Prodloužení bez rány: móda pro každého

Kadeřnictví je již tradičně, objevilo se ve starověku, kdy byly vlasy pro lepší přehlednost zkráceny.Pak bylo zaznamenáno, že takový účes vyhovuje většině typů obličeje, dodává vlasům upravený a elegantní vzhled.Nezapomeňte na Kleopatru s přísným čtvercem, tento účes ji odlišoval, zdůrazňoval všechny výhody jejího vzhledu.Pak přišel středověk, kde nebylo přijímáno, aby dívky nosily krátké vlasy, čtyřkolky přestaly být nošeny, ale ve 20. letech minulého století došlo ke skutečné revoluci módy.Poté se krátké srážky zvedly na vrchol módy.

Postupem času styl nejen ztratil svůj význam, ale také získal nové formy.Dnes můžete počítat desítky různých účesů, stylisté z celého světa používají čtverce jako základnu, přidávají vlastní vlastnosti, vytvářejí nové formy.V módní sezóně 2019 je opět rozšířený čtverec bez třesku.Pojďme zjistit, jaký druh účesu.

O střihu a jeho typech

Délka délky se liší od jejího klasického předchůdce tím, že dává dívkám příležitost zachovat délku pramenů.Pokud v původním čtverci dosáhla délka kadeřin na špičce brady, nyní existují možnosti střihu pro dlouhé, střední nebo krátké vlasy.Spravedlivý sex již není třeba rozhodovat o drastických změnách.

Dlouhovlasé dívky

Pro dlouhé vlasy bez rány odborníci doporučují vybrat bob.Tento účes se objevil v důsledku kombinace stylů a forem.Pokud byl třesk třeskvyžadováno, pak bob bez třesku vypadal skvěle na většině dívek.Současně může délka pramenů dosáhnout linie ramen, takový střih se stane záchranářem pro ty, kteří nejsou připraveni na krátké srážky, ale touží po změně stylu.

Další variantou je čtverec s podlouhlými předními prameny.Střih je považován za ideální řešení pro dámy s rovnými vlasy, zatímco vyhovuje všem typům obličeje.Přední prameny mohou mít délku i pod rameny.Stylisté přicházejí s různými formami, takže účes může být vyroben klasickou technikou a může být vyroben ve formě odstupňovaného nebo asymetrického čtverce.

Pro střední délky

Dlouhý čtverec bez třesku na středních kadeřích má obvykle jinou délku, přední prameny jsou odříznuty podél linie ramen a záda podél linie brady.Plátek může být hladký nebo odstupňovaný.U druhé verze jsou prameny na zadní straně hlavy nejkratší, jejich délka se zvětšuje ke dnu.

Jedna z nejobtížnějších možností stříhání vlasů se nazývá dvojitá péče.Je to vzácné, protože vyžaduje každodenní styling.Nicméně, s řádnou péčí, dvojité náměstí způsobí, že jeho majitel neodolatelný.

Asymetrický čtverec je také častější ve středních kadeřích.V tomto případě se vlasy pod fazolí ostříhají doprava a obvyklá délka zůstává vlevo.Někdy může být tento typ účesu vystředěn, je to dobrý způsob, jak upravit tvar obličeje.

Pro krátké vlasy

Prodloužená bob bez třeskůvlasy jsou velmi podobné klasické verzi, chybí pouze prameny zakrývající čelo.V závislosti na tom, jaký styl bude proveden, můžete upravit jakýkoli typ obličeje.

Asymetrický čtverec může být vytvořen jako normální fazole.Takový účes vypadá extravagantně, sportovně, odvážněji.Připomíná účes „pod chlapcem“, ale správně uspořádané vlasy vám ukáže váš styl.

Střih s prodloužením má jinou podobu s roztomilým názvem bobu „na noze“.Tato forma vytváří na hlavě „klobouk“, který vlasům dodává vizuální objem.Účes je považován za perfektní řešení pro tenké vlasy.Tato odrůda je více oblíbená u brunet, protože střih tmavých vlasů se zaměřuje na krk.Proto je důležité, aby tato část těla byla dlouhá a štíhlá.

