Recenze perzistentních a jemných barev vlasů

Prostředky pro dávání tmavých odstínů vlasů existují již od starověku.Lidé používali odvar z ořechu, henny, basmy.Éru chemických barviv zahájil Francouz Eugene Schuller.Stalo se to v roce 1907.Postupem času byl vytvořen pigment, který mohl proniknout do jádra.Objevilo se odolné barvení vlasů.V polovině dvacátého století se příležitost otevřela barvení pramenů doma.Ženy a muži to využívají bez ohledu na příjem, sociální postavení, životní styl.

Dnes asi 70% žen chodí s barevnými kadeřemi.Někteří z nich nemají rádi svůj přirozený tón, jiní jsou nuceni malovat přes šedé vlasy.

Vlastnosti dobrých barev

Prostředky pro barvení vlasů přicházejí v různých formách.Před zakoupením barevného schématu byste se proto měli rozhodnout, co se od postupu očekává.

Pro změnu přirozené barvy vlasů se obvykle používá stálá a jemná barva.Můžete malovat šedé vlasy levným složení amoniaku.Díky tónovacím produktům je možné dosáhnout jasu jednotlivých vláken.Pro zvýraznění a ombre jsou k dispozici speciální sady.

Barva se považuje za dobrou, pokud splňuje následující vlastnosti:

 • dává bohatý tón;
 • trvá dlouho;
 • její vlasy září díky hedvábně zdravému vzhledu;
 • nezpůsobuje alergie na pokožku hlavy;
 • je dobře odplaven z celých čísel;
 • lze snadno a rovnoměrně použít na kadeře.

Pro některé osoby je cena také důležitým faktorem při výběru kosmetického přípravku.Nekaždý je připraven rozložit 700 tření na jeden obraz.a další.Tento postup by měl být navíc prováděn každých několik měsíců.

Obsah amoniaku

Dnes se obecně uznává, že dobrá barva by neměla obsahovat čpavek.To není úplně pravda.Přidá se látka, která pomůže pigmentu fixovat se uvnitř šachty.Dlouho je v nich drží, neumývá.Nevýhodou této látky je pouze škodlivý účinek na zdraví kadeře.Vysychají, stávají se bez života.

Produkt čpavku vám doma umožňuje dokonale malovat šedé vlasy, měnit barvu o několik tónů.Abyste dosáhli stejného výsledku, aniž byste ovlivnili zdraví vlasů, musíte se obrátit na odborníky, kteří používají profesionální sloučeniny.

Znalecký posudek
Katerina Velikaya
dermatovenerolog, tricholog a kosmetolog
Rozpoznání přítomnosti amoniaku není obtížné.Má štiplavý nepříjemný zápach, který bolí oči.

Jemné prostředky by se měly skládat z přírodních složek, které účinně maže kadeře, které příznivě ovlivňují jejich zdraví.Některé kosmetické přípravky ve skutečnosti neobsahují amoniak, ale to je neznamená, že jsou zcela bezpečné.Stále obsahují škodlivé komponenty.

Dobrý produkt může obsahovat amoniak, ale v omezeném množství.Revitalizovat vysušené vlasy pomůže vyživovat oleje a vitamíny, které by měly být součástí.

Francie je stále v čelevýroba kosmetiky, ale také výroba barev v jiných zemích.Chcete-li zvolit nejlepší možnost pro sebe, musíte si být vědomi moderních inovací.

Hodnocení nejlepších persistentních barev

Barva by měla být vybírána podle typu barvy a přítomnosti šedivých vlasů.Pokud se to nezohlední, pak iu kvalitního produktu lze získat místo kaštanu zelené kadeře.Kromě toho nelze očekávat, že tmavé kadeře najednou se stanou studenou blond.Je to nad rámec moci i profesionálních prostředků.Bude to vyžadovat trpělivost.

Pokud zanedbáte rady koloristů a výrobců, můžete vážně poškodit strukturu vlasů.Pak bez pomoci odborníků nemůže udělat.Ale někdy není možné zachránit přesušené kadeře.

Hodnocení nejpopulárnějších skladeb vám umožní vybrat barvu, která odpovídá očekávané trvanlivosti, bezpečnosti, ceně.

Prémiová třída

Profesionální výrobky jemně skvrnují kadeře.Častěji se používají v mistrovských salónech k dosažení dobrého předvídatelného výsledku.

Některé přípravky je obtížné používat doma, protože jsou vyžadovány správné proporce.Před zakoupením drahého produktu byste se měli poradit s kadeřníkem nebo kadeřníkem.

