Nejmódnější účesy s krátkými vlasy pro muže

Drtivá většina zástupců silné poloviny lidstva volí pro muže účesy s krátkými vlasy.Ve skutečnosti je to velmi pohodlné, krásné a stylové.

Nejoblíbenější typy krátkých pánských srážek

Existuje mnoho různých pánských srážek pro krátké vlasy.Nabízíme nejběžnější možnosti.

Tenis

Název tohoto střihu hovoří sám za sebe.Objevila se v rozkvětu olympijských her a byla pojmenována po tenistech - byli to oni, kdo si začal stříhat vlasy tak, aby během tréninku nezasahovali.Opravdu, v takovém účesu prostě nic nezasahuje!Whisky a zadní část hlavy jsou odříznuty téměř na nulu, ale prameny na koruně dávají průměrnou délku.Hlavní výhodou této možnosti je její univerzálnost - hodí se pro všechny muže bez ohledu na věk, tvar obličeje, hmotnost a postavu.A co je nejdůležitější, tento účes vypadá jako muž - je velmi elegantní, stylový a nenáročný.V létě to nebude horké a v zimě nebudete muset upravovat styling po čepici nebo klobouku.Jedinou podmínkou je, že prameny musí být dostatečně tuhé, jinak prostě nebudou stát.

Poznámka! Klasický tenisový účes je poměrně krátký, ale pokud chcete, můžete experimentovat s různými variantami:

 • Kare - tato verze účesu je poněkud podobná čtverci.Aby to bylo dosaženo, whisky a šíje krku jsou vyrobeny přesně stejné - asi 2 cm;
 • Beaver - zátylek hlavy je snížen téměř na nulu a dálekoruna zůstává asi 2 cm. Toto je ideální volba pro muže s protáhlou hlavou;
 • Mládežnický tenis je jedinou možností, která umožňuje přítomnost dlouhých vlasů v oblasti parietální oblasti (asi 5 cm).

Krátká bob

Velmi neobvyklý styl, ve kterém prameny v zadní části hlavy udržují stejnou délku jako zbytek vlasů.Nedílnou součástí krátké fazole je dlouhý třesk, hladce padající na čelo a tvoří jeden celek s celým účesem.Díky dlouhému šíji vypadá styl účesu trochu jinak.V tomto případě nemusíte vlasy zvyšovat.Naopak musí být pečlivě vyhlazeny a nasměrovány směrem k přirozenému růstu.

Ježek

Populární pánské srážky se neobejdou bez brutálního ježka.Jedná se o poměrně krátký účes (od 3 do 5 cm), který se provádí pouze na rovných, silných a hrubých vlasech.Položení ježka je poměrně jednoduché - prameny jsou vyčesány a v případě potřeby fixovány gelem, lakem nebo pěnou.Chcete-li vytvořit elegantní obrázek, můžete je odstranit zpět.Tento účes se nejlépe kombinuje s robustní a atletickou postavou.Ježek není vhodný pro hubené a plné muže.

Poznámka! Krátké srážky plně otevírají obličej, takže je velmi důležité, aby jeho rysy byly správné a tvar lebky neměl žádné vady.

Hipster

Toto je nejběžnější varianta mezi mladými muži ve věku od 16 do 30 let.Pokud chcete vyjádřit svou osobnost skrze pobuřujícívzhled, vyberte to.V jádru tohoto účesu je kontrast mezi zkrácenou šíjí a chrámy a dlouhými prameny na koruně.

Pro úpravu takového střihu budete potřebovat vosk nebo pěnu.Na vlasy je nutné nanést malé množství účesu, jemně prohrábat a nadzvednout a poté vyschnout fénem.Bokovky milují objem, proto si vlasy vyčesejte kolem čela, koruny a koruny.Čím jsou nádhernější, tím lepší!

Box

Box je klasický účes, který nikdy neztratí svůj význam, protože s ním budete vždy vypadat neuvěřitelně odvážně, stylově a charismaticky.Nejlepší příklad tohoto je sám Brad Pete!Hlavními charakteristickými znaky krabice jsou jednoduchost a krátká délka (až 4 cm), díky které zůstává v každé situaci přesná.Kromě toho nemusíte dlouho myslet na styling - také velmi důležité plus.A co je nejdůležitější, po koupi zastřihovače můžete na svém obrazu pracovat sami.

