Růžová barva: módní a ženské odstíny

Barvení vlasů v růžové barvě je opět populární trend, který byl oceněn v sedmdesátých letech minulého století.Během vývoje punk rocku a souvisejících subkultur byly vlasy v takových odstínech malovány nejen dívkami, ale i mladými kluky.V moderní době, růžové vlasy barvení pomáhá radikálně změnit obraz, vyniknout mimo jiné, je způsob sebevyjádření.

Módní odstíny

Tón s růžovým jasným nasycením je vhodný pro dívky se studeným, světlým typem pleti, modrým nebo šedýma očima.

Pokud jde o samotný proces, je možné aplikovat barvivo na celou délku vlasů pomocí tahů, peří nebo určitých tahů, přičemž se smíchá několik odstínů růžové.

Znalecký posudek
Katerina Velikaya
dermatovenerolog, tricholog a kosmetolog
Pigment bude výsledný obraz jemný a romantický, bez ohledu na to, jak bohatá je paleta.Ale váš druh bude muset odpovídat, použít určitý make-up.

Neexistují žádná přísná kritéria pro délku - vlasy mohou být až k pasu a mohou být uspořádány do úhledného bobového střihu.V některých případech i odvážný mohawk vypadá působivě a diskrétně.

Pokud dívka nemá moc času na návštěvu salónů, doporučuje se nebarvit celou její hlavu, ale použít techniky částečného malování, jako je shatush, ombre atd. V tomto případě by se postup měl provádět méně často, protože přírodní kořeny zdůrazňují stín tipů.

A kdo se nehodí

Barva růžového zlatarozhodně není vhodný pro majitele lehce žluté kůže a zubů.Dívky, které patří do „léta“ a „jara“, by měly přemýšlet o tom, jak kombinovat takový odstín vlasů se světlou opálenou pokožkou.

Před malováním je třeba věnovat pozornost skutečnosti, že při takové barvě jsou zdůrazněny všechny vady na obličeji, ať už jde o nerovný make-up nebo o nějaké jizvy na kůži.U těchto vlasů budete muset používat dekorativní kosmetiku velmi pečlivě, vybrat správný tón pro každý produkt.Tento problém je obzvláště důležitý, když je povlak světle růžová, světle jahoda, zlatá barva.

Majitelé šedých pramenů by měli věnovat pozornost skutečnosti, že výsledek barvení se může lišit od výsledku slíbeného výrobcem.Chcete-li pochopit, jak budou vlasy nakonec, můžete se zaměřit na čísla, která označují všechny barvy.První číslo označuje hloubku původní barvy vlasů, kde 1 je černá barva, 9 je velmi světlá blond.Druhá číslice definuje finální pigment.

Variace odstínů růžové barvy

Růžová je pestrá a zahrnuje mnoho odstínů.K dosažení každého z nich pomůže pouze speciální technika nanášení pigmentu na pruty.Je nemožné provádět zbarvení tímto způsobem nezávisle v řemeslných podmínkách bez zvláštních dovedností.

Tyto odstíny zahrnují:

  • Strawberry Blond .Při pokrývání vlasů touto barvou můžete vidět celou paletu barev za určitých světelných podmínek.Tento typ barvy hraje perlu, krémovou apastelové tóny, pomalu se mění na měď a dokonce i med.Jahodová blond pomáhá osvěžit pokožku obličeje, dodává jí zdravou záři.

  • Rose Gold .Součástí tohoto stínu je chladný tón - fialová, zlatá a pastelově růžová.Díky této kombinaci můžete vytvořit ženský, dívčí, ale zároveň velmi odvážný obrázek.Pro mnohé je tato barva spojena s pastelovou polevou na vlasech.

  • Rosewood .Tento odstín je vhodnější pro blondýnky.Při barvení získávají prameny studenou, lehce poprášenou barvu ušlechtilého dřeva smíchanou s růžovým nádechem.

Přehled růžových barev

Moderní průmysl nabízí širokou škálu možností změny barvy vlasů.Na policích obchodů najdete barvy, které budou vyhovovat určitému typu.Výrobci vyrábějí drahé a dostupné pro každého.

