji kontrastními).

Kalifornie zvýraznění

Při provádění tohoto komplexního zbarvení vlasů se k dosažení vyhořelého efektu používá celá směs zlatých, pískových a karamelových tónů.Nejúspěšněji to vypadá na světle nebo světle hnědé vlasy.Technologie již několik let neopustila seznam nejmódnějších trendů.„Porucha“ je přirozenost a krásný vzhled.Malování tohoto typu omlazuje vzhled a je považováno za šetrné, protože plynulé přechody začínají od středu, nikoli od samotných kořenů.

Viz také:15 nejúžasnějších způsobů barvení vlasů (video)

Viz také: 15 módních druhů zbarvení (fotografie)