Šikmé rány pro různé typy vlasů

Srážky se šikmými rány jsou trendem posledních několika sezón.Zlobivé a zlobivé, odvážné a obchodní, sexy nebo romantické - účesy s tímto typem rány vypadají velmi krásně!

Co je dobré na šikmých trescích?

Šikmý okraj má několik důležitých výhod:

 • Variabilita.Zakousnutím špičky neviditelného získáte přímý a krátký třesk.Pokud ji navijete, vyjde krásný objem;
 • Snadný styling.Na styling nebudete muset trávit čas ani úsilí - prameny mohou být sušeny dobře česáním s hřebenem.Pokud se vlasy kroutí, přejděte přes to železem;
 • Všestrannost.Tato forma je kombinována s hladkými vlasy a svěží kadeře;
 • Může být různých typů - roztrhané, naředěné, silné, krátké nebo dlouhé, hladké nebo vrstvené;
 • Umožňuje kombinovat rány a otevřené čelo.

Roztrhaná šikmá třásně - kdo by ji měl používat?

Komu jde tato forma?Je téměř univerzální, protože vyhovuje téměř všem.

Typ obličeje je „čtvercový“

Šikmá třmen může zjemnit drsné rysy, vyhladit těžkou čelist a výrazné lícní kosti.V tomto případě by přechod měl být snadný a plynulý.

Typ obličeje - „kruh“

Chcete vizuálně zúžené kulaté tváře a tvář?Kombinujte rány na boku s hlavním účesem.Na jedné straně musíte také skrýt lícní linii - to zlepší účinek.

Typ obličeje - „ovál“

S oválným tvarem obličeje a špičatou bradou můžete vytvořit jakýkoli tvar - klasický (jeho konce sahají až k bradě nebo špičce nosu),zkrácenonebo vzácně roztrhané.


Podlouhlá a úzká plocha

Majitelům tohoto typu se doporučuje dívat se na poměrně silné rány s jasnými řezy podél okraje.Tím se vyrovná výška a šířka hlavy.

Typem obličeje je trojúhelník s vysokým čelem a malou bradou

Pro tento typ je třeba vytvořit třesk s poměrně ostrým řezem a maximálním „vzletem“ mezi nejkratšími a nejdelšími prameny..Jedno obočí úplně zavřete a druhé nechte otevřené.To změkčí bradu a zamaskuje čelo.

Typ obličeje - „srdce“

Malá tvář ve tvaru srdce je kombinována s krátkým a nepříliš silným třeskem.Je vhodný pouze rovnoměrný řez bez roztržených konců a zámků.

Malé rysy

Dívky s malými rysy by měly věnovat pozornost krátkým roztrženým šikmým tvarům, protože dlouhé a tlusté tvary nejsou váš případ.

Důležité! Při podlouhlém šikmém třesku buďte velmi opatrní - zmenší se část obličeje.Je také nutné vzít v úvahu skutečnost, že tento formulář musí být často řezán (každé 2 týdny).Pokud si nemůžete udělat čas na to, abyste šli do kadeřnictví, tato možnost není pro vás.

Jak si vybrat správný třesk:

Krátký účes a rány na straně

Šikmé rány lze provádět na několika krátkých srážkách, nejmódnější a nejoblíbenější.

Bob

Velmi krásné duo je dlouhý zkosený pramen a fazole s texturou.Tradiční vzhled se okamžitě změní!

Pixies

Originálnía vroucně!Pixieho elfský účes vypadá trochu dětinsky, ale s krásným drsným tvarem se stává „starší“, ženštější a svůdnější.Pro pixie si můžete vyzvednout různé typy ofina - asymetrické, protáhlé, zkosené, otrhané.Volba závisí na stylu, věku a preferencích.

Bangy pro střední délky

Na středně dlouhých vlasy vypadají mírně ohnuté třesky o nic horší.Otočte oči na žebřík, kaskádu, polární záře, čtverec nebo bob.

Kaskáda

Nejoblíbenějším typem je kaskáda se šikmými rány.Řezné linie mohou být buď měkké a hladké, nebo ostré a jasné.To je nejlepší účes pro baculaté krásy.

Bob nebo bob-car

Pokud chcete získat ženský elegantní vzhled, zastavte se u bobu nebo střihu.V duetu se šikmým třeskem vypadají šťavnatě a neuvěřitelně stylově.A aby byl obraz ještě extravagantnější, udělejte tvar buď roztrženým nebo klikatým.

