Prodloužení účesu bob

Mladé dívky si tento účes nevybírají marně!Módní účes s prodloužením na obličeji vám umožní dosáhnout ohromujícího účinku: ženský otevřený krk a krásné dlouhé prameny.

Konečný výsledek účesu závisí nejen na typu vlasů a dovednosti specialisty, ale také na úhlu, ve kterém jsou přední prameny prodlužovány.Čím je ostřejší, tím grafičtější a jasnější je bob-car.Ideálně by úhel řezu měl rámovat obličej a opakovat jeho tvar.Existují však možnosti, když přední prameny klesnou pod ramena.

Extra dlouhé bobové auto - variace na téma

Existuje několik typů tohoto módního a stylového střihu v kadeřnictví:

  • Extra dlouhé bobové auto s ranou.Bangs mohou být rovné, šikmé nebo protáhlé - v závislosti na typu obličeje.Například první možnost je vhodná pro protáhlý tvar.Pokud jde o zbytek, měly by se na ně dívat kulaté tváře.Protáhlé a šikmé rány to mohou vizuálně zúžit;
  • Podlouhlé luštěniny.V tomto případě se vlasy stříhají do klobouku - ukáže se „houba na noze“;
  • Prodloužené fazole.Poskytuje potřebný objem pro ztenčení a řídnutí vlasů;
  • Protáhlý bobový vůz s asymetrií.V něm jsou vlasy vpředu stříhány na různých úrovních.Tato verze účesu jistě osloví původní povahy.

Protáhlá bob - indikace a kontraindikace

Bob bob s protáhlými předními prameny se považuje zauniverzální, protože se hodí téměř každému z nás.Pro jeho vytvoření není důležitá ani barva vlasů, ani typ vlasů ani jejich délka (pokud ovšem nemáte krátkého ježka).

Nejlepší možností pro takový účes jsou rovné a silné vlasy, ale správný styl vám umožní stylově stylizovat i tenké prameny.Dámy se zvlněnými vlasy lze také stříhat.Pravda, bude potřebovat speciální styl.

Jedinými, pro které je bobové auto kontraindikováno, jsou majitelé těsných elastických kadeří.Bohužel na kadeře se účes s dlouhými rohy neobjeví v celé své kráse.Právě naopak - obraz bude neúplný a nebude příliš jasný.Dívky s krátkým krkem také nemají moc štěstí - raději přecházejí na klasický druh čtverce.

Kadeřnické techniky

Mnoho nových kadeřníků by se mohlo zajímat o problematiku srážky.A opravdu, jak snížit bob?Technologie účesu závisí na vlastnostech vybraného modelu.Vždy se provádí pouze na čistých a zvlhčených vlasech.Zde jsou některé základní fáze klasické techniky stříhání vlasů.

  1. Rozdělujeme vlasy na části: přední parietální část - ve tvaru písmene U, na svislé.Každou část zkroucujeme do samostatných svazků a bodneme kolíky.
  2. Začneme stříhat od spodku krku.Vyberte vodorovný řádek a ohraničte jej.Výška řádku závisí na požadované délce.Zpravidla je to 1,5 - 2 cm.
  3. Nyní vyberte první pramen, stáhněte jej zpět a odřízněte podúhel 45 stupňů.Toto je kontrolní prvek.
  4. Použitím stejného principu rozšiřujeme zbývající svislé řezy a odřízneme pramen pramenem.Provedeme řez v úhlu, aniž bychom se dotkli okraje, jinak by účes mohl ztratit svůj tvar.
  5. Nyní jsme prořízli roh a zdůraznili linii lícních kostí.Délka předních pramenů není omezena, úhel řezu je na žádost klienta.

Stylingové srážky s prodlouženými prameny

Rychlé styling srážky pro bob s prodloužením lze snadno provést pomocí vysoušeče vlasů a kartáčováním a zkroucení pramenů dolů.Během stylingu můžete použít všechny prostředky, ať už jde o pěnu, gel nebo lak.Pro ty, kteří nechtějí své vlasy znovu vystavovat horkému vzduchu, doporučujeme styling pomocí natáček na suchý zip - velmi rychle se navíjejí na krátké vlasy.

Chcete módní vzhled s neformálním efektem?Naneste gel na prameny, vytvořte prameny prsty a uspořádejte je v náhodném pořadí.Na konci procesu osušte hlavu fénem a vše napravte lakem.

Na večer si můžete vytvořit luxusní okouzlující snímek natažením vlasů železem nebo položením studenou vlnou.Nezapomeňte na tepelný ochranný prostředek, jinak by častý styling poškodil vlasy.