Účesy pro střední vlasy pro kulatou tvář

Výběr správného účesu pro baculatou krásu není snadný úkol, s nímž se dokáže vyrovnat pouze nóbl specialista.Ale po přečtení našeho článku pochopíte kadeřnické umění o nic horší než mistři z nejelitnějších salonů.Jak tedy zvolit srážky pro střední vlasy pro kulatou tvář?

Jaká tvář se nazývá kulatá?

Aby nedošlo k chybě s vlasy, musíte se znovu ujistit, že tvar vaší tváře opravdu připomíná kruh.Samozřejmě to můžete udělat vizuálně, ale jednoduché matematické výpočty vám umožní učinit absolutně přesný závěr.

  1. Změřte vzdálenost mezi lícními kostmi centimetrem nebo dlouhým pravítkem.
  2. Opakujte akci na čele - mezi obočím a vlasovou linií.
  3. Z tohoto bodu padáme na spodní okraj brady.Také si pamatujeme toto číslo.
  4. Analyzujeme výsledky.U baculatých žen je rozdíl mezi čísly téměř nepostřehnutelný.

O tom, jak si vybrat účes podle tvaru obličeje - číst v tomto článku.

Existuje další zajímavý způsob, jak určit tvar obličeje.

Krok 1. Vlasy přitáhněte k pevnému ohonu.

Krok 2. Postavíme se před zrcadlo a vyzvedneme rtěnku.

Krok 3. Zakroužkujte konturu obličeje rtěnkou.Ano, přímo v zrcadle!

Krok 4. Trochu ustupte a určete tvar, který máme.

Jak by měl vypadat účes pro kulatou tvář

Střední účes je nejlepším řešením pro spravedlivý sex.s kulatým obličejem.Měli byste však odmítnout krátký střih - „kruh“ bude ještě objemnější a širší.Pokud jde o kadeřnictví, nezapomeňte na důležité triky, které pomohou vyrovnat proporce kulaté tváře a zdůraznit její přirozené kouzlo.Ideální střih pro „kruh“ by měl:

  • pokrývat lícní kosti a lícní oblast;
  • se skládají z několika úrovní;
  • začínají těsně pod linií brady;
  • mít dlouhý zkosený nebo rovný třesk k obočím;
  • jsou rovné nebo mírně zvlněné v oblasti koruny;
  • zaměřují veškerou pozornost na týlní část.Chcete-li to provést, můžete si prohrábnout prameny na zadní straně hlavy rukama a upravit styling lakem.

Ale malé kadeře, jasná asymetrie, jednobarevné barvení vlasů a přímé dělení jsou pod přísným zákazem.

Buclaté dívky a luxusní kaskáda

Při výběru účesu pro kulatou tvář a střední vlasy věnujte pozornost kaskádovým srážkám.Roztržené hrany, asymetrické rány a zámky, zkrácené nahoře a protažené na dně, jsou vítány.Tato volba je pro vás prostě dokonalá, protože s ní můžete upravit tvar obličeje a vizuálně zúžit lícní kosti.Na co určitě potřebujete zapomenout, jsou silné prameny a hladké linie, které jsou vlastní klasické verzi.

Kare pro kulatou tvář

Popularita tohoto střihu se teprve nedávno rozrostla, což se nám jen může hrát do našich rukou. U baculatých dívek zkrácený čtverec se třesky (šikmé, otrhané,rovný, česaný na jednu stranu nebo protáhlý) a bez .Můžete také zůstat na trendovém stylu s podlouhlými prameny, které krásně rámují obličej a vizuálně ho natahují.

Mimochodem, nevíte, který střih je pro vás ten pravý?Nabízíme bezplatnou službu, která vám pomůže vybrat účes z fotografie - vashvolos.com/podobrat-prichesku-po-foto !

Bob ve tvaru kruhu

Další skvělé řešení pro „kruhy“.Odborníci doporučují, aby se rozhodli pro dlouhé fazole s prameny na bradě.Konce můžete lehce dotáhnout kulmou, ale nepřehánějte ji.Ani velké kadeře, ani malé kadeře vám nebudou vyhovovat - pouze rovné vlasy, zaoblené na okrajích.

Střih pro kulatou tvář by měl být vybrán individuálně, protože zde není důležitá pouze délka vlasů, ale také věk klienta a jeho vkus.S ohledem na všechny tyto vlastnosti můžete snadno najít svou volbu.