Omalovánky pro blondýnky

Barvení na světlých vlasech je relevantní, stylové a spíše neobvyklé.Je to ideální způsob, jak zdůraznit vaši krásu a dát světlým vlasům jasný a šťavnatý přízvuk.

Vlastnosti zbarvení pro blondýnky

Barvení se týká postupu zbarvení, při kterém se používá 2 až 15 tónů.Tato volba je ideální pro odstupňované srážky, klasické bob, hladké a kudrnaté prameny.Toto barvení může být provedeno na vlasy jakékoli barvy, ale blond a blond vlasy jsou ideálním základem, protože nemusí být předběžně zesvětleny (s výjimkou některých případů).

Výhody zbarvení

Pomocí tohoto postupu můžete obnovit obličej, upravit ovál, zvýraznit oči a rty.To však nejsou všechny výhody barvení na světelných vláknech.Ostatní mohou zahrnovat:

  • Provádí se mnohem rychleji a snadněji než na temném základě;
  • Způsobuje minimální poškození zdraví ženských vlasů.Chcete-li změnit obrázek, stačí obarvit pouze vrchní vrstvu vlasů, aniž by to ovlivnilo jejich objem;
  • Dalším významným plusem je praktičnost a univerzálnost.Se správným výběrem odstínů a profesionálním výkonem bude hranice mezi barvenými vlasy a obnovenými kořeny téměř neviditelná.Díky tomu se korekce účesu provádí mnohem méně často než v jiných případech;
  • Zbarvení dobře zapadá do pramenů jakékoli délky a textury;
  • Tento postup lze provádět jak s trvalými, tak bez amoniakovými barvami.

Jakou paletu zvolit?

Jaké barvy mám zvolit pro barvení na světlých vlasech?Pro tento složitý postup jsou ideální kaštan, červený, popel, čokoláda a červené odstíny.Je však v klasické verzi, která je ideální pro všechny věkové kategorie.Existují další možnosti - modrá, žlutá, azurová, fialová, zelená.Často si je vybírají mladé dívky, které chtějí vystoupit z davu a zdůraznit jejich individualitu.Taková jasná barva může pracovat po celé délce nebo zdůraznit pouze konce.

Upozorňujeme, že v některých případech vyžaduje zbarvení předběžné vyjasnění pramenů.Záleží na požadovaném výsledku a přirozené barvě vlasů.Například barvení na hnědých vlasech se může ukázat jako špinavé, takže zde nemůžete udělat bez přípravy.

Módní techniky barvení na světlých vlasech

Sezóna 2016 nabízí módním ženám několik stylových a neobvyklých možností barvení.Zvažte nejoblíbenější technologie.

Vícebarevná

Tento druh zbarvení je považován za nejoblíbenější.Lze to provést v jakémkoli věku a na vláknech jakékoli struktury.Podstatou této metody je barvení několika odstíny - kontrastní nebo z jedné barevné palety.Nesymetrické zbarvení je nyní velmi žádané - nemá konkrétní pořadí a zajišťuje nerovnoměrné nanášení barviva.Toto originální řešení vám umožní pokaždé vypadat jinak - jednoduše řečeno jinakvlasům a očím ostatních se otevřou zcela odlišné tóny a odstíny.

Zóna

Vypadá neméně působivě než předchozí verze.V tomto případě se barva nanáší pouze na určitou oblast vlasů.Vyberte požadovanou barvu, obarvte tuto nebo tu zónu a objevte se ve zcela novém obrázku!

Sůl a pepř

Tato metoda je ideální pro popelenohnědý základ.Tento proces je docela vážný: nejprve jsou vlasy namalovány v jakémkoli blond odstínu a teprve poté jsou zředěny černým „pepřem“.Přechod mezi barvami je velmi plynulý, a proto bude výsledek přirozený.Barvu „sůl a pepř“ často volí zralé ženy, které chtějí dát šedým vlasům estetičtější vzhled, stejně jako mladé výstřední osoby, které zbožňují účinek šedivých vlasů.

Neonová

Další módní trend, který je mezi mladými dívkami velmi žádaný.Jak ukazují fotografie, světlé a ne vždy přirozené barvy jsou ideální pro neonové barvení - červená, fialová, elektrická, růžová, žlutá atd.Barevné kombinace jsou také velmi populární.Pokud se bojíte riskovat, zkuste začít s barevným gelem nebo pastelkami.Omyjí se vodou a umožní vám bez problémů obnovit váš účes.

Tmavá

Pro dámy s černovlasými vlasy je ideální tmavě zbarvená pochmura.Musí být provedeno výhradně v salonu profesionálního mistra, jinak může výsledekbýt nepředvídatelný.Náklady na tento postup závisí na délce a hustotě vlasů, takže je lepší vše předem vyjasnit.

Vzorované

Vzorované zbarvení na světlých vlasech vypadá velmi neobvykle a krásně.K barvení dochází pomocí speciálních šablon, kterými Master aplikuje barvivo.Zpravidla je tento typ vybarvení vybrán pro výstavy nebo módní večírky.Pro běžný život to není vhodné.Chcete-li dosáhnout jasné stopy vzoru, musíte udělat velmi opatrný styl.

Zbarvení třesků

Jak název napovídá, u tohoto typu zbarvení jsou vybarveny pouze třesky..Odstín, který si vyberete, může být kontrastní nebo blízko vaší barvy vlasů.Spousta možností - vyberte si podle svého vkusu.

Zbarvení konců

Velmi módní a velkolepá verze vybarvení, která vypadá stejně krásně jako klasický čtverec.a na dlouhé vlasy.Pro dívky se světlými vlasy by nejlepším řešením byl plynulý přechod tónů ze stejného barevného schématu.Neméně populární je kombinace blond s růžovou a lila.Hlavní věc je, že čára je co nejjemnější a nejostřejší.

Vše, co potřebujete vědět o zbarvení:

Metody barvení

Barvení lze provádět dvěma různými způsoby:

  • Podélná - v tomto případě jsou jednotlivé prameny natřeny rovnoměrně;
  • Příčný - pramenJe rozdělena do sekcí a malována v různých odstínech.Hranice mezi nimi může být hladká a kontrastní.Vše záleží na výsledku, kterého chcete dosáhnout.

V neposlední řadě je to délka vlasů.Takže na dlouhých vlasech je výhodné provádět podélné barvení.Jednotlivé prameny lze malovat stejným odstínem, ale jiný objem aplikace vám umožní dosáhnout krásného přetečení.Tento efekt však nebude fungovat na krátkých vlasech - bude velmi obtížné dosáhnout na ně hru světla.Nejčastěji se pro krátké srážky používá příčné barvení.Prameny jsou rozděleny do několika zón a obarveny dvěma nebo třemi tóny najednou.

Máte zájem o:

Ombre pro blond vlasy - vashvolos.com/ombre-na-svetlye-volosy

Shatush pro blondýnky