Rhapsody srážky - Kdo se hodí a jaké jsou výhody srážky?

Nejprve se objevil na konci 80. let, roubený účes se stal nejpopulárnějším mezi všemi módními trendy té doby.Uplynuly dvě desetiletí a poptávka po tomto účesu roste každý den.

Charakteristické rysy

Hlavním rozlišovacím znakem tohoto ženského modelu jsou různé délky vlasů.Na obličeji jsou vyříznuty jako žebřík, dole - ve velkých krocích, na koruně - v krátkých pramenech, které vytvářejí svěží objem.

Abyste lépe porozuměli tomu, jak tento účes vypadá, pečlivě si prohlédněte tyto fotografie a zadní pohled.

Výhody účesu

Rhapsody se nazývá téměř dokonalý střih, protože jednu z výhod lze bezpečně připsat:

 • ) Všestrannost.Tento ženský účes vypadá stejně krásně na různých pramenech - kudrnaté nebo rovné, dlouhé, střední a krátké;
 • Mnoho tváří - možná může být svůdná a drzá nebo přísná a klidná.Vše záleží na stylu a události, pro kterou jej vytváříte;
 • Správně zvolený tvar, délka a střih zjemňují rysy obličeje, upravují ovál a umývají několik let;
 • Rhapsody vytváří trvalý a velkolepý objem - to je skutečná spása pro tenké a slabé vlasy;
 • Neokázalost - střih nevyžaduje zvláštní péči ani zdlouhavý styling;
 • Nemá žádná věková omezení - vypadá skvěle jak pro mladé dívky, tak pro dívky nad 40 let;
 • Dobře to jde o zbarvení, zvýraznění a kreativní zbarvení;
 • Umožňujeprodloužit délku beze strachu z toho, že vlasy budou vypadat neupravené a nemoderní.Dokonce i velmi zarostlé chloupky udržují svůj tvar dobře.Hlavní věc je pravidelně stříhat řezané konce;
 • Dělají rovné vlasy živějšími a objemnějšími, zatímco kudrnaté a zvlněné poskytují čistý tvar;
 • Harmonizuje se třesky různých typů - vícevrstvými, šikmými, dlouhými, trojúhelníkovými, půlkruhovými, trhanými nebo rovnými;
 • Umožňuje vytvořit romantický i okouzlující styl.

Komu je možná obličej?

Rhapsody vyhovuje všem, stačí si vybrat nejlepší možnost:

 • Chcete-li zúžit kulatou tvář, udělejte si účes na ramena a přidejte ji prodlouženým šikmým třeskem.Nahoře ponechte co nejmenší objem;
 • Příliš podlouhlé tváře je ideální tlustý rovný třesk;
 • Šťastní majitelé oválného tvaru si mohou dovolit téměř jakékoli rány a jakoukoli délku srážky;
 • Dívky se čtvercovou nebo obdélníkovou tváří by měly přebývat na měkkých vlnách nebo kadeřích.Pro zakrytí brady mohou být konce zkrouceny a ponechat požadovaný objem na koruně.Ideální délka je střední.

Rhapsody pro dlouhé prameny

Srážky lze provádět nejen na krátkých pramenech.Dlouhé vlasy ostříhané tímto způsobem vypadají stylově a módní!Mohou se nosit volně nebo splétané, svázané v copu nebo stočené do svazku - možná někdo otevře mnoho různých možností.Sušení vlasů je snadné - umyjte si vlasy šamponem,naneste malé množství pěny a použijte k vysoušení vlasů fén a velký kulatý kartáč.Začněte od kořenů a zvedněte je hřebenem, abyste zvýšili objem.Konce mohou být zkroucené nebo vlevo rovné.

Pro svátky a oslavy stočte vlasy natáčky nebo natáčky, vytvořte velkou vlnu nebo malý zvlnění.Pomocí gelu s leskem můžete snadno vytvořit efekt mokrých zámků.Naneste malé množství tohoto produktu na mokré vlasy a vysušte difuzorem.Pokud taková tryska neexistuje, vyfoukejte ji běžným vysoušečem vlasů a drtěte rukama kadeře.K diverzifikaci stylingu a přidávání jasu a excentricity k pramenům pomůže barvení nebo částečné zbarvení.

Rhapsody pro střední délku

Rhapsody pro střední vlasy nemusí být stylizované.Stačí přitáhnout horní vrstvu pod spodní část a ponechat spodní rovnou.Díky přechodu z krátkých pramenů na dlouhý vypadá účes živý.K posílení tohoto efektu pomohou barevné zvýraznění, různá příslušenství, rány a lehký fleece.

Rhapsody pro krátké vlasy

Prioritou tohoto krásného střihu jsou samozřejmě dlouhé a střední vlasy, ale krátké prameny vypadají dobře.Řezají se v různých délkách, což umožňuje jasný řez.Nejčastěji je žebřík vyroben z člověka, ale přítomnost třesku není předpokladem.

Tato stylová verze jistě osloví ty, kteří nemají čas na školení, ale je tu velká touha dělat se dobřevypadat jako.Existují dva způsoby, jak upravit krátký střih s rapsody: zkroutit konce kulmou nebo natáhnout vlasy železem.

Odvážný a odvážný člověk by se ideálně hodil pro takový účesový model, ve kterém je v koruně vyříznut „hřeben“.Je to on, kdo dává obrazu mladistvý a mírně chuligánský vzhled.