Trojúhelníkový typ obličeje - vyberte si perfektní účes

Srážky pro trojúhelníkový obličej musí být vybírány se zvláštní péčí.Teprve poté budete moci skrýt stávající nedostatky a obratně zdůraznit zásluhy.

Charakteristiky trojúhelníkové tváře

Mezi skutečnými slovanskými krásky lze velmi dobře najít trojúhelníkový obličej.Jeho charakteristickými rysy jsou široké čelo, výrazné lícní kosti, nevylisované nebo dokonce potopené tváře a úzká brada.Dívka tohoto typu může snadno vstoupit do snového, romantického a dokonce naivního obrazu.

Specialisté rozlišují dva typy trojúhelníkových ploch:

Klasický trojúhelník- je charakterizován ostrým přechodem z lícních kostí do brady.

Srdcemje měkký trojúhelník s mírně zaobleným tvarem, který je tvořen výraznými lícními kostmi nebo baculatými tvářemi.

Seznam vhodných srážek

Správný střih může takový vzhled překonat a skrýt jeho nedokonalosti.Podrobněji zvažte nejúspěšnější modely.

Bob

Toto je nejbezpečnější a nejúspěšnější volba mezi všemi krátkými srážkami.Bob vypadá sexy, odvážný, nafoukaný, relevantní.Lze ji zpřísnit přidáním poznámek romantismu nebo vytažení žehličkou a vytvoření obrazu mládeže.Hlavní věc je, že délka střihu dosahuje brady, ale neklesá pod ni.Při vytváření účesu byste měli být opatrní s objemem na koruně - pokud je příliš velký, lícní kosti budou ještě širší.Obzvláště statečné povahy jsou ideální model punk bean s jedním oholeným chrámem.Také si to pamatujteTento účes potřebuje neustálý styl.Pouze v tomto případě bude vypadat módní a krásná.

Garzon

Toto je nejlepší řešení pro majitele trojúhelníkové tváře a tenkých vlasů.Často je zdobena krátkými rozedranými rány, které odvádějí pozornost od úzké brady a přepínají ji na uši a lícní kosti.Pokud máte tyto zóny zdaleka dokonalé, opusťte garzon ve prospěch jiných účesů.

Podlouhlá stříška

Obvyklá stříška není zdaleka nejlepším řešením pro trojúhelníky.Může být nahrazen stylovým prodlouženým účesem s kosou a dlouhým třeskem.Řez by neměl být rovný - je lepší provést ředění.

Kaskáda

Další skvělá volba!Roztrhané prameny kaskády skryjí čelo a bradu, ale to je přesně to, co potřebujete.Účes můžete upravit pomocí stylingu, zkroucení špiček dovnitř nebo ven a jejich spojením pomocí prodlouženého světelného třesku.Pokud jde o délku, může být libovolná - krátká, střední nebo dlouhá.

Žebřík

Trojúhelníkový tvar obličeje dobře funguje s potrhaným žebříkem.Může být doplněna jakýmikoli rány (dlouhými nebo obočími), s výjimkou přímky.První krok žebříku by měl začínat na úrovni brady.

Srážky k ramenům

Vlasy střední délky dosahující k ramenům vyplní prostor poblíž brady a úspěšně zakryjí jeho úhly.Prameny mohou být rovné a zkroucené dovnitř.

Dlouhé vlasy

Loversdlouhé prameny mohou být také klidné - pro trojúhelníkovou tvář jsou zcela vhodné.Existuje však několik podmínek:

 • Zlikvidujte rovnoměrný řez ve prospěch roztržených nebo frézovaných špiček;
 • ​​
 • Často se vlní kadeře - vypadají lépe než rovné vlasy.

Srážky se třesky

Při výběru srážky se třesky se ujistěte, že se stříhá na základě tradičního oblouku.Je to tato forma, která zjemní tvář, zjemní ostrou bradu a příliš široké čelo.Doporučujeme vám podívat se na následující možnosti:

 • Roztrhané rány - učiní obraz velkolepým a tajemným;
 • Krátká a přímá - přidává neplechu;
 • Dlouhé a rovné - zdůrazňuje oči, padne naprosto každému;
 • Absolutní - zvětšuje ženskou tvář;
 • Šikmo k bradě - vypadá velmi harmonicky a vytéká do účesu;
 • Bangs na dvou stranách - obaly na čelo a lícní kostiO čem jsou „trojúhelníky“potřebujete zapomenout?

Abychom se nedopustili chyby při výběru sestřihu pro trojúhelníkovou tvář, nezapomeňte na několik doporučení.S takovým formulářem nemůžete udělat:

 • srážky se zavěšenými předními prameny;
 • dokonale rovný řez - upozorňuje na problémové oblasti;
 • příliš tlusté rány - způsobí, že obličej bude těžší a přesune fokus na nos a zúženou bradu;
 • nadměrný objem na temeni hlavy není ani zdaleka univerzální a může dokonce stárnout;
 • ostrá asymetrie - „trojúhelník“ potřebuje rovnováhu, ale s asymetrickým ostříháním to nenídosáhnout.


)

Jak navrhnout účes pro trojúhelníkovou tvář?

Kromě úspěšného střihu je velmi důležitý styling.U tváře trojúhelníkového tvaru je třeba se vyhnout dokonale rovným pramenům, česaným hřbetům a vysokému a svěžímu stylu.Rovněž stojí za to vzdát se trvalých jemných kadeřů.Vlasy střední délky mohou být krouceny pouze pod nimi.A ještě jedna věc - uši je třeba zakrýt.Nechte několik tenkých kudrlinek volně viset - to bude stačit.

Zeptáte se, co zbývá?Za nejúspěšnější styling považujeme hollywoodské a plážové vlny.Namísto rovnoměrného dělení je lepší vytvořit stranu nebo asymetrickou.Vyrovnávají rozdíl mezi lícními kostmi a bradou.Zapomeňte na správné přímky, rozhodněte se pro nepatrný nepořádek, přirozenost a vzdušnost.Abyste lépe porozuměli, podívejte se na účesy na fotografii!

Doporučujeme vám podívat se:

Z fotografie si také můžete vybrat svůj vlastní účes, jen nahrajte fotografii.