Střih nohou: 6 odrůd

Módní střih na noze dostal jméno díky svému zajímavému tvaru, podobnému hubovému klobouku.Popularita tohoto střihu roste s každou novou sezónou.Letos tedy nejjasnější krásky ostříhají vlasy takhle!

Zástěra na noze je podstatou účesu

Zástěra činí zástěru zvláštním a jedinečným.Může být jakákoli.V klasické verzi je to malá špička ve tvaru trojúhelníku.Konce hlavních vlasů mají jasný rovný střih, díky kterému je mezi vrstvami viditelná tenká čára.Někteří stylisté však doporučují provést hladký a stěží znatelný přechod - vypadá to mnohem jemněji.

Výhody účesu

Střih na noze má mnoho různých výhod, díky kterým je tak populární:

  • Jasný obrys otevírá oblast krku a obličej a vytváří obrazelegantní;
  • Vlasy s takovým účesem vypadají mnohem silněji;
  • Střih je velmi mladý, protože jej vyberou dámy po 40. roce. Tento model však bude vyhovovat i mladým dívkám;
  • Toto je ideální volba pro vlasy různých struktur - rovné, zvlněné a kudrnaté;
  • Položení čtverce na noze je poměrně snadné a jednoduché;
  • Je vhodný pro všechny tvary obličeje - stačí vybrat nejúspěšnější variantu.

Původně byl tento střih určen pro rovné, silné a tmavé vlasy.Celková kresba účesu je na něm velmi jasně vidět.Ale postupem času byli stylisté schopni diverzifikovat a učinit je ještě zajímavějšími díky různým trikům.

Čtyřkolky jsou tak odlišné

Chcete-li zjistit, jak snížit kvart, navštivte odborníka v profesionálnímSalonRádi vám sdělíme, který model bude nejrelevantnější.Její volba je ovlivněna nejen strukturou pramenů, ale také tvarem obličeje a rysy postavy.

Zkráceno

Docela odvážná verze, kterou preferují ženy všech věkových skupin.U zkráceného modelu musí být záda hlavy otevřena téměř doprostřed.Prameny kolem obličeje úplně otevřou ucho nebo jen jeho lalok.Extravagantní styl vám nedovolí zůstat bez pozornosti mužů.Vypadá originálně a dokonale se hodí jak klubovým štafetám, tak přísným obchodním ženám.

Pohled zezadu (foto):

Absolvoval

Populární model, o který se žádá několik sezón.V důsledku krátkého šíje a větší délky podél linie brady dává účes objem i velmi tenkým pramenům.Je ideální pro ženy s kulatou tváří - díky hladkým liniím náměstí je užší.Co se týče struktury, není to tak důležité.Odstupňovanou stříšku na noze lze stříhat na rovné i zvlněné vlasy.

Karebob na noze

Hlavní výhodou tohoto účesu je praktičnost a všestrannost, které jsou kombinovány ve dvou nejpopulárnějších srážkách.Je opravdu snadné položit bob na nohu a tvar obličeje zde není vůbec důležitý.Tento typ účesu vypadá velmi romanticky vzhledem k průměrné délce pramenů a protáhlým prasklým třeskům.

Povzbuzený

Další módní trend!Z klasických možností se takový čtverec vyznačuje složitým objememzadní část hlavy.Je vytvořen pomocí zámků řezaných kaskádou.

S podlouhlými prameny

Tento krásný účes s prodlužováním tváře je skvělý pro dívky s úzkou bradou a širokou horní částí.Obraz je svěžejší, ženštější a elegantnější - s koktejlem a večerními šaty vypadá velmi harmonicky.Čím více kontrastuje přechod od krátkých vláken k dlouhým, tím lepší je výsledek.Tento střih předpokládá přítomnost šikmého třesku, ale rovnou můžete snížit.Pokud vytvoříte boční část a dodáte tomuto stylu asymetrický tvar, stane se ještě krásnějším.

Se třeskem

Čtverec se třeskem je velmi účinný.Existuje mnoho různých možností - silné, hladké, asymetrické, frézované, šikmé ... Vyberte si model, který vám vyhovuje.

Položení stříšky na noze

Střihávání stříšky na noze má spoustu možností stylingu - od účesu pro každý den až po slavnostní a neobvyklý.Nezapomeňte zásobit nezbytným „nástrojem“ - kulatým kartáčem, fénem, ​​žehličkou, natáčky na vlasy, hřebenem se vzácnými zuby.A pak je vše velmi jednoduché:

  1. Naneste malou pěnu na vlhké čisté prameny.
  2. Pomocí kartáče a vysoušeče vlasů vlasy vysušte kroucením špiček směrem dovnitř.
  3. Pěkně položte rány.

Pokud je ve skříni pěna, vytvořte nepatrný nepořádek.Naneste tento produkt na celou délku vlasů, nakloňte hlavu dolů a sfoukněte zámky fénem a rozdrtte je rukama.

Podlouhlá stříška potřebuje objem v kořenech - hřeben s velmi malými zuby ji dokáže zhotovit.Ohněte tipyuvnitř kulatým štětcem.Jakýkoli čtverec na noze může být vyrovnán železem nebo doplněn kadeřemi.Pro zvláštní příležitosti zabalte mokré prameny na velké natáčky a nechte je uschnout.Namažte si prsty voskem a prameny lehce protřepejte.

Stříška na noze a tón vlasů

Barva vlasů hraje při tomto střihu velkou roli.Na monochromatických vlasech přírodních jasných odstínů vypadá skvěle.Stylový ombre, snadné zvýraznění nebo bronding pomůže dát svazku pramenům.Ostrý přechod z jedné barvy do druhé však není kombinován s čtvercem s jeho sofistikovaným tvarem.