Doporučení! Majitelé kudrnatých vlasů a nepravidelně tvarovaných lebek by měli tento účes zlikvidovat ve prospěch vhodnější alternativy.

Semi-Boxing

Poté, co se stal-šíleně populární při západu slunce v 90. letech, získal polo-box srdce mnoha mužů - obyčejných i hvězdných.Nejoddanějším fanouškem tohoto krásného účesu je fotbalista Cristiano Ronaldo.Původ polo-boxu má dvě verze.Někdo věří, že byl vynalezen sportovci, jiní dávají autorství vojákům americké armády.Možnáoba názory mají právo na existenci, protože v armádě i ve sportu se oceňuje jednoduchost, přesnost a všestrannost.

Při provádění poličky se whisky a zátylek na krku oříznou pod zastřihovačem a korunka hlavy se ponechá poměrně dlouhá (4-8 cm).Krátké vlasy se tak hladce promění v dlouhé, což vypadá velmi stylově.Střih je často doplněn o rány nebo vzor - to mu dává odvážný a neodolatelný vzhled.Pokud jde o styling, můžete si vlasy rozčesávat do boků nebo rovných dělení, experimentovat s rány a stylizovat je různými způsoby.

Poznámka! Poloviční box je vynikající volbou pro ty, kteří nechtějí trpět dlouhými vlasy, a krátké považují za příliš nudné.Tento účes nemůže udělat každý.Je vhodný pro muže s kulatým a čtvercovým obličejem.Majitelům podlouhlého tvaru by se však mělo zabránit.

S podlouhlými rány

Mezi mladými srážkami je zvláštní poptávka neobvyklý hřeben nebo účes s rány.Je to téměř pro každého, hlavní je vybrat správnou délku.Pod podmínkou profesionálního výkonu bude účes s podlouhlým třeskem zdůrazňovat rysy obličeje a změní váš vzhled mimo uznání.Jednou z nejdůležitějších výhod tohoto účesu je jeho univerzálnost.Údery mohou být asymetrické, šikmé, frézované nebo odstupňované.Zbývá jen vybrat ten správný model!

Francouzština

Položení tohoto účesu nevyžaduje žádné úsilí, ale vypadá to velmi neobvykle.Francouzský účes se vyznačuje krátkým třeskem, rozděleným na části a bočními zámky, které téměř úplně pokrývají uši.Prameny by měly být vyčesávány ve směru jejich růstu - od zóny koruny dolů.Pokud chcete změnit vzhled, rozčesejte je na jedné straně a zbytek vlasů rozdělte postranní částí.

Kanada

Kanada nebo dvojité sportovní náměstí jsou nejlepší volbou pro muže, kteří pozorně sledují módní trendy.V tomto případě jsou vlasy po celé hlavě, s výjimkou oblasti v blízkosti čela, dostatečně střihané (asi 5 cm).Pokud jde o horní prameny, jejich délka je dostatečná k vytvoření hustých objemných třesků.

Elvis

Módní účesy ve stylu Elvisa Presleyho, které se také nazývají „platformy“, se vyznačují pečlivě oholenými dočasnými laloky.Je zajímavé, že týlní a parietální oblast může mít různé délky.Rány jsou často vyčesány.

Hitler-Jugend

Hitler-Jugend je jednou z moderních interpretací spodního prádla, která v posledních několika letech nevyšla z módy.Jeho hlavním rozdílem jsou zesílené časové laloky a protáhlá oblast koruny.Tento styl je ideální pro muže mladého a středního věku.Důležité je, že to nevyžaduje komplikovanou péči.Stačí prát prameny a položit je gelem nebo pěnou.

