Svatební účesy na dlouhé vlasy

Účesy na svatbu s dlouhými vlasy ohromí rozmanitostí a otevřou nekonečné pole pro představivost stylistů.Nabízíme vám výběr z nejpopulárnějších stylů této sezóny.

Účesy se shromážděnými vlasy

Stylová svatební houska - je to pohodlné a praktické.Malé kadeře, tkaní, vlny, bukly pomohou zředit příliš přísný obraz.Takové účesy budou také vyhovovat různým doplňkům - ženským a elegantním.

Pokládání v řeckém stylu

V tomto stylu lze prameny upravovat.Kaskádové vlny, rozptyl malých kudrlinek, zajímavý cop v horní části hlavy nebo tkaní na boku - pro obrázek je také nezbytný vhodný outfit.Jedním z hlavních atributů mnoha řeckých účesů jsou romantické čelenky a stylové čelenky.Jeho hlavní výhodou je univerzálnost (vhodná pro všechny tváře obličeje).

Účesy s čerstvými květinami

Bez květin se žádný styl neobejde.Svatební doplněk zapadne do jakéhokoli vzhledu a dokonale zdůrazní křehkost a ženskost nevěsty.A aby tento účes vypadal ekologicky, pamatujte na několik pravidel:

 • Dívkám se vzácnými vlasy se doporučuje nosit pouze jednu velkou květinu;
 • U silných a svěžích pramenů berte jemné pupeny - skromné ​​a malé.Pouze v tomto případě bude obraz proporcionální;
 • Pokud chcete použít přírodní květiny, poraďte se s květinářstvím - pro váš svatební styl si vyzvedne takovou „kytici“, že může „přežít“rušný a dlouhý den;
 • Nejčastěji se k dekoraci berou pastelové květiny - bílá, růžová, béžová;
 • Různé obvazy, vlásenky nebo ráfky zdobené květinami nejsou o nic méně relevantní.

Doporučujeme vám vidět:

Účes s květinami: 50 fotografických nápadů- vashvolos.com/pricheski-s-cvetami-v-volosax

Styly na bázi copu

Elegantní vázání a objemné copánky již dlouho získaly srdce moderních módy.Pletené pletené pletivo si udržuje svůj tvar po dlouhou dobu, což je obrovské plus pro slavnostní den.Tkaní v jakékoli podobě vypadá velmi zajímavě, ať už se jedná o běžný „rybí ocas“ nebo prolamované pletivo.Pokud jej ozdobíte kamínky, korálky nebo květinami, bude obraz královský!Svlékněte si vlasy po celé délce, nebo můžete použít pouze malý prvek.

Svatební účesy s kadeřemi

Vlasový styling s kadeřemi se volí velmi často, protože kadeře nebo vlny vypadají velmi romanticky.Díky vývoji ve větru vám umožní vytvořit spoustu zajímavých fotografií.Hlavní věc je stočit prameny tak, aby se neodvíjely.

Tvar a velikost kadeří může být libovolná - malá nebo velká, nedbalá nebo upravená.Nejčastěji se pro curling používá železo.Nezapomeňte použít tepelný ochranný prostředek a speciální sprej pro fixaci a lesk.

Vlasový styling s svatební závojem


Velmi žádané jsou velmi krásné účesy s krátkými nebo dlouhými závoji.Tento jednoduchý doplněk dává obrázku hádanku.Závoj lze připevnit podúčes nebo top a lze jej namontovat do středu.Délka může být také různá - musí být vybrána pro každý konkrétní případ (šaty, styling, výška nevěsty a také tvar obličeje).Je však třeba vzít v úvahu obecné body:

 • Vlasový styling v retro stylu (skořápka nebo babette) je kombinován se závojem a krátkým nádherným závojem;
 • Ponytaily nebo trsy, luky nebo uzly vypadají dobře s vícevrstvým závojem a dlouhým příslušenstvím;
 • Složitý účes by měl být zdůrazněn transparentním a jednoduchým modelem;
 • Řecká kosa na její straně je jednovrstvá závoj.

Svatební účesy se třesky

Bangy jsou jedním z nejdůležitějších „ozdobných prvků“.Jeho hlavním úkolem je upozornit na oči, zjemnit všechny ostré rohy a zarovnat ovál obličeje.Styling pro svatbu s rány je docela různorodý.Toto je shromážděný svazek a všechny druhy „malých“ a krásný copeček (klásek a „rybí ocas“) a volné prameny (kudrnaté nebo rovné).Fanoušci retro stylu se pravděpodobně neobejdou bez třesku.

Dívky s prodlouženými rány by se měly vyhýbat příliš bohatým dekorům.Chcete-li, aby byl obraz novomanželů romantický, vyčesejte jej na bok a zajistěte lakem.To je nejlepší udělat pár dní před svatbou - na rány bude mít čas zvyknout.Mimochodem, rovné rány jsou vhodnější pro rovné vlasy, zatímco šikmý tvar je vhodný pro vlnité prameny.Ozdobte takový účes obručemi rozptýlenými kameny, diadémem, lemem s kamínky nebo květinami - jste dnes nejlepší!

