Pixie haircut: pro koho je?

Srážky Pixie se staly v módě v roce 1952, kdy se Audrey Hepburn objevila na velkých obrazovkách s velmi krátkým ostříháním.Od vydání filmu „Roman Vacations“ již uplynulo mnoho let, jen popularita pixelů neklesla.Právě naopak - rychle se změnila v oblíbený účes odvážných mladých rebelů s touhou po vnitřní svobodě.

Vlastnosti sestřihu pixie

Pixie je ženský účes, který otevírá krk i oblast uší.Jeho hlavními charakteristickými rysy jsou vyčnívající špičky, krátký chrám a šíje a protáhlé rány.Různé délky vlasů způsobí, že vaše vlasy budou svěží a dodají jí texturu.

Navzdory zjevné jednoduchosti mají pixies řadu výhod:

 • Mnoho různých možností - za pouhých 5 minut se z elegantní dámy změníte v rockovou hvězdu;
 • Rychlý a velmi snadný styling, pro který potřebujete minimální sadu stylingových produktů;
 • Ultrashort pixie je nejlepší model pro léto;
 • Toto je ideální volba pro tenké a vzácné prameny.Roztrhané konce účesu pouze zvýrazní účinek;
 • Pixie jde dobře s vlasy všech barev.Obzvláště působivé jsou jasné barvy, zvýraznění a zbarvení;
 • Tento střih nemá žádná věková omezení - každý to může udělat!

Pro koho je určen?

Pro koho je sestřih pixie?Existuje určitý typ, pro který bude tento střih prostě dokonalý.Zahrnuje dámy s rovnými vlasy.V tomto případě vám styling nedoručí.hádka.Příliš silné zámky je třeba profilovat, aby nevyčnívaly.Vzácné tenké vlasy není třeba ředit - zde je lepší použít techniku ​​vrstvení.

Ať už pixely nevyhovují, je velmi plná žen.Předtím, než půjdete ke stylistovi, proveďte jednoduchý experiment - odstraňte prameny zpět a připněte je neviditelnými .Ohodnoťte svůj vzhled.Se vám to líbí?Můžete si střih!Hlavní věcí je vybrat průvodce, který na základě vašich údajů zajistí účes.

Další kontraindikací jsou pevné a jemné kadeře.Bude obtížné je stylizovat, takže takový účes nebude mít tvar.Je pravda, že pro poslušné prameny pixelů je to docela přijatelné, protože vlny a kadeře dodají obrazu zvláštní chuť.V tomto případě se doporučuje použít kaskádovou techniku ​​nebo odstupňování - dají vlasům potřebný tvar.

Pixie a tvar obličeje

Výběr sestřihu podle tvaru obličeje:

 • Kulaté - asymetrické třásně, maximální délka - k linii lícní kosti nebo o něco delší, svěží objem na koruně;
 • Trojúhelníková - podlouhlá třásně a nádherná koruna;
 • Náměstí - šikmá třásně, která rozptyluje pohled od širokých lícních kostí a čela;
 • Ve tvaru kosočtverce - horní část by měla být rovná, zlikvidujte objem v této části hlavy a vytvořte dlouhý třesk;
 • Podlouhlé - pixely jsou skvělé pro středně dlouhé, ale ne krátké prameny;
 • Trapezius - objemové rány a svěží časové části, které pomohou skrýt příliš úzké čelo;
 • Oval - všichni vám vyhovujímožnosti!
Pixies pro krátké vlasy Klasický model, který lze velmi snadno nasadit bez žehlení nebo vysoušeče vlasů.V krátkém sestřihu účesu jsou chlapecké poznámky, ale nezasahují do toho, že je ženská a sexy.

Pixie pro střední vlasy

Další módní trend, moderní model tradičního účesu.Vypadá velmi působivě a otevírá více možností pro styling.Pixie pro střední délku dodají vlasům tvar, udržují délku ramen.Zadní prameny jsou oříznuty buď pomocí kaskádové techniky nebo v několika vrstvách.Můžete také vytvořit „klobouk“ - zachovává nádheru a dává průměrné ženskosti a eleganci pixie.

Možnost se třesky

Pixies jsou obvykle kombinovány se třesky různých typů.Zde je jen několik z nich.

S podlouhlým třeskem

Pixie s dlouhým třeskem vypadá žensky a dynamicky.Poté, co jste se rozhodli pro její laskavost, můžete pokaždé změnit vzhled vašeho účesu.

Se šikmým třeskem

Vzdorný, stylový a vášnivý!Tuto kombinaci často volí ti, kteří nemají vždy dost času na styling.

