Šikmé rány jsou důležitým prvkem módní podoby.

Šikmý okraj je jedním z nejkrásnějších kadeřnických řešení, která neztratila svou popularitu po mnoho let v řadě.A to je pochopitelné, protože ženy velmi často chtějí změnit svůj účes, a tak do dlouhotrvajícího obrazu přinést poznámky novosti.Ale ne každý bude rozhodovat o velkých změnách.To šikmé rány budou tou nejlepší volbou.Na druhou stranu to otevře vaši krásu, poskytne obraz lehkosti a rysů obličeje - sofistikovanost a mladistvé kouzlo.

Výhody

Tento typ rány má mnoho výhod:

 • Všestrannost - je ideální pro jakoukoli délku, strukturu i barvu vlasů.Kromě toho jsou šikmé rány stejně dobře kombinovány s různými styly oblečení - od ulice a sportu po klasiku a romantiku;
 • Nedostatek věkových omezení.Věk zde není úplně důležitý - určitě se stane nejdůležitější ozdobou vašeho účesu;
 • Schopnost skrýt velké čelo, velký nos, masivní nadočnicové oblouky - měli by na něm bydlet majitelé nedokonalého vzhledu;
 • Schopnost rychle se měnit.Pokud po nějakém čase unavíte tento obrázek, můžete snadno zvětšit jeho délku.Současně účes sám neztratí svůj tvar, ale bude vypadat stále atraktivně;
 • Velký výběr možností.Dnes existuje několik typů šikmých třesků, z nichž si každá dívka bude moci vybrat ten, který se jí líbí;
 • A co je nejdůležitější, nedostatek zdlouhavého a příliš komplikovaného stylu.Ve většině případůstačí hřeben několikrát zamíchat a opravit lakem.

Podívejte se na tyto fotky a okamžitě pochopíte, že to prostě není lepší!

Který vám vyhovuje?

Pro koho jsou to zkosené rány?Lze jej kombinovat s obličejem jakéhokoli typu - čtvercem, trojúhelníkem, kruhem nebo oválem.Vizuálně vyvažuje rysy obličeje a činí je harmoničtějšími.

 • Oval.Je to ideální forma, která vám umožní nosit jakoukoli možnost - od ultrakrátkých až po klasické;
 • Čtverec - šikmý pramen zjemní rysy typické pro čtvercovou tvář a vyváží ostře definované lícní kosti s těžkou bradou;
 • Trojúhelník - tento typ obličeje se vyznačuje vysokým čelem a úzkou bradou.K jejich opravě potřebujete háček s ostrým asymetrickým řezem, ve kterém jedno obočí zůstane zavřené a druhé se zcela otevře;
 • Srdce - krátký, ztenčený model s rovnoměrným střihem se stane optimální volbou pro takovou tvář;
 • Kruh - pro vizuální zúžení plných tváří se zastavte u protáhlé verze a plynule tekte do hlavních vlasů.

Druhy šikmých tresků

Specialisté rozlišují následující typy šikmých tresků-2018.

Ultrashort

Ultrashortský třesk, umístěný vysoko nad obočím a odhalující velkou část čela, se často nazývá francouzský.Je lepší jej stříhat módními krátkými srážkami a dokonale se protáhnout.Pokud chcete dát obrazu neopatrnost a světelnou dynamiku, namažte prameny lubrikací voskem nebo gelem na vlasy.Je lepšícelkově tato forma vypadá na tmavých vlasech nebo jasných kontrastních barvách.

Krátký šikmý okraj tvoří tvář otevřenou, je proto vhodný pouze pro sebevědomé dívky, které nepotřebují skrývat nedostatky.Nejoptimálnější volbou je samozřejmě ovál.Také si pamatujte, že čelo a oči budou vždy otevřené.Pokud jste již začali bojovat s prvními vrásky, je nepravděpodobné, že by vás zkrášlily ultrakratky.

Doporučení! Extrémně krátký model není vhodný pro majitele kudrnatých a zlobivých vlasů, kteří si dobře nedrží svůj tvar.Poté, co jste šli na takový experiment, musíte strávit spoustu času vytvořením stylingu.

Střední

Střed se nazývá třesk, jehož délka špiček je omezena obočím.Je univerzální a dobře se kombinuje s různými délkami a barvami (díky své hustotě).Jediným omezením jejího střihu je typ vlasů - na mastných trescích ztratí svůj atraktivní vzhled a bude nedbalý.Krásný obrázek zde samozřejmě nebude fungovat.

Diagonální

Diagonální pramen, který protíná obličej pod linií obočí a jako by oříznutí jeho horní části, je ideální pro korekci protáhlého nebo obdélníkového tvaru.formy.Organicky také maskuje velké čelo.