O účesech a typech tváří

Kdo je podlouhlý čtverec bez rány?Tuto otázku kladou všechny dívky, které se rozhodly změnit styl.Největší výhodou tohoto účesu je, že jde téměř na všechny dívky.Pro každý typ obličeje si můžete vybrat typ a tvar účesu.

Ideální pro ty, kteří mají oválné tvary.Zde můžete použít téměř jakýkoli druh účesu, zatímco to nebude vyniknout, ale spíše zdůraznit obličej.Dopřejte si asymetrii, bude to vypadat stylově a vhodně.

U kulaté tváře je vhodné pokládat světelné vlny, nepřehánět objemovou hlavní věc.Mimochodem, tato stejná technika pomůže s úzkou tváří,nádhera vlasů dodá tváří trochu otoky.Pro široký typ je vhodný rovný čtverec, který trochu roztáhne lícní kosti.

Čtvercový tvar bude upraven protáhlým stříškám k ramenům a asymetrie pomůže skrýt trojúhelník, zamaskuje široké čelo a úzkou bradu.

Pokud máte jemné rysy, neváhejte a udělejte si krátký sestřih a úplně otevřete krk.Mimochodem, fazole zvlnění zvýrazní krásný dlouhý krk.

Tip:Podlouhlé čtverečky bez rány budou pro dívky s kudrnatými vlasy a dámy s nešťastnou volboučtvercová tvář a řídké vlasy.

Velké množství možností střihu vám umožňuje vybrat si nejvhodnější pro vás.Ale konečně se ujistit o výběru, stojí za to mluvit o kladech.

Tipy, které vám pomohou s tvarováním podlouhlého čtverce bez rány:

Výhody účesu

Jakýkoli účes vyžaduje oříznutí části délky vlasů a pokud chcete radikálně změnit obrázek, pakto musí být dobré důvody.Mezi nimi mohou být nesporné výhody podlouhlé stříšky:

  1. Účes nevyžaduje neustálé korekce, rostoucí prameny si mohou udržet svůj tvar po dlouhou dobu a nadále vypadat stylově.
  2. Krátká délka je vždy dobrá pro vlasy.Cibule mají dostatek živin na takovou délku, takže problém rozštěpených konců a suchých konců vás přestane trápit.
  3. Snadný styling, který vám nezabere moc času.
  4. Účes je univerzální, bude to vhodnéPodívejte se s teplákové soupravy a večerní šaty.
  5. Schopnost vybrat vhodnou možnost pro téměř každou dívku, upravit tvar obličeje.

Už jsme řekli, že takový účes nezabere při stylingu příliš mnoho času, ale existují určité zvláštnosti.

Správný styl náměstí

Pokud budete dodržovat základní tajemství, která s námi experti sdílejí, můžete vypadat úžasně každý den.Pamatujte, že nejlepší volbou čtverce je dát přirozený objem, nezneužívejte bouffant.

Při stylingu použijte následující postup:

  • Naneste stylingový produkt na mírně vlhké vlasy.Nezapomeňte, že abyste se necítili nepohodlně, je nutné, aby byl nástroj vhodný pro váš typ vlasů.Mastné vlasy - emulze, suchý krém, pro normální typ, můžete použít pěny.
  • Oddělte pramen a navlékněte jej na kartáč na vlasy nebo hřeben pro styling.Zvedněte kořeny a vytvořte svazek.
  • Vysušte si vlasy po celé hlavě.Špičky jsou nejčastěji zkrouceny dovnitř, i když příležitostně můžete vytvářet světelné vlny po celé délce.
  • Nepoužívejte lak k jeho opravě, je příliš těžký na takový střih.Dávejte přednost postřikovačům, vytvoří snadnou fixaci a dodají lesk.

Před výběrem sestřihu se podívejte na fotografie modelů a hvězd.Na červeném koberci se často nachází protáhlý čtverec všeho druhu.Můžete ji ozdobit módním zbarvením.Se správným účesemMůžete změnit svůj obrázek k lepšímu a doufáme, že vám náš článek pomůže.

Viz také:Objemové pokládání podlouhlého stojanu samostatně (video)