Art Outrageous Concept

Tento produkt umožňuje dosáhnout velmi jasného zbarvení vlasů po předchozím vyčeření kadeří.Před použitím je důležité si přečíst tento návod.

Výrobce poznamenává, že barva se na šedivé vlasy prakticky neaplikuje a po barvení je pozorováno snížení intenzity přirozených světelných pramenů.Cena barvy je 160 rublů.

Fiona

Produkt tuzemského výrobce je uveden ve stínu „Rosewood“ (9.88).

Vzhledem ke zvláštním pigmentům obsaženým ve složení je trvanlivost povlakuje asi dva měsíce.Výrobce poznamenává, že barva je schopna skrýt šedé vlasy.

Live Color Ultra Brights od Schwarzkopf

Kvalitní produkt od světového výrobce zaručuje stálost barev až do 15 máchání.

Ve srovnání s jinými výrobky to není příliš, ale rysem této barvy je maximální ochrana vlasů.Barevný odstín v paletě představuje „Sensational pink“

.Cena produktu je 850 rublů.

Igora ColorWorx Pink od firmy Schwarzkopf

Dalším produktem, který společnost Schwarzkopf nabízí, je přímo působící barva.Má vhodný aplikátor pro rovnoměrné rozložení pigmentu na povrchu hlavy.

Kohler vám umožní získat bohatý růžový tón a trvalý nátěr po dobu 1,5 měsíce.Cena produktu je 760 rublů.

Estel Princess Essex

Pro ty, kteří se zajímají o účinky barvení vlasů, je tento produkt ideální.Kohler neobsahuje čpavek, ale zajišťuje stálost barev 1-2 měsíce, v závislosti na frekvenci praní.

Paleta obsahuje dva odstíny - „Blond růžový plameňák“ (9/65) a „Blond blond růžová perla“ (10/65).Nákup jednoho balíčku nenarazí do vaší kapsy a je 150 rublů.

MAD TOUCH od Subrina Professional

Barvy přímé expozice mají vysokou intenzitu pigmentu.Speciální receptura funguje tak, že pro barvení není třeba oxidačního činidla.V paletě je růžový odstín reprezentován značkou Magic Pink.

Po malování získají kadeře nasycenou jasnou barvu.Cena -asi 2300 s., ale podle hodnocení zákazníků cena splňuje všechna očekávání.

Viz také:jak barvit vlasy jasně růžové (video)

FARA Classic

Tento nástrojVhodné pro ty, kteří nejsou ochotni platit vysoké náklady.Rozpočet verze populárního odstínu se udržuje na vlasech po dobu tří týdnů, poté se zbarvení stává méně intenzivním.

V paletě je barva představována odstínem „Růžová blondýna“.Cena jednoho balíčku je 90 rublů.

Ollinová barva

Trvalá barva obsahuje D-panthenol a přírodní složky ve srovnání s podobnými výrobky.

Minimální množství amoniaku zajišťuje rovnoměrné zbarvení bez poškození vlasů.

Wella

Barvy této značky jsou známé každé dívce, protože paleta obsahuje širokou škálu odstínů, včetně růžové.Složení všech vyrobených produktů neobsahuje amoniak, obsahuje včelí vosk a keratin.

Podle výrobce trvá pigment na vlasech asi 30–40 dní, může skrývat šedé vlasy a dává vlasům extra objem.Barva v paletě je reprezentována číslem "Rosewood" 9/36.

Garnier

Seznam této značky obsahuje hlavně přírodní odstíny, ale mezi nimi najdete „Rosewood“.Výhodou barvy oproti jiným značkám je její složení - zahrnuje avokádo, bambucké boby a olivový olej.

Výrobce tvrdí, že výrobek 100% natírá šedivé vlasy, hluboce vyživuje pokožku hlavy, zabraňujetvorba lupů.Barva trvá asi 3 týdny, po čemž se pigment začne postupně vymývat.