S krátkým třeskem

Pro kulatou tvář je to nejlepší volba.Kromě toho může krátké třásně vymazat několik let, což ženy všech věkových skupin pravděpodobně ocení.

Viz také:

12 módních účesů pro krátké vlasy - vashvolos.com/zhenskie-strizhki-na-korotkie-volosy

Jak stylovat pixies

Jak stylovat vlasy?Stylisté nám nabízejí tunukrásné modely.V závislosti na události, kterou se chystáte, nebo jen podle nálady, budete moci vytvořit nedbalý, romantický, strohý nebo drzý obraz.Zkuste to znovu!A protože v sezóně 2019 neexistují žádná přísná omezení, je volba zcela na vás.

Styl hibsteru

Každý účes hibsteru je založen na lehkém bezstarostném zacházení, takže takový pixel nepotřebuje styling.Vypadá to, že jste se právě probudili a šli jste vyzdobit svět!Naneste trochu gelu nebo pěny na prameny pro jejich tvarování.To je nejlepší volba pro návštěvu nočního klubu, filmu nebo večírku.Pokud pro pracovní postup nemá kreativní atmosféru, nebude fungovat.Hlavní výhodou stylu hibster je to, že harmonizuje s jakýmikoli rysy obličeje.

Pokládání s rány nahoru

Vypadá to velmi mladě a trochu extrémně.To je nejlepší způsob, jak vyniknout z davu a vyzvat konzervatismus.Takový účes samozřejmě vyžaduje určitou míru sebevědomí a určitou volnost.Pokud je máte, namažte prameny silným gelem a zvedněte je.

Pokládání se třesky ve vlnách

Ideální pro hranaté tváře.Rány, stočené ve světlých vlnách, pomohou skrýt široké lícní kosti a vylepšit vzhled.Tento styl je v souladu s hustými i tenkými vlasy.Ať je to velmi jednoduché.Naneste pěnu na prameny a stočte železem.Pak neváhejte jít na romantické rande nebo dokonce na oslavu.

Pokládání se třeskem na jeho straně

Krásný třesk na jeho straně pomůže přiblížit klasický model novosti.Bangs mohou dosáhnout lícních kostí nebo brady.Stylisté tvrdí, že je to ideální volba pro oválný obličej.

Objemový styl

Pomocí pěny, vysoušeče vlasů a kartáčování budete moci vytvořit velmi nádherný účes.Lze to udělat na dovolenou a práci.

Pokládání s kadeřemi

Vhodné pro protáhlé a kudrnaté vlasy.Dokončení bude samozřejmě trvat spoustu času, ale výsledek stojí za to.

Combed back

Combed back pixies nejsou pro každého.Prioritou by měla být oválná tvář.Vypadá velmi elegantně a elegantně.

Hladký styling

Vypadá jako garzon a hodí křehké dámy s chlapeckou postavou.

Styling s příslušenstvím

Neexistují žádné zákazy řezání obrazových bodů.Lze kombinovat s sponkami do vlasů, čelenkami a čelenkami.Toto je volba pro koketování.Pro každý den vyzvedávejte jednoduché doplňky pro společenské akce - skvělý model zdobený kameny nebo velkými kamínky.

Pokládání kosou na ránu

Velmi originální řešení, vhodné pouze pro střední délky.Díky lehkým copům se vaše chlapčenská pixie za okamžik stane okouzlující.Lze jej nosit se slunečními šaty, mini šaty, dlouhými večernými šaty nebo džínami a tričkem.

Položení na jedné straně

Tato stylová možnost zahrnuje kompletní nebočástečné holení chrámů.Vypadá to mimořádně a hodí se jasným dámám.

Tousled styling

Klasický model, který určitě osloví mladé dívky i ženy starší 45 let.

Hollywoodský styl

Ideální pro oslavy a večírky.Hollywoodská vlna, „rozložená“ na ránu, se hodí k večerným koktejlovým šatům.

Pokládka koky na rány

Tento model v retro stylu preferují nejslavnější hvězdy a zpěváci.Mezi nimi jsou Charlize Terron, Anne Hathaway, Holly Berry, Pink, Rihanna a další.

Pixie s kreativní barvením

Nevíte, jak barvit vlasy pro tento účes?Doufáme, že vám tyto nové fotky pomohou při rozhodování.Barva může být jednotná (červený a červený odstín je nyní velmi populární) a může být přítomen pouze ve formě tenkého peří.

Také vás zajímá:

Užitečné informace:

Krásný styl pro krátké vlasy - 8 módních nápadů