Britové

Krásné pánské účesy s bočním rozdělením vypadají velmi zdrženlivě a elegantně.Zpravidla naznačují přítomnost poměrně dlouhého třesku,který je vyčesán na stranu nebo odložen.Krátký účes Briton z obyčejného muže udělá opravdového chlapa.Tuto jedinečnou kombinaci nebojácnosti, mužnosti, bezohlednosti a elegance lze nosit s rozloučením nebo bez rozloučení.Vzhled stylingu ovlivňuje právě tento prvek.Zajímavé je, že experimenty mohou být prováděny doslova každé 2 týdny, protože po 10 až 14 dnech roste rozdělovací řez rovnoměrnou linií s novými chloupky.A britské srážky - velmi snadné úpravy.Chcete-li změnit svůj vzhled, stačí pracovat s rány - aby byl chlapecky objemný nebo elegantně hladký.

Viz také:TOP-10 módní pánské srážky (video)

Ceasar

Tato verze pánských srážeks rány je ideální pro majitele jemných nebo vzácných vlasů.Tyto účesy se zpravidla nosí vousy.Pokud jde o délku pramenů, je to jen 30-50 mm.

Důležité! Pokud máte základní kadeřnické dovednosti, můžete Ceasara snadno provést doma.Muži s plešatými záplatami se však lépe obracejí na služby profesionálů.

Buzz cut

Další typ krátkého střihu pro muže, který vypadá stejně dobře jak u obleku, tak u teplákové soupravy.Prameny pro takový účes jsou velmi krátké a mají stejnou délku po celé hlavě, včetně čela.Z tohoto důvodu je třeba poznamenat, že základní podmínkou pro střih Buzz jsou tuhé vlasy.

Poznámka!Existuje více protáhlá verze tohoto střihu, ve kterém jsou konce frézovány speciálními nůžkami.Díky tomuto rozhodnutí má účes mírně rozcuchaný vzhled a obraz je odvážnější.

Ztráta

Tento klasický účes s krátkými chrámy po mnoho let nevyšel z módy.Vyznačuje se krátkými oříznutými stranami a týlní částí, stejně jako mírně protáhlou korunou.

Důležité! Účes v mizejícím stylu je nejlepším řešením pro muže, kteří mají na spáncích plešaté skvrny.

Ve stylu H&T

Když se podíváte na fotografii, můžete si okamžitě všimnout, že účes ve stylu H&T je charakterizován přísným a výstižným stylem armády.Prameny v oblasti korunky jsou vyříznuty podle typu podložky a mají velmi krátkou délku - pouze 3 - 6 mm.Vlasy na chrámech a na zadní straně hlavy jsou oholeny břitvou nebo strojem.Samozřejmě, v běžném životě se obejdete bez takového radikalismu, takže klidně nechte alespoň pár milimetrů.

Poznámka! Srážky H&T jsou jednoduché, praktické a neuvěřitelně odvážné.

Střih a la Bruce Willis

Majitelé lebky správného tvaru mohou následovat příklad slavné tvrdé matice a holit si hlavu nahou.Toto rozhodnutí zpravidla dělají muži, kteří se nestydí a nebojí se nic.A proč se stydět, když mnoho žen považuje plešaté muže za nejatraktivnější a sexy.Vyholená hlava nejen zdůrazní rysy obličeje, ale také vás zachránípotřeba neustále upravovat vlasy.Kromě toho můžete výrazně ušetřit na šamponech a stylingových produktech, což je také důležité.A co je nejdůležitější - nemusíte chodit ani do kadeřnictví.Pokud má dům stroj, můžete obrázek změnit bez pomoci cizích lidí.

S vousy

Krásný retro účes, který nás přivádí zpět do dávné minulosti.Naneštěstí v poslední době nejsou tak časté.Možná důvodem tohoto zapomnění je důkladná péče, kterou tento účes vyžaduje.Faktem je, že vlasy v této oblasti rostou velmi rychle, takže je třeba je stříhat nejméně jednou měsíčně.Ale musíte nádrže rozčesávat každý den, jinak bude účes vypadat neupraveně.

Pokud jste přesto připraveni na pravidelnou návštěvu mistra, můžete si být jisti: vousy jsou přesně to, co potřebujete.Dávají obrazu pevnost a sebevědomí.Samozřejmě, že takový účes se neobejde bez třesku.Lze jej vyjmout zpět nebo vyčesat na bok.