Jak uchovat výsledek barvení

Vzhledem k tomu, že růžový odstín má stále nepřirozený původ, je snadné jej rychle vymýt ze struktury vlasů.Tento problém je obzvláště důležitý pro brunetky, protože kadeře před malováním procházejí bělící procedurou, která ničí tyčinky.

Správná péče o barevnou pokožku hlavy je zárukou, že vlasy zůstanou měkké a hedvábné a barva se nebude co nejdéle omývat.

Komplex postupů péče o pigmentované vlasy zahrnuje:

  1. Použití speciálních regeneračních šamponů a masek, balzámů a výplachů.Jejich pravidelné používání uzavírá vlasové vločky, takže pigment je méně vymytý.Správně vybrané produkty pomohou vyhnout se rozděleným koncům.
  2. Pokud byly kadeře natřeny světle růžovou barvou nebo byly vlasy zbarveny, je vhodné použít šampony s fialovým pigmentem.Zabraňují vzniku charakteristické žlutosti.
  3. Používání toneru vhodného odstínu je povinné.Musí zpracovat kořeny a pruty po celé délce.
  4. Při mytí kadeře nelijte příliš horkou vodu na hlavu.Vysoká teplota pomáhá odhalit šupiny vlasů a rychlé odstranění pigmentových složek.Je lepší používat teplou vodu, která účinně omývá tuk z hlavy, ale neublížíbarva.
  5. Při návštěvě bazénu by nemělo být zanedbáno speciální gumové víčko.Pomáhá chránit vlasy před účinky chloru, který je přítomen ve vodě.

Růžová barva vlasů je originálním řešením pro změnu celého obrazu.Doma je těžké dosáhnout čistého a jednotného tónu.

Barva takových odstínů jahod a jahod má ještě jednu vlastnost - je obtížné se jí úplně zbavit.Před barvením je nutné vyzkoušet paruku požadované barvy, abyste určili, zda je nový účes vhodný nebo ne.

Recenze

Irina, 28 let : „Chtěl jsem radikálně změnit obrázek.Rozhodl jsem se barvit vlasy v krásném světle růžovém stínu.Výběr padl na produkt Crazy Color, protože právě tento produkt neobsahuje amoniak a má nízké pH.Ukázalo se, že barva je nasycená, ale protože doma malovala, barva rychle prala.Postup zopakuji, ale již v kabině. “

Tatyana, 34 let : „Viděl jsem v televizi reklamu na nový produkt, konkrétně na barvu vlasů L`oreal Colorista washout.Výrobce slíbil bohatou barvu a trvanlivost.Já sám jsem majitelem téměř bílých vlasů, takže jsem se nemusel rozjasňovat.Výsledný odstín je stejný jako na obrázku.Kvalita se mi po lakování opravdu líbila - produkt má zřejmě vlastnosti klimatizace. “

Svetlana, 48 let : „Říká se, že když chcete změnit svět kolem sebe, měli byste začít barvou vlasů.Po přečtení četných recenzí jsem si koupil produkt Igora od Schwarzkopt.Během barvení onzhasl, barva se změnila na nasycenou.Další výhodou pro mě je, že produkt nemá výraznou vůni.Nová barva se do dvou týdnů ještě nevymyla. “

Oksana, 22 let : „Mám blond vlasy, rozhodl jsem se je zabarvit Nouvelleovou barvou ve stínu„ Růžového ledu “(9,206).Výsledek se mi líbil - namísto nažloutlosti, které se často projevuje po zabarvení, se ukázalo, že to byl příjemný studený stín, který není nápadný.Takové tónování je teď moje nejoblíbenější. ““

Lyudmila, 50 let : „V salonu byla doporučena Lisap LK Creamcolorová.Výrobek patří k profesionální kosmetice, takže jsem nepochybně souhlasil.Nejprve jsem si po zabarvení všiml, že produkt je velmi jemný.Struktura vlasů nebyla poškozena a pigment byl rovnoměrně rozložen po celém povrchu.Malovala do zlaté růžové blond s nádechem 9,36. “

BARVA STRETCH.Recept na barvení vlasů v PINK.
Módní trendy HAIR DYE 2018 |YourBestBlog