Šikmý čtverec se třeskem

Asymetrický čtverec se třeskem na jeho straně je jednou z nejodvážnějších úprav účesu.Takový účes musíte svěřit profesionálovi, protože jeho stříhání krásně nestačí.Ale hlavní věc je, že takový střih je vhodný pro lidi jakéhokoli tvaru, protože v něm můžete snadno změnit úhel a délku řezu.

Prodloužená bob s šikmými rány

Tato stylová varianta by měla být vybrána pro dívky s tenkým labuťovým krkem - délka pod bradou ukradne pár centimetrů a na krátkou dobukrku to nebude docela krásné.Ale neexistují žádná omezení, pokud jde o tvar obličeje a možnosti stylingu.

Bude vás zajímat:

Jaký účes si vybrat pro středně dlouhé vlasy s ranou? https://vashvolos.com/pricheski-s-chelkoj-na-srednie-volosy

Dlouhé rány pro dlouhé vlasy

Šikmé rány na dlouhém copuVypadá žensky a stylově.Toto je nejlepší způsob, jak změnit obrázek bez oříznutí dlouhého copu.Dělení může být dvou typů - prakticky u ucha nebo blízko hlavy.Takový třesk je organický jak se shromážděnými vlasy, tak s ocasem nebo kopytem (vysoko nebo blízko krku).Pro dlouhé vlasy stylisté doporučují výrobu žebříku, kaskády nebo jiných účesů, které zvyšují objem.

Jak udělat šikmý třesk?

Chcete-li si sami odříznout rány, použijte dílnu.

Budete potřebovat:

 • Kadeřnické nůžky;
 • Ředicí nůžky;
 • Tenký hřeben;
 • Klipy.

Pokyn:

 1. Oddělte třesky od celkové hmotnosti vlasů rozdělením ve tvaru trojúhelníku.Jeho boční okraje by měly být na úrovni obočí.
 2. Posypte vlasy vodou, aby byl proces snadnější.Nezapomeňte pouze, že suché vlasy se vynoří v kořenech a rány se zkrátí.
 3. Určete stranu, na které budou tresky ležet, a její délku.
 4. Šňůry šikmo prořízněte.Pokud máte sestřih poprvé, vytvořte autentičtější rány.Možná vám tento formulář bude vyhovovat.Pokud ne, lze ji upravit.
 5. Rozdělte třesky na 2 oddíly vodorovnou čarou.Nejlepší chvílebodněte se svorkou.
 6. Řezací nůžky držte v mírném úhlu nahoru a pracujte na koncích.Pokud používáte holicí strojek, proveďte několik klouzavých a velmi lehkých pohybů.
 7. Spusťte horní vrstvu a opakujte znovu.Jen to moc neřežte!

Ti, kteří si nejsou jisti svými dovednostmi, by měli navštívit salon.Zvláště pokud je třeba rány odříznout od nuly.Chcete-li ale upravit účesy pomocí šikmého třesku, nepotřebujete speciální dovednosti - je snadné to udělat sami.

Vlastnosti stylingu

Položení šikmého třesku je představeno několika způsoby:

 • Šikmo z rozdělování;
 • Vazba do copu nebo copu;
 • Pokládka ve tvaru válce ve stylu 60. let;
 • Hřeben na jednu stranu a bodni;
 • Proveďte curling nebo žehlení světelných vln;
 • Vyjasněte to pomocí stylingových nástrojů.

Je mnohem snazší položit šikmý třesk než rovný, zejména pokud je odstupňován.Pro dokonce i prameny stačí fén a nejobvyklejší hřeben.Pokud se vlasy kadeří, budete potřebovat speciální vroubkování s velmi vzácnými zuby.Při sušení vlasů fénem (je lepší je vzít s úzkou tryskou), jsou rány vytaženy zpět a fén je pevně stlačen.Pokud to nepomůže, použijte žehličku.Pro večerní akce mohou být konce zraněny nebo položeny do vlny.

Pro odstupňované rány je nutná pěna nebo pěna - pomohou tvarovat konce takového účesu.Pokud je obraz unavený, utáhněte rány do copu, zastrčte ho do ucha, připevněte ho sponkou do vlasů nebo jiným příslušenstvím.A obzvláště odvážné dámy se doporučuje malovat jasněkontrastní odstín.

Chcete módní ránu?Viz:

To je zajímavé:

12 nejlepších srážek s objemem