Odstíny karamelové barvy: kterou si vybrat?

Karamelová barva vlasů, jemná, chutná, jemná, získává srdce módy po mnoho let v řadě.Je považován za náladový, protože dostat krásný tón bude neuvěřitelně obtížné.Ale čím těžší, tím více žádoucí!Pojďme společně zjistit, jak karamel vypadá a jaké jsou jeho odstíny.

Pro koho je karamel vhodný?

Barva karamelových vlasů je ideální pro dívky se světlou a tmavou pokožkou.Hlavní věc je, že by neměly existovat žádné vyrážky, žádné zarudnutí, žádné černé tečky.A pak to vše záleží na zvoleném tónu:

  • Karamelový med - zelené, světle šedé nebo modré oči a tmavá nebo světlá kůže;
  • Karamelová měď - olivově opálená kůže, šedohnědé a tmavě hnědé oči;
  • Karamelová zlatá - světlá pokožka se světlým jarním pálením a tmavě modrým nebo šedýma očima;
  • Světlý karamel - tmavá kůže a jantarové ořechy, modré nebo světle hnědé oči;
  • Karamelová čokoláda - intenzivní tmavě hnědé, světle hnědé, lískové nebo zelené oči.

Avšak pro studenou pokožku s porcelánovým nebo bílo-růžovým nádechem je barva karamelových vlasů zcela nevhodná.To platí také pro oči s tmavým okrajem kolem okrajů, stejně jako nasycené modré a černé.

Odstíny barvy karamelových vlasů

Různé odstíny karamelové barvy se zamilovaly nejen pro mladé dívky, ale také pro dívky starší 40 let.

Světlé karamely

Klasická barva karamelu, ve které se prolínají blond, béžové a zlaté.Výsledek tohoto tria je opravdu úžasný a teplé přetékáníschopen učinit vzhled jemnějším.Je ideální pro světlé a zelené oči.Lehký karamelový tón je často volen mnoha hollywoodskými hvězdami.To dává zvláštní kouzlo, dělá obraz sofistikovaný.

Tmavý karamel

Tmavý karamel je založen na pšenici nebo světle hnědé, na které je nanesen tmavší odstín.Vypadá to jednoduše a roztomilý, poněkud připomínající podzim.

Honey-karamel

Ve srovnání s předchozími verzemi to vypadá jasnější a červenější, ale není třeba se ho bát.Světle zlatý odstín nedovolí, aby vaše vlasy vypadaly příliš agresivně, ale na 100% vás odliší od davu.

Karamelová čerň

Je velmi podobná obvyklému tmavému kaštanu, ale vypadá to neuvěřitelně!Černá a karamelová barva je nejtmavší a nejsložitější z odstínů bohatého sortimentu karamelů.

Čokoládový karamel

Milovníkům mléčné čokolády se to určitě bude líbit, protože její teplé tóny se snadno uhodou v pramenech.Červená barva však není o nic méně aktivní.V sezóně 2016 je čokoláda-karamel velmi žádán.Doporučujeme vám se blíže podívat!

Zlatokaramel

Akin do pšeničného odstínu.Lze jej snadno vytvořit pomocí balzamů, tónů nebo šamponů.Jedná se o nejpřirozenější, téměř přirozenou barvu - je ideální pro typ barvy „jaro“ a „léto“, který se může pochlubit výraznými rysy.

Karamelový popel

přehlídka přehlídky, ale ne nižší ve stylu nebo kráse.Zkušení řemeslníci budou schopni vytvořit dokonalý vzhled s krásným přetečením ve volných vlasech.Vzácná kombinace teplých a studených tónů vytváří luxusní zvýraznění, které vypadá nejlépe na vysoce opálené pokožce.Žena s takovým stínem vypadá stylově a módní.

Další fotografie o módních odstínech popelové barvy viz tento článek.

​​

Karamelové zvýraznění

Karamelové barvy vlasů otevírají neomezené možnosti zbarvení a zvýraznění.Pouze pán to udělá, ani to sami nezkoušejte!Tato technika je vhodná pro světlé a tmavé podklady.Pokud je původním tónem karamel, můžete pro zvýrazněné zámky použít blond.Tím se vlasům dodá další objem.

Jak získat odstín karamelu?

Chcete-li získat luxusní barvu karamelových vlasů, musíte se přihlásit do dobrého salonu krásy.Světlovlasé krásky pouze nanesou barvu požadovaného stínu, ale u tmavých vlasů je nutné ji zesvětlit.Odborníci tvrdí, že med-karamel lze snadno získat smícháním perzistentní barvy s tonikem nebo balzámem.

Kromě salónových postupů lze použít řadu známých lidových receptů:

  • Íránská hena + kurkuma.Smíchejte tyto složky ve stejném množství, zalijte 200 g.vroucí vodou a aplikovat na mokré zámky.Počkejte půl hodiny a opláchněte;
  • Íránská hena + šafrán.Nařeďte lžíci šafránu malým množstvím horké vody.Přidejte pytel henny a odložte stranou na vaření.Naneste na vlasy.Opláchněte po 20 minutách;
  • Kořen rebarbory.Drťte kořen rebarbory, vařte 20 minut.Použijte výsledný vývar k opláchnutí pramenů.

Viz také:

Jak vybrat odstín vlasů podle barvy obličeje!

Jak udržet lesk karamelu?

Aby si karamelový odstín uchoval svůj vlastní jas, věnujte pozornost odchodu po malování.K tomu použijte šampony pro světlovlasé vlasy a masky a balzámy pro barevné vlasy.Musíte také pravidelně používat odstínový nástroj.A pár týdnů po zabarvení je vhodné projít procedurou laminování pramenů.Dodá jim lesk a hladkost a může také chránit před nepříznivými vlivy prostředí.

Přečtěte si také:

7 módních odstínů hnědých vlasů - Jakou barvu zvolit ?