Účesy na svatbu na středních vlasech: se závojem, ranou nebo květinami

Svatební účesy na středních vlasech ohromí jejich bohatstvím!Tkaní a trsy, babette a retro vlny - každý z vás si bude moci vybrat ten správný model pro sebe.

Tkaní a prolamované copánky

Většina dnešních nevěst dává přednost copům - nádherné, velké, s hromadou.Vypadají elegantně, vážně a romanticky a vydrží celý den, což je také důležité.Trendem je přísná klásek, pigtail ve tvaru ráfku a tkaní na boku.Asymetrický cop je mnohem mladší a do obrazu přináší novost.Ale možná nejmódnější se stal francouzský vodopád.

Prýmky mohou být nejdůležitějším prvkem ve vašem stylu svatby a také malým detailem v jakémkoli jiném účesu.Je ozdoben stuhami a květinami, štrasami nebo kameny, korunami a čelenkami.S takovým svatební účesem jsou šikmé nebo rovné rány v harmonii.

Svatební buchta na pramenech střední délky

Pro mnohé je svatební buchta příliš jednoduchá, ale je daleko od případu.Pro vlasy střední délky je to nejlepší volba!V roce 2016 je paprsek vyroben na zadní straně hlavy, zvednutý na vrchol hlavy nebo položen do strany.Lze jej bezpečně nosit se závojem nebo závojem, velkým vlásníkem nebo lukem, ranou a otevřeným čelom, diadémem a květinou.


Pokud jsou vlasy velmi řídké, kupte speciální váleček, který vytváří efekt velmi hustých vlasů.Balíček může být nedbalý nebo hladký a přísný.Pokud existuje závoj, upevněte jej shora nebo dolů - v obou případech to vypadá stylově a krásně.

Vysokástyl na svatbu

Vysokým účesem na svatbu po mnoho let zůstává měřítko.Vlasy střední délky lze také pokládat do složitých vzorů.Doporučujeme, abyste se blíže podívali na možnosti s kadeřemi - nyní mají velký trend.Měli by být kombinováni s hromadou nahoře, aby získali velký objem.Výzdoba pro vysoký styl - perlové nitě, různé obvazy, čerstvé květiny a čelenky.

Středně dlouhá svatební skořápka

Evropský účes zdůrazní vaši eleganci a určitou jednoduchost.Letos je oblíbená skořápka se světlým lemem nebo krásná stuha.Zkroucení lze umístit na horní a zadní část hlavy.Je ideální pro sofistikované oblečení a lehké letní šaty na plážový večírek.

Luk z pramenů kokety

Středně dlouhé vlasy lze krásně pokládat do koketního a odvážného luk.Tento jasný účes vás odliší od davu identických nevěst a umožní vám vytvořit obrázek, na který nikdo nezapomene.Luk lze nosit nahoře nebo trochu na boku.Ideální pro miniaturní dámy.Pokud jde o oblečení, mělo by být velmi lehké, romantické a vzdušné.

Kadeře pro střední délku

Vlasy bez rány mohou být natáčeny na natáčky nebo stočeny železem.Většina dnešních nevěst je prostě blázen do kadeře, kadeře a kadeře - velké, svěží a s hromadou.Vypadají neuvěřitelně!Takový účes můžete ozdobit pomocí květin, stuh, obručí a sponek do vlasů.V kombinaci s kosou nebo obvyklou malvinkou jsou také relevantní.

A jak se vám líbí tento účes?

Se závojem

Toto je důležitý atribut jakéhokoli stylu svatební.Se závojem můžete kombinovat volné prameny, vysokou babette a objemné trsy.Slavnostní účes učiní nevěstu mladou, okouzlující, nevinnou.Zajímavou alternativou by byla jemná mantilla a krajkový cop, splétaný na boku.Neméně populární jsou malé závoje s kloboukem, peřím, květinou.Jediný důležitý bod - závoj je třeba opravit tak, aby neodpadl.

Volné vlasy

Můžete se chlubit dobře upravenými vlasy?Potom nechte vlasy rozptýlit se přes ramena a jít dolů po zádech.Jakékoli oblečení jim bude vyhovovat - „ryba“, „princezna“, empírový styl.Hlavní předností účesu je jeho styling - je velmi jednoduché jej vyrobit.Ale je tu také velká nevýhoda - zámky mohou ztratit objem vytvořený mistrem a rychle získat neupravený vzhled.

Účesy se věnci

Svatební účesy pro střední vlasy s věncem z čerstvých květin vypadají prostě nádherně (jako sólo,a se závojem).Zbarvení může být cokoli - od klasických pastelů po bohaté barvy.Pokud jde o účes, měl by být velmi lehký (nedbalé kadeře nebo buchta).Je také důležité zvolit vhodný výstroj.Zastavte se u letní šaty nebo šaty A-line s krajkou a závěsy.

Styling se třesky

Téměř každý snímek lze kombinovat se třesky - bude mnohem jasnější.Kromě toho mají rány mnoho dalších výhod:

  • Onadělá menší vysoké čelo;
  • Skryje nedokonalosti kůže;
  • Upravuje tvar obličeje.

Třásně jsou různé - roztrhané a asymetrické, rovné nebo šikmé, protáhlé a krátké.S tím ladí koruny, čelenky a čelenky.

Další elegantní účes:

Babette

Babette je univerzální.Tato stylová možnost kombinuje praktičnost a vynikající vzhled.Díky tomu budete pohodlné a krásné a snadné.Babetta je často zdobena lukem, krajkou, látkou nebo saténovou stuhou.Vypadá dobře s tlustými rány do obočí, ale mohou přijít i dívky s otevřeným čelo.

Studené vlny

Styling 20. let se stal mezi dnešními nevěstami velmi populární.Kadeře střední délky můžete snadno tvarovat do tvaru studené vlny.A konečný dotek bude retro rámeček nebo vlásenka s kameny.

Vlasový styling s květinami

Květiny pro svatební účes jsou často tkané do copánků a vysokých účesů.A kadeře s květinami vypadají velmi elegantně!Můžete si vybrat buď jeden velký květ nebo malé pupeny.Musí být kombinována s vaší svatební kyticí, stejně jako s jinými dekoracemi.

Pro více informací viz video:

Řecký svatební styl

Účesy ve starožitném styluněha, ženskost a úmyslná nedbalost.Zdá se, že bohyně sama sestoupila z Olympu!Řecký styl je považován za univerzální.Bude vyhovovat jakémukoli tvaru obličeje a typu vlasů.Výzdoba pro nibudou sloužit zlaté obruče, kožené copánky a široké obvazy.

S perlami pro střední prameny

Perlové šperky jsou aristokracie, sofistikovanosti a sofistikovanosti.Moderní nevěsty si to často vyberou pro svůj styl.Perly dovedně vyrazí do přírodní krásy a doslova v okamžiku změní vzhled nevěsty a ženicha.Ve formě perel mohou být dlouhé nitě, hřebeny, korunky, sponky do vlasů nebo malé sponky do vlasů.

Vlasový styling

Chcete přidat objemový účes?Tady se neobejdete bez dobrého rouna!Toto je ideální vývod pro vzácnou hlavu vlasů a příliš krátkou postavu.Vysoký styl s hromadou ukazuje krk, ramena a výstřih, takže jsou vhodné pro šaty s otevřeným vrcholem.