Rada! Výběr tvaru a délky vousů je nejlepší ponechat zkušenému odborníkovi.Upraví účes tak, aby se tvar obličeje přibližoval dokonalému oválu.

Specialisté rozlišují několik typů pánských účesů s postranními spáleninami, ale nej neočekávanějším řešením jsou Iroquois.Věř mi, taková neobvyklá kombinace nezůstane bez povšimnutí.

S prvky asymetrie

Když už mluvíme o krátkých účesech pro muže, stojí za tozmínit tuto stylovou možnost.Při stříhání s asymetrickými prvky zůstane část vlasů delší.Toto řešení vypadá velmi originální.

Doporučení! Takový účes není kategoricky vhodný pro majitele vzácných vlasů.

Účinek neoholeného světla

Stylové srážky ve sportovním stylu, které naznačují účinek neoholeného světla, jsou vynikající volbou pro aktivní a vždy zaneprázdněné muže, kteří majínení čas na dlouhodobou péči o sebe.Tento styl nevyžaduje použití kosmetiky a je vhodný pro zástupce všech věkových skupin.Hlavní výhodou tohoto účesu je jednoduchost.Prameny jsou stříhány pod zastřihovačem doma nebo v kabině.

Důležité! Tato možnost bude skvěle vypadat na muže s krásným tvarem hlavy.Kluci s podlouhlou lebkou a vystupujícími ušima jsou lepší.

Pompadour

Tento účes byl dlouho milován muži všech věkových skupin.Je to poněkud podobné střihu ve stylu Elvisa Presleyho, ale neznamená to použití brioli, které bylo v té době populární.Moderní móda nabízí zachování objemu vlasů v temeni hlavy.K tomu použijte tzv. Stříhání schodišť a rouno, fixované voskem.Pokládání tohoto vzpurného stylu vyžaduje hodně času, ale výsledek stojí za to.

Iroquois

Iroquois by měli věnovat pozornost rebelové a odvážlivci.Ano, ano, to se dá dokonce udělatkrátké vlasy!Je pravda, že v tomto případě je vhodné využít služeb kvalifikovaného kadeřníka - bude si moci vybrat druh mohawku, který odpovídá vašemu vzhledu.Tento účes je vhodný jak pro milovníky všeho světlého, extrémního a neobvyklého, tak pro ty, kteří chtějí zdůraznit svůj individuální styl.

Poznámka!Ideální tvar obličeje pro mohawk je považován za kruh.Ale s oválným tvarem a přísnými rysy obličeje bude tato verze účesu lépe vyloučena.

Se vzorem

Módní srážky se vzorem jsou stále oblíbenější.Odborníci nabízejí několik svých odrůd najednou - ve formě klikatá, pavučiny, abstrakce, geometrické tvary, s pruhy po stranách atd. Mistr bude schopen vytvořit skutečné mistrovské dílo!Zpravidla jsou takové vzory řezány v chrámech nebo na zadní straně hlavy.Účes je dobrý, protože nemusí být stylizovaný.Navíc je to jeden z nejlepších způsobů, jak se vyjádřit a vyčnívat z davu.

Oholená whisky

Obyčejné pánské srážky, které nevyžadují denní styling, naznačují oholené nebo zkratované chrámy.Současně vlasy na hřbetě hlavy a koruny zůstávají delší.Toto řešení je vhodné pro téměř jakýkoli vzhled.Nezáleží na věku - účes vypadá skvěle jak na teenagery, tak na zralé muže.

Vojenské

Standardní vojenské účesy ve vojenském stylu kombinují různé „klobouky“, zadní hřebeny a sportovní účesy.Vojenské srážky s jejich mega krátkými vlasy jsou výběrem skutečných mužů, sebevědomých a brutálních.Vypadají dobře na muže se silnou postavou a výraznými rysy obličeje.Ale pro křehké a zranitelné romantiky jsou naprosto nevhodné.