Protáhlý

Výběr šikmého tvaru k úrovni brady je určen těm, kteří hledají způsob, jak vizuálně skrýt bradu, výrazné lícní kosti, velké nebo dlouhé.nos.Seznam zahrnuje majitele osob "hruška", "kruh" a"Obdélník".Dlouhé šikmé rány jsou ztenčené a silné.Obě tyto možnosti se nejlépe kombinují se srážkami na lopatkách.

Důležité! Hlavní výhodou tohoto typu je rychlá transformace - k otevření čela stačí odstranit uši třesky.

​​

Důležitý je také tvar střihu.Pokud chcete nosit boční dělení, naviňte si rány na velké suchý zip.Tím vytvoříte měkkou vlnu, která zdůrazňuje vaši ženskost.Ti, kterým se podařilo pěstovat dlouhé rovné vlasy, by si měli zvolit formu bez ztenčení.Měla by dosáhnout brady.Můžete tak rychle měnit obrázky a vytvářet různé účesy s volnými a smontovanými prameny.Ale s krátkými vlasy vypadají rány z chrámu do ucha nejúspěšnější.Nejodvážnější rozhodnutí je spojit dlouhé frézované rány s chlapeckým ostříháním, zdobené kreativní zbarvením.

Roztrhané

Šikmé roztrhané rány jsou nejúspěšnější volbou pro kaskádu (dlouhé nebo střední).Je také vhodný pro tenké a kudrnaté prameny, které se neliší hustotou.Hlavním úkolem průvodce je provést správný přechod (měkký nebo ostrý).Teprve potom bude obraz stručný a úplný.

Doporučení! Aby nedošlo k přetížení roztrženého modelu, používejte pro styling pouze lehké stylingové výrobky a je lepší úplně opustit lak na vlasy.

Krátké vlasy

Krátké srážky se šikmými rány jsou trendem posledně jmenovaných.sezóna.Mohou být uvedeny v různých stylech - tradiční, kreativní nebo mládí.Každá z těchto možností bude vypadat hravě, stylově a velmi krásně.Malý třesk zde otevírá spoustu příležitostí pro stylové experimenty - od romantických kudrlinek po okouzlující styl.Doporučujeme vám podívat se na následující modely.

Otrhaný účes

Otrhané účesy jsou často doplněny třesky odříznutými na jedné straně, což vyvolává mladistvost a lehkost.Délka takového střihu se může pohybovat od spodní čelisti po ramena.

Pixies

Pixies s rány na jejich stranách jsou považovány za nejmodernější mezi moderními srážkami.Díky své univerzálnosti a nenáročnosti dokázala dobýt celou armádu fanoušků!Pixie jsou krátce ostříhané vlasy, jejichž konce jsou zdobeny hřebíčkem.Často je doplněna dlouhými, rozedranými nebo ultrakrátkými šikmými rány.

Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte vše o třescích - o tvaru, délce a stylu tresků:

Bob-car

Bob Kare je klasika žánru, která nikdy neztratí svůj význam.Zkosené rány (dlouhé nebo zkrácené) pomohou tento účes zesvětlit.Vše záleží na typu.Takže pro kulatý obličej nebo čtvercový tvar s výraznými rysy je lepší vytvořit tlustý dlouhý třesk bez ztenčení.Pomocí tohoto trikového triku můžete upravit své funkce a vytvořit svůj harmonický vzhled.

Stojan s krátkou střechou

Stojan s krátkou korunou a kosoutřesky jsou nejvíce organická a ženská verze.Může být stohována různými způsoby - hřebenem vzad, vytvořením rovné nebo boční části, navinutím nebo narovnáním na koncích.To vám umožní měnit obrázky poměrně často.

Asymetrický stříška

Asymetrický stříška se šikmými rány je dalším módním modelem pro mladé a aktivní.Dokáže zdůraznit všechny vaše výhody a skrýt drobné nuance.Délka bočních kadeří v asymetrickém čtverci se může lišit od dolní čelisti po ramena - záleží na vašich touhách.Nezapomeňte však, že dívky s krátkým plným krkem jsou vhodnější pro čtverec s krátkými stranami, zatímco pro majitele krku s dlouhými labutěmi bude mít požadovaný objem protáhlý účes.

Viz také: 10 módních účesů s ranou pro střední vlasy

Šikmé náměstí s rohem bude dobrou volbou pro dámy.s plnými tvářemi, vysokým čelem a širokou řadou lícních kostí.Délka třesků může být od středního až po prodloužený.Položení asymetrického čtverce závisí také na vašich preferencích a vkusu.Může být zkroucený, tažený žehličkou, zkroucený hroty nahoru nebo dolů.Mistři doporučují, abyste na stylingu nestrávili mnoho času - můžete jen hřeben a lehce lakovat.