Důležité! Pokudnikdy jste si neřezali rány, pak byste to neměli riskovat před tak velkým dnem.Váš nový účes vám nemusí vyhovovat a bohužel nebude čas pěstovat prameny na požadovanou délku.

Svatební styling volných vlasů

Díky volným vlasům můžete vytvořit téměř jakýkoli vzhled.Kromě toho mají oproti výraznému stříhání vlasů značné výhody:

 • Přirozený vzhled;
 • Vlasy lze upravovat samostatně;
 • Nebudete se muset obávat, že by vaše přirozená překvapení mohla zničit vaše vlasy.

A aby vaše vlasy vypadaly nádherněji, trochu rozdrťte kořeny hřebenem a upravte objem silným sprejem.Konce dotáhněte kulmou.Takový styl můžete ozdobit pomocí sponek na vlasy, perel nebo květin.Se uvolněnými vlasy, postroje a štíhlé copánky harmonizují, položené na zádech hlavy ve složitých vzorech.

Pamatujte, že mokré počasí je hlavním nepřítelem takového stylu!Uvolněné vlasy rychle ztratí svůj tvar a ztratí celý objem.A to je stěží vhodné pro svatbu v kostele.

Čelenky pro účesy

Pokud se svědek dokáže obejít bez čelenky, pak novomanželé - nic!Po mnoho let je to jeden z nejmódnějších šperků.Ti nevěsty, kteří sní o tom, že se stanou princeznou nebo královnou, si zpravidla vyberou diadém.Satelity diadémů jsou vždy šaty s velmi nádhernou sukní a kadeřemi jakéhokoli typu.

Bouffant svatební účesy

Bouffant - perfektnívolba pro tenké a vzácné prameny.Na shromážděných vlasech dělá nevěstu slušným, sofistikovaným a elegantním.A volné vlasy dodávají lehkost a vzdušnost.Hromada může být libovolná - hladká nebo nedbalá.Záleží to na stylu vašeho účesu.

Pro retro styling je fleece také velmi důležitá.Například v babette je velmi důležitým prvkem.Čerstvé květiny, stuhy, kamínky, čelenky vypadají velmi dobře s fleece.Duet z rouna s luxusními kadeřemi vypadá slavnostně a elegantně.Kadeře s nádherným vrcholem jsou často vybírány dámami, které se chtějí stát trochu vyšší a štíhlejší.Další možností je rouno založené na tkaní.Je vhodný pro povstalecké a extravagantní dámy, kombinující něhu, ženskost a odvážnost.V tomto případě může být bobulí provedeno na vrcholu nebo pokračovat až na samé konce vlasů.

Kamínky a stuhy poslouží jako ozdoba účesu.Neexistuje způsob, jak bez rány - to by mělo být šikmé.

Asymetrický styl

Účesy s jedním ramenem propagují modely a hollywoodské herečky.Tkaní nebo kadeře, copánky a krásný ocas - otevírají krk a odhalují výstřih.Tyto styly jsou nejlepším způsobem, jak ukázat svou sexualitu.Hlavní věc je vybrat si šaty.Upřednostňujte styly s otevřenou linií ramen nebo hlubokým výstřihem.Dlouhé náušnice pomohou doplnit asymetrii.Do vlastního účesu je lepší nosit několik ozdob jakéhokoli jasného stínu - bude to originální.

Svatební účesy s ocasem

Móda 2019 diktuje vlastníkánony!Tail je v této sezóně v módě!Pro velmi dlouhé vlasy je to perfektní volba.Položte ji na vrchol nebo na ni, ozdobte stuhami, květinami nebo rozptylem perel - neuvěřitelně krásné!Chceš být odvážný a odvážný?Vyčesejte culík a ozdobte ho bílým lukem!

Nezapomeňte si vyzkoušet populární účesy:

Několik dalších tipů

Když si vyberete svatební účes pro dlouhé vlasy, poslouchejte tyto tipy.od zkušených profesionálů:

 • Elastické a velké kadeře jsou ideální pro nevěsty s malými rysy;
 • S výraznými a velkými funkcemi vám doporučujeme opustit svěží objemný styl - zdůrazní pouze možné nedostatky.Měli byste si vybrat přísný hladký styl zdobený různými doplňky;
 • Dlouhé účesy jsou kontraindikovány pro protáhlé dívky;
 • Bangs s dlouhými vlasy - oboustranně výhodná varianta pro dívky s malým čelem;
 • Ženy s velkým nosem by si na čelo a na tvářích měly kroutit kadeře - vizuálně to sníží;

Pro účes se závojem můžete tkát věnec z květin.Květiny mohou být libovolné, ale nezapomeňte, že lilie má velmi silnou vůni, díky které se cítíte bolavě.U zrzavých a hnědovlasých pramenů se vyplatí vybírat orchideje a červené růže budou vyhovovat brunetám a blondýnkám.