Používání pivovarských kvasnic pro zdraví vlasů

Péče o vlasy vyžaduje čas a peníze.Není však vždy možné, aby se kosmetické výrobky vyrovnaly s některými problémy.V důsledku toho ztrácíme peníze a nedosahujeme požadovaného účinku.V tomto případě je účinnější poskytnout tělu další podporu jinými způsoby.Pivovarské droždí na vlasy přinese mnoho výhod nejen kadeřům, ale také všem vnitřním systémům.

Vlastnosti produktu

Složení kvasinek je obohaceno organickými bílkovinami, aminokyselinami, sorbenty, enzymy a lipidy.Za zmínku stojí také vitamíny (E, B, PP, F, D) a stopové prvky (železo, selen, hořčík, zinek, mangan).Aplikace produktu umožňuje nasycení těla chybějícími komponenty, což vede ke zlepšení jeho práce.

Pokud jde o vlasy, pivovarské kvasnice přijdou na pomoc v případě ztráty, zpomalení růstu, křehkosti, snížené pružnosti, seborrhea a ekzému.Příjem pivovarských kvasnic pro kadeře je možný, vnější i vnitřní.V prvním případě musíte zakoupit přírodní droždí (suché, živé) a přidat je do složení masek.Uvnitř se užívají prášky, což je také velmi efektivní.Tabletované droždí je často zesíleno specifickým prvkem (hořčík, zinek, vápník).Pokud chcete zlepšit zdraví vlasů, nehtů a pokožky, věnujte pozornost tabletám se selenem.

Výsledkem používání přípravku bude znatelné zlepšení stavu vlasů.Kromě toho jsou nehty posíleny, pokožka se zlepšuje, imunitní systém normalizuje a zlepšuje se celkové zdraví.Navzdory velkému počtu pozitivních vlastností se doporučuje, abyste se před použitím poradili s odborníkem kvůli kontraindikacím:

  • individuální nesnášenlivost;
  • onemocnění gastrointestinálního traktu;
  • přítomnost plísňových infekcí;
  • selhání funkce jater.

Důležité! Pivovarské kvasnice mají schopnost zvýšit chuť k jídlu!

Doporučení lékaře ohledně pivovarských kvasnic pro vlasy (video):

Jak vzít pivovarské kvasnice?

Tabletový produkt se užívá na lačný žaludek 3krát denně (2 tablety).Návod k použití vám řekne podrobnější schéma.Přírodní kvasnice se používají jako masky s dalšími užitečnými složkami.Průběh léčby je 14 dní.Provádění těchto kurzů je přípustné několikrát ročně, a to jak za účelem léčby, tak i pro prevenci.

Účinné recepty na masky

  • Čerstvé kvasnice (30 mg) ředěné teplou vodou (20 ml) a smíchané s červenou paprikou

    tsp) Přidání červeného pepře dráždí pokožku, aby byla maska ​​pro růst vlasů účinnější.Směs dobře votřete do kůže a distribuujte po celé délce kadeře.Po 30 minutách produkt omyjte.

  • Maska pro pivní kvasnice na vlasy s čerstvou cibulkou má podobný účinek.1 polévková lžícedroždí potřebujete 1 nasekanou cibuli.Nejlepších výsledků dosáhnete přidáním lopuchového oleje (10 g).Kvasinky by měly být nejprve namočeny v teplé vodě.Aplikační vzorec zůstává stejný.

  • Bereme med a droždí ve stejných částech.Droždí se dříve „probudilo“ s teplou vodou.Po promíchání odložte přísady na 20 minut.Maska se nanáší celou noc.
  • Kvalitní pivo bude alternativou pro živé kvasinky.Chcete-li připravit masku, smíchejte pivo (500 ml), převařenou vodu (1 l), jablečný ocet (2 lžíce), esenciální citronový olej (5-6 kapek).Výrobek používáme jako balzám po mytí.Směs udržujeme na vlasech po dobu 30 minut.

Recenze týkající se použití pivovarských kvasnic

Alina:

Obdržené recenze pivovarských kvasnictricholog.Byly problémy s vypadnutím, musel jsem vyhledat odbornou pomoc.Důvodem byl nedostatek některých prvků v těle.Po léčbě lékař doporučil pravidelně absolvovat kurzy „piva“.Beru pilulky a dělám masky na 10-14 dní.Pak přestávka na 3 měsíce a znovu začnu léčit.Nemůžu si to dovolit, ale výsledek je vynikající.

Olga:

Stačí mi vzít pilulku dvakrát ročně.Stav vlasů, nehtů a kůže mi vyhovuje.Prameny jsou zdravé, silné, hladké a lesklé.

Irina:

Velmi dobrá maska ​​s medem.Takový vitamin zasáhl oslabené kadeře.Výsledek je okamžitě viditelný: měkkost, pružnost se vrací, hroty se nerozdělují, nedochází ke ztrátám.Jsem rád, že produkt je přírodní, bez chemických přísad.Tělo bude těžit ze 100% a nebudou mít žádné smutné následky.

Tatyana:

Vlasy silně padaly, staly se neživými a ošklivými.V životě byly napětí, a to jevýsledek.Tělo naléhavě potřebovalo pomoc.Vzal pivní kvasnice dovnitř.Pak jsem si uvědomil, že pilulky fungují lépe s maskami.Také jsem se snažil být méně nervózní a doplnit své menu dalšími „nástroji“.Problém je odstraněn díky řadě opatření.

Svetlana:

Cenově dostupný a levný lék.Opravdu se dokážeme vypořádat s spadem.Doporučuji vám přidat do složení masek lopuch nebo ricinový olej.Pomáhají také se ztrátou a budou také pracovat na křehkosti a suchosti kadeří.

V případě integrovaného přístupu bude možné dosáhnout maximálního výsledku.To znamená, že je nutné kombinovat vnitřní a vnější použití pivovarských kvasnic.Kromě toho se doporučuje věnovat pozornost vaší stravě.Volání o pomoc od odborníka nebude zbytečné, protože jakékoli porušení má svou příčinu.

Viz také:K čemu je pivovarské kvasnice dobré?(video)