Kaskádové srážky

Mnoho moderních módy preferuje vícevrstvé kaskádové srážky s dlouhými nebo krátkými rány.Kaskáda je nejlepším kompromisem mezi krátkými a středními vlasy.Navíc nepotřebuje komplikovanéstyling.

Oholený chrám

Krátké srážky se zkoseným třeskem a oholenou šíjí nebo dočasnou částí se stávají dalším neobvyklým a neobvykle módním modelem.Vlasy v těchto místech jsou často zdobeny ježkem nebo stříhané do podoby nějakého vzoru.Nádherným přízvukem budou dlouhé rány, které pokrývají nejen obočí, ale i jedno oko.

Průměrná délka vlasů

Styling se šikmým třeskem na středních vlasech je jedinečný, protože se dokonale mísí s tvářemi různých tvarů.Při průměrné délce si můžete vybrat kteroukoli z níže uvedených možností.

Masivní

Prameny oříznuté rovnoměrným střihem zdůrazňují strukturu střihu a dělají vzhled ženštějším.Pevné rány vypadají perfektně na hustých a rovných vlasech.

Světelné vlny

Při této možnosti jsou konce třesků zkroucené kleštěmi buď dovnitř, nebo ven.To je skvělá volba pro mladé dívky s kudrnatými vlasy.

Klasika

Ředké dlouhé rány jsou tradičním řešením, které je mezi ženami všech věkových skupin velmi žádané.Je určen pro středně silné vlasy a usnadňuje styling.Hlavní věc je, že špičky se ředí speciální metodou - v úhlu 90 stupňů.

Snadné odstupňování

Šikmé stupnice jsou vyřezávány speciálními nůžkami.Díky tomu je styling velmi snadný a objemný a navíc vám umožňuje rychle změnit přímý účesdo skutečně módního díla.

Pokud jde o účesy, je nejvíce žádaných.

Koberec s prodloužením

Podlouhlý stříška s šikmým třeskem se může stříhat jiným tvarem obličeje.Ale musíte si uvědomit, že je schopen snížit její spodní část.Při vytváření nového obrázku nezapomeňte zvážit tento bod.

Kaskáda

Kaskáda se zkosenými třesky je také jedním z nejčastějších srážek pro ženy.Co je pozoruhodné, řez rány může být cokoli - ostré, frézované, hladké nebo rovnoměrné.Tyto účesy vypadají obzvláště dobře na baculatých.Správně zvolený tvar tresků způsobí, že se „kruh“ poněkud zužuje a přiblíží se oválu.Pokud máte čtvercový obličej, zastavte se na tlustém třesku na jeho straně.

Asymetrický dlouhý stříbro

Dlouhý asymetrický stříbro zdobené šikmými zámky třesků je poměrně odvážné rozhodnutí.Váš vzhled bude jiskřit zcela odlišnými barvami!Pokud si přejete, můžete si vyrobit odstupňovanou stříšku - to ztenčí příliš silné vlasy.

Doporučení! Při výběru účesu se šikmým třeskem byste se měli poradit s odborníkem - vybere model, který nejlépe zdůrazňuje texturu pramenů a tvar obličeje.

Dlouhé vlasy

Bangy na straně pro dlouhé vlasy jsou bezpochyby hlavním trendem většiny módních sezón.Tato kombinace je nápadná svou vzdušností a něhou.Vypadá luxusněromantická rande nebo zvláštní příležitosti nebo na pracovních setkáních.V tomto případě mohou být vlasy rovnoměrné a rány.Nejběžnějšími možnostmi jsou kaskáda a žebřík.

Tip! Dívky s kudrnatými vlasy by měly být velmi opatrné, pokud jde o šikmé rány.Vlasy této textury rychle ztratí tvar a začnou chmýří.To znamená, že musíte denně používat kleště nebo kulmu, což má nepříznivý vliv na zdraví vlasů.

Další srážky se šikmým třeskem viz v tomto článku.

Existuje několik způsobů, jak položit dlouhou vlasovou srst postranními rány:

 • Namažte čisté prameny pěnou, položte je na jejich stranu a zkrouťte je kulatým drhnutím - bude to velmi ženské a krásné;
 • Zlomte konce ranou z obličeje a posypte je lakem - je připraven elegantní styl v retro stylu;
 • Posypte vlasy tepelným ochranným postřikem a vyrovnejte je železem;
 • Je-li nutný nedbalý styl, namažte mastné, vlhké prameny mastnotou a vyfoukejte je vysoušečem vlasů, jemně je vrásčete rukama.Výsledkem je stylový „umělecký nepořádek“;
 • Pokud již rány nepotřebujete, rozčesejte si je na bok a bodněte je sponou, připevněte jej ráfkem nebo zakryjte ve vlasech a připevněte jej dvěma neviditelnými.

Viz také:Vyberte si správné rány a buďte o pět let mladší!