Mohawk

Mohawk je druh Iroquois.Tato technika, kdysi používaná staroamerickými kmeny, má několik typů.Nosí se bez stylingu - je to pohodlné, praktické a neuvěřitelně stylové.Mohawk srážky lze vidět na celebritách, jako je David Beckham a Tony Routh.

S copem

To je přesně verze mužského účesu, o které se mluví: krátká po stranách a dlouhá nahoře.Kombinace krátkých a dlouhých pramenů vypadá velmi stylově a umožňuje experimentovat se stylem.Nejoblíbenější a možná nejpohodlnější možností je ohon.Může být nízká, vysoká, krátká, dlouhá, zvlněná, rovná.Ocasy jsou často kombinovány s pruhem, zvýrazněním, oholenými chrámy, tetováním haer a malováním šablony.

Tomboy

Tomboy nebo modifikované fazole jsou nejlepším ztělesněním jednoduchosti a maskulinity.Délka vlasů by v tomto případě neměla přesáhnout 7 cm a navíc účes sám nemá přísné obrysy.Zajímavé je, že tomboy má mnoho variací, ale pro výběr správného modelu je lepší kontaktovat profesionálního stylistu.

Výřez

Výřez doplňuje seznam nejoblíbenějších možností pro krátké pánské účesy - výběr odvážných a výjimečnýchosobnosti.Často se nosí s plnovousem - dalším módním trendem.S chrámy oříznutými pod psacím strojem a zadní částí hlavy je Undercut poněkud připomínající britskou technologii.Rozdíl mezi těmito srážkami spočívá pouze v délce vlasů.V případě Undercut zůstanou stejné velikosti.

Pánské šampony, stylingové výrobky, hřebeny, břitvy a mnohem více pro vytvoření stylových pánských účesů, doporučujeme objednat v internetovém obchodě BrandForMan (https: //brandforman.ru /).

Jak si vybrat správný účes?

Při výběru pánských srážek by se člověk měl spoléhat na několik důležitých faktorů - strukturu a barvu vlasů, tvar a rysy obličeje, velikost a tvar lebky a zaměstnání.Uvažujme všechny nuance:

 • Pokud zámky částečně zakrývají obličej, malé rysy budou výraznější;
 • Velké rysy obličeje se nejlépe otevírají na maximum, takže v tomto případě je lepší rozčesávat rány na jedné straně nebo je vrátit zpět;
 • Mladí kluci a zástupci tvůrčí sféry si mohou dovolit jakékoli experimenty se vzhledem.Zpravidla jsou majiteli nejneobvyklejších pánských účesů;
 • Podnikatelé by se však měli zabývat přísnějšími a klasičtějšími možnostmi;
 • Majitelům kulatých tváří se doporučuje, aby si vybrali účesy, ve kterých se krátká whisky a zadní část hlavy kombinují s dlouhými prameny na koruně a postupně se změní na třesk.Takový střih způsobí prodloužení obličeje;
 • Pro muže se čtvercovou tváří a masivní bradou je možnost s protáhlými obleky dokonaleprameny na koruně a krásné rány;
 • U oválného typu tváře se nemůžete vůbec bát - můžete si vybrat libovolnou možnost;
 • Vizuálně zaokrouhlením příliš dlouhé tváře může být objemný účes s dlouhými šikmými nebo asymetrickými rány visícími na čele;

Majitelé kudrnatých vlasů měli méně štěstí.Pokud nejste zvyklí trávit spoustu času položením, zastavte se u velmi krátkého modelu.Samozřejmě, pokud chcete, můžete si udělat dlouhý třesk, ale pro to potřebujete náležitou a stálou péči.
Jak vidíte, pánské účesy s krátkými vlasy představují obrovské množství zajímavých možností.Vyberte si ten, který vám vyhovuje a vychutnejte si svůj obraz v zrcadle.

10 NEJNOVĚJŠÍ módní pánské srážky roku 2017
​​
PÁNSKÉ VLASY |Snadný způsob, jak si vybrat účes pro muže5 stylových pánských účesů
PÁNSKÉ KADEŘNICE |Jak si vybrat ideální mužský řez obličeje