Stylový čtverec bez rány - fotografie populárních druhů

Úder bez rány je univerzální střih, který nevyžaduje komplikovanou péči.Je velmi vhodný jak pro každodenní život, tak pro slavnostní události.Existuje mnoho typů takových čtverců.Jako příklad doporučujeme použít tyto fotografie.

Klasický stříbro

Klasický stříbro je účes, který nikdy neztratí svůj význam.Pro mnoho po sobě jdoucích ročních období to bylo trendy, které zůstaly populární mezi moderními módy.Délka takového stylového střihu může být až po bradu nebo dosáhnout na ramena.Jeho hlavním rozlišovacím znakem je měkkost čar, která pozoruhodně koriguje příliš ostré rysy.Vlasy kolem obvodu hlavy jsou ostříhány na stejné úrovni, takže nebudete mít problémy s vytvářením různých účesů.Rovněž potěší příležitost experimentovat s rozloučením - může to být buď přímé, nebo laterální nebo diagonální.

Bob-a-holé

Bob-bum bez rány je další módní trend, ve kterém se kombinují dvě krásné srážky najednou.V přední části je čtverec, po stranách a vzadu je fazole!Dlouhé kadeře poblíž obličeje roztomilý rám oválný a svěží objem šíje dává účesu lehkost.

Čtvercová noha

Rovnoměrná čtvercová noha se zcela liší od ostatních možností.Takový účes je již od dětství znám.Je to spíše krátké než průměrné, protože nejdelší kadeře sotva dosáhnou brady.Prameny na zadní straně hlavy jsou však odříznuty strojem, čímž se vytvoří tzv. „Noha“.Díky tomuto rozhodnutíkoruna se stává velmi objemnou.Je-li to žádoucí, lze na něm provést snadné odstupňování.

Důležité! Tento druh čtverce bez rány vyžaduje krásný krk - dlouhý, elegantní a tenký.Jinak zdůrazníte pouze nedostatky svého vzhledu.Nezapomeňte také, že takový sestřih bude vyžadovat častější opravy.

S podlouhlými předními prameny

Kare s prodloužením pro střední vlasy je u žen všech věkových skupin velmi žádaná.Je vpředu delší a v zádech mírně kratší.Tento tvar je poněkud podobný úhlu, takže se často nazývá právě tento - čtverec s úhlem.U takového účesu je nesmírně důležité dodržovat správné proporce a nepřehánět ho zadní částí hlavy.Jsou-li zadní vlasy příliš ostříhané, může dojít k „noze“ nebo dokonce bobovišti.Čtverec s protáhlými předními kadeřemi může být rovný nebo mírně odstupňovaný.Druhá možnost dává lehkost a vzdušnost.Je ideální pro majitele příliš silných a těžkých vlasů.Délka předních pramenů může být cokoli.Záleží na tom, na čem závisí, zda bude přechod malý nebo znatelný.Obecně platí, že jak to může být, a čtverec s rohem otevírá spoustu příležitostí pro vytváření kreativních obrázků.

Prodloužená stříška

Prodloužená stříška pro dlouhé vlasy bez rány je stále stejný klasický účes, ale v delší verzi (na ramena nebo trochuníže).Lze jej snadno řezat na zámky střední délky.Typ obličeje, stejně jako barva a struktura samotných vlasů, nemajívztah.Plátek může být zcela plochý nebo oříznutý v kaskádě.Hlavní výhodou takového účesu, kvůli kterému se ve skutečnosti stal tak populárním, je schopnost udržet hlavní délku, ale zároveň získat velmi stylový styl.Dlouhý čtverec je navíc považován za univerzální, protože se hodí naprosto každému, včetně majitelů krátkého krku.Pro ně je to obecně nejlepší volba, která úspěšně zakryje všechny drobné nedostatky.A posledním důležitým faktorem - takovýto stříška nevyžaduje zvláštní péči ani velký čas strávený položením.

Asymetrický

Asymetrický stříška může být rozpoznána přesným řezem a jasným, jasně viditelným obrysem.Na jedné straně to může být velmi krátké, na druhé straně může dosáhnout ramen.Střih tohoto stylu je schopen okamžitě upravit obličej.A co je nejdůležitější, vypadá dost extravagantně, aby zdůraznila výstřednost své paní.

