Nejmódnější zbarvení hlavních trendů 2019: 8

Vyžaduje duše změnu?Začněte svým vlastním účesem!Trendy v sezóně pomohou osvěžit odstín vlasů, trochu se změnit a získat sebevědomí v sebe.Zbývá jen zjistit, jaké módní barvení vlasů bude v roce 2019?

Splashlights - slunné zvýraznění ve vlasech

Jedna z nejnovějších inovací v barvení pramenů, která se v nové sezóně stanou velmi populární.Splashlights zcela opakují přepad slunečního záře zamotaného ve vlasech a osvětlují ho světlem.

Tato technika zahrnuje použití odstínů z palety žluté barvy - zlato, měď, bronz, sláma, pomeranč, písek atd. Pro opakování je téměř nemožné - efekt mistra může vytvořit pouze mistr.

Bronzování - stylové 3D barvení

Módní barvení vlasů v roce 2019 nabízí všem dívkám neuvěřitelně složitý způsob barvení vlasů.Při zastínění jsou brány tři odstíny současně, ale konečný výsledek vypadá velmi přirozeně.Jeho hlavním úkolem je vytvořit přirozený objem.S pomocí 3D bronzu vypadají i vzácné vlasy velkolepě a objemně.

Tato technika je vhodná pro jakoukoli barvu pramenů, ale u světlovlasých dám je mnohem účinnější.

Více o rezervaci - číst tento článek.

Ombre-sombre - gradient na vašich pramenech

Ombre a sombre techniky již nelze nazvat novinkou.Toto je klasika žánru, ve kterém se zdálo, že v něm zůstane navždykadeřnictví.Barvení těchto typů je založeno na kombinaci dvou nebo více odstínů stejné barvy nebo úplně jiné palety.Rozdíl je pouze v hranicích.Pokud ombre zahrnuje ostrý přechod kontrastu, pak okraje sombre nezachytí oko, ale plynule plynou z jednoho tónu do druhého.

Techniky jsou univerzální - vhodné pro různé délky od krátké po dlouhou.Věk zde také není důležitý.Pokud jde o styling, může být jakýkoli - hladký, kudrnatý, zvlněný a dokonce jemně stočený.Můžete si udělat ocas, svazek, splétat lehký copánek nebo volné prameny - všechno vypadá dobře!

A poslední chvíle jsou barvy.Sezóna 2019 nabízí velmi širokou paletu.Trend je studená blond, pastelově růžová, měď, vínová, pšenice, mělká černá.

)

Klasické zvýraznění

Krásné zvýraznění je založeno na kombinaci střídavých světelných tónů.V nadcházejícím období módy byla přitažlivost nahrazena přírodní paletou s rozdílem jednoho nebo dvou tónů od přirozené barvy.V ideálním případě by se výsledek měl podobat mírně vybledlým pramenům.Je přijatelné používat platinové a tlumené jahodové barvy.Zvýraznění lze provést jak na krátkých vlasech, tak na středních nebo dlouhých.

Balayazh - přírodní tón

Toto je jedna z nejmodernějších barev vlasů v sezóně 2019!Pomocí balayazové techniky můžete kombinovat dva tóny jednoho astejnou barvu.Výsledkem je spálení přírodního účesu na slunci.

Shatush - zvýraznění Kalifornie

Hlavním rysem shatush je univerzálnost.Tato technika vypadá skvěle jak na středních vlasech, tak na dlouhém copu.Barva vlasů není příliš důležitá, u tmavých vlasů je však přechod znatelnější.Shatush má něco společného s klasickým zvýrazněním a vypadá, jako by se štětcem nikdy nedotkl vašich vlasů.

Obrazové plátno - světlé, tučné, neobvyklé

Mladé, statečné ženykteří se nebojí experimentovat se stylem, doporučujeme podívat se na techniku ​​šablony.Kresby a různé tisky (geometrické nebo zvířecí) vám nedovolí bez povšimnutí v davu.Navzdory své neobvyklosti zůstává zbarvení obrazovky přirozené.Ale samozřejmě, váš pán musí být profesionál.

Ronze je horký hit sezóny

Tato technika byla vytvořena speciálně pro rusovlásky.Je to směs kaštanových odstínů a teplých světlých tónů.Ronze udělá z pramenů lesk a potěší vás plynulým přechodem barev.

Mimochodem, víte, jaká barva vlasů v tomto roce je nejmódnější?Více informací naleznete v našem článku.

Olor melting - melting colours

V této módní verzi se neobejdete bez jasných barev a duhových vlasů!Měkký a hladký přepad vyplňuje vlasy leskemperly a drahé opály - vypadá to neuvěřitelně!Efekt tající barvy je tak jasný a krásný, že ani nemusíte přemýšlet o některých komplikovaných účesech.

Aby vaše vlasy byly lesklé a hedvábné, potřebujete účinnou masku.Podívejte se na video podrobněji:

Jak vidíte, přirozenost v módním zbarvení pramenů sezóny 2019 je hlavním bodem.Pamatujte si ho, když se rozhodnete.Hodně štěstí s vašimi transformacemi!