Odstíny světle hnědých vlasů: kterou si vybrat?

Kdysi byla barva blond vlasů považována za vybledlou a nepopsanou.Nyní zažívá velkou popularitu, protože příroda a přírodní krásy jsou nyní v módě.

Komu se hodí světle hnědá barva?

Světle hnědá barva je univerzální, vhodná pro téměř všechny - stačí si vybrat tón.Pokud pro teplé typy barev doporučujeme zvolit tmavší možnosti, pak pro studené typy barev je charakteristická šedá barva.Ale u dívek s modrým nebo zelenýma očima a krásnou světlou pokožkou můžete bezpečně barvit zámky v jakémkoli odstínu blond.

Hnědé vlasy vypadají dobře na světle hnědých vlasech, tónování a lepení jsou další plus, který moderní krásy již ocenily.

Různá paleta světle hnědých vlasů

Paleta světle hnědé barvy zahrnuje řadu různých odstínů.Budeme považovat každého z nich za nejvhodnějšího pro sebe.

Light Blonde

Nejlehčí ze stínů a možná i ty nejúžasnější!Světlé blond vlasy lze bezpečně kombinovat s barevným typem „jaro“ - „léto“.V oddělení se světlou duhovkou (šedá nebo modrá) a se stejnou světlou pokožkou to vypadá perfektně.Dívky s tmavými vlasy mohou snadno zesvětlit citronovou šťávou, šafránem, sluncem a heřmánkem.

Golden Brown

V tomto tónu se propletla zlatá záře medu a viskózní karamel.V posledních obdobích se stal neuvěřitelně populární!Zlatá hnědá barva je vhodná pro všechny odstíny pleti a všechny barvy očí.Tento odstín oživí světle hnědé tóny a zřetelně oživí tmavší barvy.Výsledkem je krásné měkké přetečení.

Ash Brown

Tuto barvu lze připsat světle hnědé paletě za studena.Nemá jasný lesk, ale vypadá velmi stylově.S odstínem popelově blond by měl být člověk opatrný - pro každého to neplatí.Dívky se světlou pokožkou s bledě růžovými podtóny se na něj mohou dívat.Vhodné budou také pihy, které dodají obrázku zvláštní kouzlo.

Počet „kontraindikací“ lze připsat tmavé pleti, bronzové kůži a přítomnosti vyrážek - jasan popelavý zdůrazní a učiní je znatelnějšími.Není příliš příjemné, že tato barva je velmi zákeřná - je velmi obtížné dosáhnout a udržet se.Pokud nejste připraveni navštívit kosmetický salon často, odmítněte malovat v jasanově hnědé barvě.

Měděná hnědá

Zde se srazil led a oheň!Zdálo by se, že studenou blond nelze kombinovat s teplou bohatou červenou.A tady to je - měď-blond vypadá jednoduše nesrovnatelně!Je ideální pro majitele zelených nebo modrých očí a světle průhledné pleti.Měděná hnědá dává těmto prvkům aristokracii.V přírodě je takový odstín mimořádně vzácný, ale pomocí speciální barvy ho dosáhnete na vlastní vlasy.

Pšeničná hnědá

Přírodní světle hnědá barva s jemným nádechem pšenice je považována za velmi vzácnou a neuvěřitelně stylovou.Výhodou tohoto tónu je jeho dualismus - osvětlení různých typů poskytne zcela odlišný efekt.Pšeničná blond může změnit měďbronz, káva!

Mid-brown

Ne blondýna nebo bruneta - to je přesně to, co může tato konkrétní barva říci.Přírodní středně hnědý tón má svůj vlastní analog, který se nazývá bronz.Dívky s takovým stínem mají opravdu štěstí - už mají to, co mnozí jen sní o tom, že se dostanou do módních obchodů za spoustu peněz.

Tmavě hnědá

Pro ty, kteří milují tmavší, je to přesně to, co potřebujete!Tmavé odstíny světle hnědých vlasů patří do palety studených barev, takže nejsou vhodné pro příliš tmavou pokožku.Ale v jiných verzích to funguje dobře.Bojíte se, že takový stín bude příliš nudný?Nemusíte se toho obávat - pomocí make-upu bude váš obraz harmonický, přirozený a velmi jasný.

Viz také:jak najít barvu vlasů?

Barvení vlasů v módních světle hnědých tónech

Po zvolení světle hnědé barvy vlasů důvěřujte odborníkům.Pouze v kosmetickém salonu budete moci dosáhnout ohromujících odstínů.Pro ty, kteří chtějí využít šanci a obarvit prameny doma, dáme několik tipů:

  • Světlovlasý by měl být vybrán v souladu s texturou a také tónem pleti;
  • ​​
  • Před postupem musí být řezané konce nařezány;
  • Pro zlepšení barvy nemyjte vlasy před zahájením procedury tři dny;
  • Nepřehánějte barvu a doufejte, že získáte hlubší tón;
  • Při mytí vlasů používejte dobrou masku;
  • Barva, která je přirozeně tmavá, by měla být před několika dny zesvětlenazákladní barvení;
  • Vybarvujte prameny zespodu a pohybujte se ke kořenům;
  • Na pramenech mědi a kaštanu bude světlý blond tón vlasů zcela neviditelný - vyberte jiný odstín;
  • Abyste se vyhnuli chybám, pečlivě prostudujte fotografii na obalu barvy a přečtěte si online recenze ostatních dívek s podobnou barvou vlasů.

Máte zájem o:

Barvení na hnědých vlasech: 7 módních barevných variant s fotografiemi

]

Makeup pro dámy se světlovlasými vlasy

Ženy se světle hnědými prameny jsou velmi jemným vzhledem se smyslnou a nafouklou ústou a velkýma očima.Dalším důležitým faktorem jsou světle hnědé obočí.Ale před očima si můžete odpočinout!Pro denní líčení můžete použít oční linky, tmavé oční stíny a řasenku.Ale na rty jdou lehkou rtěnku nebo lesk.Chtěli byste získat odvážný a velmi odvážný obrázek?Při odstraňování přízvuku z očí použijte jasnou rtěnku.Večerní make-up vám umožní současně zvýraznit rty i oči.

A jak se vám líbí takový denní make-up pro světlovlasé?

Barva make-upu pro světlovlasé ženy sahá od zlaté až po měkkou popel.Pro letní barevný typ jsou rtěnky v vínové, růžové a fialové dokonalé.Pro „jaro“ je lepší zvolit šarlatovou, broskevovou, korálovou nebo růžovou barvu.Pokud jde o stíny, jsou vhodné pro zelené oči - lilek, hnědý, fialový a zelený.Pro modrou barvu vyberte odstíny tyrkysové, béžové, broskvové nebo zlaté.Ale pro lískové odstíny šedé, fialové a modré jsou ideální.