Důležité! Pokud se dříve předpokládalo, že asymetrie je vhodná pouze pro dívky s dokonale rovnými vlasy, nyní se vše změnilo!Majitelé lehkých kadeří si také mohou dovolit tento účes.

Double

Double square je pravděpodobně nejmódnější náměstí roku 2019 bez třesku.Při takovém střihu se vytvoří dvě různé vrstvy, jejichž konce se často zpracovávají pomocí dělicí techniky.To je skvělá volba pro majitele tenkých vlasů, protože vzhledem k horní vrstvě vypadá účes skvěle.Pokud jsou vaše vlasy velmi silné atěžký, bude potřebovat hluboké ztenčení.

Důležité! Pokud jde o denní styl, považuje se za nejobtížnější dvojitý čtverec.Budete potřebovat mnoho různých stylingových nástrojů.

Odstupňovaný

Odstupňovaný stříška se provádí pomocí speciální kadeřnické techniky, když jsou prameny ořezávány schody, žebříkem nebo vrstvami umístěnými v různých délkách.Mezi důležité výhody takového krásného účesu patří jeho schopnost přizpůsobit funkce, stejně jako tvar obličeje.Tento typ účesu vám usnadní vzhled, drzost a vyrovnanost.Ona je často nazývána rozcuchanými a chlupatými, rozcuchanými a nedbalými.Každé z těchto slov je nejvhodnější pro čtverec s maturitou.

V následujícím videu se můžete seznámit s tipy stylistky pro vytvoření módní rány bez rány:

Francouzská ba

Tento účes je pro ni atraktivnízískal srdce mnoha módy.Francouzské náměstí zdůrazňuje ženskost a zdůrazňuje kouzlo tváře jakéhokoli typu.Jeho hlavním rysem je vícevrstvá a vzdušná struktura, kterou poskytují roztrhané prameny.Koruna hlavy je dostatečně krátká a hřbet hlavy zůstává plochý.Délka je volena libovolně a závisí na vaší preferenci.K dispozici je dlouhá verze francouzského účesu a ultrakrátkého.Všechny vypadají v pořádku, ale průměrná délka je považována za nejideálnější - s tím můžete dělat různé styly.

Volumetrická péče

Tento účes dokonale padne na tenké vlasy a právem zaujímá vedoucí postavení ve světě módy.Ona je velmi populární mezi hollywoodskými hvězdami.Rihanna, Mila Jovovich, Natalie Portman a další slavné krásky se s ní chlubili.Díky objemovému stojanu se splní sny o husté hlavě vlasů.Kromě promoce hraje v tomto střihu velkou roli také pokládání pramenů.Dívky se stočenými kadeřemi byly v tomto ohledu mnohem šťastnější - několik úderů hřebenu a jejich styl je připraven.Majitelé hladkých vlasů však budou muset používat natáčky nebo žehličku.

​​

Rada! Chcete-li ještě vylepšit krásnou trojrozměrnou stříšku, můžete provést zbarvení technikou ombre, sombre nebo balayazh.

Zkrácené náměstí

Krátké náměstí je oblíbeným účesem Victoria Beckham, Katie Holmes a mnoha předních špičkových modelů.Ale pokud se rozhodnete to vyzkoušet sami, pečlivě si prostudujte rysy obličeje.Pouze v tomto případě se můžete spolehnout na velkolepý výsledek.Například pro roztažení kulaté tváře musíte mírně prodloužit přední prameny.Pokud potřebujete skrýt čtvercovou bradu, klidně vytvořte šikmý čtverec.U obličeje ve tvaru kosočtverce s hranatou bradou musí být prameny zkráceny.

Jak si vybrat účes podle typu obličeje?

Každý typ obličeje má svůj vlastní čtverec bez třesků.Správná volba se řídí radami zkušených kadeřníků.

Čtvercová tvář

V tomto případě se musíte soustředit na lehkost a objem -stanou se jakýmsi protiváhou k úhlovým rysům.Nebojte se dělat odstupňované nebo asymetrické náměstí s prodlouženými zámky.