Nejlepší vládci a jejich náklady v rublech:

 1. Wella Koleston Perfect(470 rublů) - stín je stabilnínasycený.Složení německého produktu má jemný účinek na kadeře, má mnoho tónů.Některé z nich v průběhu času mírně mizí.
 2. Selektivní(525 s.) - profesionální barvivo od italského výrobce, které má 100 odstínů.Barva je trvalá a vlasy vypadají dobře upravené.Šedé vlasy jsou krásně natřeny.Konzistence produktu není příliš silná, takže se musíte přizpůsobit aplikaci.
 3. Farmavita(460 s.) - Italská značka vytvořila produkt, který pečlivě odstínuje kadeře a dává jim přirozený tón.Smetanová textura se rovnoměrně aplikuje na kadeře.Základem jsou rostlinné výtažky, výživné oleje.Obsah amoniaku je nízký.
 4. ​​
 5. Barex joc(595 s.) - Italská společnost vyrábí permanentní krémovou směs.Zahrnuje: jojobový olej, pšeničné proteiny.Skvrny jsou hluboké, takže šedé vlasy nejsou vidět.Kohler zvlhčuje zvlnění po celé délce, chrání před slunečním zářením.
 6. Majirel(745 s.) - barvení nepoškodí strukturu prutu díky patentované receptuře slavné francouzské značky.Zahrnuje použití mikrokationtového polymeru.Pigment dlouho nevymývá.Produkt je vhodný k aplikaci.Bohatá paleta zahrnuje přírodní, živé tóny.Kohler je vhodný pro ženy jakéhokoli věku.
 7. Inoa(940 s.) - produkt neobsahující amoniak nemá ostrý odpudivý zápach.Barvivo je monoethanolamin.Šedé vlasy jsou natřeny, barva je vyrovnána, kadeře nevyschnou.Nepřítomnost amoniaku však nepříznivě ovlivňuje výskyt šedých kadeří.Někdy jsou špatně zbarvené.
 8. Materia(750 s.) - japonský výrobce zajistil, že při použití minimaamoniak pro zajištění rovnoměrného zbarvení kadeřů a jejich ochranu před vnějšími vlivy slunečního světla.Lipidy, fytosteroly bojují za obnovení struktury vlasů.Chcete-li vytvořit stín, musíte smíchat základní barvy.
 9. Lisap LK krémová barva(615 s.) - obsahuje malé množství amoniaku a alkohol se vyrábí na bázi kokosového oleje.Kadeře se stávají hedvábně lesklé.Šedé vlasy jsou úplně natřeny.Při povlékání se prameny zdají ztuhlé, ale po opláchnutí zjemní.
 10. Keune(770 s.) - Nizozemská společnost vyrábí řadu s amoniakem i bez něj.V salonech se takové barvy často používají kvůli konečnému výsledku, který se kryje s paletou barev.Složení má mírný zápach, nedráždí pokožku.Produkt bez amoniaku však ne vždy zvládne šedivé vlasy, rychle se vymývá.
 11. Majiblond ultra(770) - Výrobky L'Oreal jsou určeny pro různé odstíny blond.Opatrnost by měla být u žen s šedými vlasy.Pokud je na hlavě více než 30% bílých pramenů, není napravit se s nimi vypořádat.Při pravidelném bělení vlasů můžete dosáhnout až čtyř tónů.

Koloristé v salonu vyberou nejlepší možnost pro barvení konkrétního typu kadeře.Doma bude výsledek záviset na správném výběru a použití barvy.

Profesionální směsi na slunci déle nevyhoří, mají jednotný tón.Vlasy po použití vypadají mnohem lépe než v přirozené barvě.

Viz také:nejhorší zbarvení vlasů (video)

Kategorie střední ceny

Pravítka střední ceny jsou velmi populární.Běžní spotřebitelé jim to dovolují.Taková barviva mají trvalý účinek, neobsahují škodlivé látky ve velkém množství, doplněné o užitečné živiny.

Hodnocení populárních skladeb a jejich průměrná cena:

 1. Matrix SoColor(380 s.) - koloristé milují toto barevné schéma pro své přetrvávající nasycené odstíny.Americká společnost má patentovanou vlastní technologii, díky níž produkt rovnoměrně lámá šedou kadeř a po dlouhou dobu ji obarví.Produkt obsahuje amoniak, ale poškozená struktura tyče je obnovena živinami.
 2. Keen(320 s.) - Produkt německé společnosti obsahuje mléčné bílkoviny, kreatin.Vlhkost je udržována v kadeřích, jsou pružnější a zářivější.K dispozici je velký výběr barev.Směs se snadno nanáší na vlasy.
 3. Londa(275 s.) - vytváří prstýnky jasného, ​​nasyceného tónu a zcela maloval šedé vlasy.Německá společnost tento produkt vyrábí již mnoho desetiletí.Nástroj jemně leží na základně, snadno se omyje.
 4. Curtin(305 s.) - Finský produkt dobře zvládne šedivé vlasy.Neobsahuje amoniak, silikony, ale obsahuje vosk.Kadeře jsou lesklé.
 5. Igora Royal(270 s.) - barevné schéma vytvořil německý výrobce pro trvalé malování.Rovnoměrně stanoví po celé délce kadeře, umožňuje vytvářet jedinečné odstíny.Neexistuje štiplavý zápach amoniaku, ale vůně ovoce.Složení zahrnujevitamíny.
 6. Garnier(250 s.) - obsahuje přírodní oleje, velkou paletu, ale ne odpovídající výběr tmavých tónů.
 7. Indola Zero Amm(210 s.) - německý produkt neobsahující amoniak nezpůsobuje alergie, podráždění kůže.Vlasy nevysychají.Směs je bez zápachu, snadno se nanáší.Pigment se rychle vymývá, paleta je omezena na třicet odstínů.
Znalecký posudek
Marina Selyutina
Miracle Medical Center, zkušenost 23 let
Abyste nezískali efekt zelených kudrlinek, musíte barvy správně promíchat.

Profesionální nástroje nejsou vždy velmi drahé.Evropské společnosti vyrábějí cenově dostupné cenové rozpětí.Někdy odstraňují šedivé vlasy lépe než drahé sloučeniny.

Rozpočtová linie

Levná kompozice malovat vlasy dobře, ale nepříznivě ovlivňují jejich strukturu, kadeře po celé délce velmi suší.

Následující produkty se osvědčily:

 1. Estel Essex Princess(170 s.) - produkt obsahuje keratin, vosk, extrakt z guarany.Kadeře jsou vyživovány užitečnými látkami, pokožka hlavy není podrážděná.Řada odstínů je vhodná i pro náročné módy.Po vysušení je však obtížné setřít směs z pokožky.
 2. Fara(50 s.) - barvivo dává kadeřům hluboký stín, trvá dlouho, ale díky amoniaku vydává štiplavý zápach.
 3. Paleta(100 s.) - kadeře jsou natřeny dobře, barva je krásná, ale pigment se rychle vymývá.Směs mákrémová konzistence, pohodlné použití.
 4. „Artcolor“(45 s.) - řádek obsahuje 30 odstínů.Výrobek je prášek, který musí být smíchán s horkou vodou.Poslední tón se objeví pátý den po zabarvení.
 5. „Horský popel“(115 s.) - barva byla vytvořena na základě extraktu z horského popela.Kohler je docela odolný, ale suší kadeře, má tekutou konzistenci.
 6. Henna(30-70 s.) - bylinný lék dostupný v práškové formě.Po zákroku se kadeře stanou objemnějšími, získají lesk.Toto barvivo, které se získává z listů lavsonie, má několik odstínů kaštanové barvy.Cena závisí na výrobci.
 7. Basma(25-90 s.) - práškový produkt, který musí být kombinován s henou.Barvení dává kadeřům odstín od kaštanu do černé.Ve své čisté formě barva natírá vlasy nazelenalými odstíny.

Znalecký posudek
Kateřina Velikaya
Dermatovenerolog, tricholog a kosmetolog
Basma účinně odstraňuje lupiny.

Rozpočtové barvy se obvykle používají mimo zvyk, protože mnoho z nich je spokojeno s výsledkem, cenou a přirozeností barviva.

Znalecký posudek
Selyutina Marina Valerievna
Miracle Medical Medical Center, délka služby 23let
Ženy s citlivou pokožkou mohou barvit své kadeře henou a basmou.Jeho omezený počet odstínů však nezpůsobujenadšení mladých lidí.

Hodnocení zákazníků

Oksana:„Používám Matrix SoColor k malování šedivých vlasů, aniž bych ukazoval světelné zámky.Tón celého účesu je nasycený, přirozený.Vzhledem k tomu, že ve složení jsou vitaminy, nemám obavy o další účinek na kadeře vysoušeče vlasů, žehlení. “

Alexandra:„I profesionální, drahé prostředky nemusí přinést pozitivní výsledek.Všiml jsem si, že některé prémiové barvy dávají vynikající účinek při paralelním použití dalších produktů, jako je sérum.Bez něj se kadeře stanou matným šokem. “

Lydia:„Nejvíce se mi líbí značka značky L'Oreal.Kadeře se po jejich aplikaci stávají měkkými, lesklými, poslušnými. ““

Profesionální barvy vlasů
Top 10 nejlepších barev na vlasy
Které barvení vlasů je lepší?Garnier /Syoss /Palette.Přehled 1