Kulatá tvář

Problémy s výběrem správného účesu čelí častěji baculaté krásy než ostatní.Chcete-li skrýt nadbytečnou kruhovitost, zastavte se na čtverci pod rameny.Díky tomuto tvaru je kruh vizuálně delší a přibližuje se oválu.Neměli byste experimentovat s kroucením hrotů dovnitř nebo s přímým dělením.To pouze zdůrazní kulatý tvar obličeje a rozšíří jej.Je lepší česat prameny na boční části a nechat je rovné nebo stočené.

Oválná tvář

Majitelé tohoto typu mají neuvěřitelně štěstí, protože pro ně je vhodná jakákoli varianta náměstí - asymetrická, zkrácená, klasická, stupnice, rovná nebo kudrnatá.Existuje však několik bodů.Pokud máte široké lícní kosti, zastavte se na ostříhání s úhlem.Podlouhlé prameny vás učiní půvabnými.

Trojúhelníkový obličej

Dívky s trojúhelníkovým obličejem a jemnými rysy jsou vhodné pro dlouhý i krátký stříbro.Můžete provést promoci nebo asymetrie.

Jak navrhnout účes pro bob?

Položení čtverce bez třesku se může velmi lišit.Existuje několik možností - na svátky a na každý den.Podívejme se na každou z nich.

Možnost 1. Použití vysoušeče vlasů a kulatého kartáče

S tímto stylem můžete chodit do práce, studovat a nakupovat.Vytvoření bude trvat doslova 10 minut.

 1. Umyjte si vlasy šamponem.
 2. Na mírně vlhkých vlasechaplikujte tepelnou ochranu na malé množství stylingového činidla.
 3. Vysušte je vysoušečem vlasů a špičkám udělejte požadovaný tvar kulatým kartáčem (zvlnění nebo vysunutí).

Možnost 2. Kadeře

Chcete se potěšit kouzelnými kadeřemi?Chcete-li vytvořit romantické kadeře, budete potřebovat natáčky, kulmu nebo žehlení.

 1. Umyjte si vlasy šamponem a použijte tepelnou ochranu.
 2. Vysušte je a namočte do pěny nebo pěny.
 3. Rozdělte vlasy na oddělené prameny a každou z nich provlékněte kulmu nebo kulmy.
 4. Promíchejte kadeře prsty a fixujte lakem.

Doporučení! Chcete-li získat malé kadeře, vezměte tenké zámky.Pokud chcete získat hladké velké kadeře, zámky by měly být širší.

Možnost 3. Neopatrný nepořádek

Lehká kreativní nepořádek je ideální volbou pro aktivní mladé dívky.

 1. Aplikujte tepelnou ochranu na mokré vlasy.
 2. Dobře je namočte pěnou nebo pěnou.
 3. Sklopte hlavu dolů a prohrábejte si vlasy rukama.
 4. V této poloze prameny osušte fénem a dobře je rozdrtte.
 5. Dokončený styling trochu vyhlaďte a nastříkejte lakem.

Možnost 4. Dokonalá hladkost

Tento způsob instalace je vhodný pro krátké i dlouhé čtverce.

 1. Umyjte si vlasy a použijte tepelnou ochranu.
 2. Vlasy zcela osušte - na nich by neměla zůstat jediná kapka vody.
 3. Rozdělte je na několik částí.
 4. Vyrovnejte každý s žehlením.

Možnost 5. Mokrý efekt

Snadný, rychlý a velmi jednoduchý styling, který lze provést pro každou událost.

 1. Umyjte si vlasy a jemně je osušte.
 2. Namažte prameny malým množstvím gelu.
 3. Opatrně vyčesejte a vyhlaďte vystupující chloupky.
 4. Nastříkejte výsledek lakem.

Doporučení! Ať už vyberete jakýkoli stylingový styl, nemusíte se příliš unášet stylingovými produkty.V opačném případě se ženský a lehký účes změní v „železobetonovou“ paruku.Chcete-li zachovat styl, potřebujete pěnu nebo pěnu o velikosti ořechu a gelu - a ještě méně.Pokud jde o lak, stačí jen 1-2 zilchy - nemusíte lakovat všechny vlasy.

Viz také:Stylový střih pro ženy - protáhlý čtverec bez rány na středních vlasech (video)