Účesy s květinami: na každý den a na dovolenou

Čerstvé květiny se dlouho používají k zdobení vlasů.Vášnivé španělské ženy vždy upřednostňovaly šarlatové růže, poslušné haitské ženy zdobily své vlasy bílou lilií a copánky slovanských dívek se neobešly bez máku a chrpy.Moderní dívky také nepopírají potěšení připnout pupen ke kadeře, takže účesy s květinami ve vlasech zůstávají stejné.

Styling s květinovými ráfky

Účes s okrajem květin je považován za univerzální - vypadá stejně dobře jak pro okouzlující módy, tak pro skromné ​​romantické dívky.Na volných a sebraných pramenech můžete nosit květní obruč.Je oblečen v kanceláři a v kině, v tělocvičně nebo v obchodě.Pokud dáváte přednost masivním barokním obručím nasyceným jasnými prvky, dejte si vlasy do copu nebo si udělejte hřeben.Jen to nepřehánějte, jinak bude obraz pompézní.Ale to není vše!Tento okouzlující doplněk je vhodný pro vlasy libovolné délky - od čtvercových po dlouhé copánky.

Účesy s květinami na sponách

Klipy nebo sponky s čerstvými květinami vypadají něžně, romanticky a neuvěřitelně roztomilé.Budou dobrým doplňkem lehkého letního oblečení a váš vzhled bude vzdušný.Tyto vlásenky lze použít jak pro každodenní nošení, tak pro vytvoření slavnostního stylu.Neméně krásná je klip s květinou a na účes nevěsty.

Stylingy s květinovým dresinkem

Vytvoří se dresink s květem svázaným kolem hlavy nebo tkaného do copu.romantický vzhled.Můžete také zabalit svazek podobným obvazem - bude to stylově a krásně.Stejné příslušenství je prostě nezbytné pro vytvoření řeckých stylů a svatební účesy s květinovým obvazem vypadají velmi elegantně.

Elastický pásek s květinou

Toto je nejoblíbenější a nejrozšířenější květinový doplněk, kterým můžete upevnit pigtail, nízké avysoký ocas, bob nebo svazek.Taková elastická páska dodá i nejjednoduššímu účesu jasný přízvuk.

Květina se závojem

Tento retro ornament, okouzlující svou krásou, lze snadno připevnit na vlasy libovolné délky.Díky různým odstínům můžete každý den vytvářet nezapomenutelné obrázky.Mimochodem, nejznámějším fanouškem tohoto příslušenství je Gwen Stefani, která je již dlouho považována za jednu z nejsofistikovanějších a nejelegantnějších žen na světě.

Účesy s věncem

Věnec lze bezpečně nazvat nejstarším ženským šperkem.Během letních prázdnin, procházek nebo pěší turistiky bude vhodné pokládat věnec z květin.Tuto výzdobu je možné kombinovat s šifonovou letní šaty, stylovým večerným oblečením a dokonce i džínami a tričkem.

Pokládání korunou květin

Tato skutečně královská dekorace se nosí ve tvaru korunky.Samozřejmě, že pro každý den to rozhodně není vhodné, ale pro slavnostní příležitosti - to je vše.

Tkaní s květinami

Mezi nejsložitější účesy patří květiny tkané do copů.Takže jsou dobréChcete-li opravit a harmonicky tkát do copů, potřebujete skutečný talent.S hotovými kompozicemi používejte stealth, cvočky nebo dokonce stuhy.Tkaní samo o sobě může být velmi odlišné.Vyzkoušejte rybí ocas, volný cop na vaší straně nebo dokonce klásku - každá z těchto možností bude vypadat luxusně a vytvoří image smyslné slovanské mladé dámy zpívané velkými básníky.

Jak se vám líbí tento letní účes s květinami?

Květiny v malém objemu

Malé bílé pupeny rozložené po hlavě v malém objemu vypadají velmi krásně.Jsou upevněny na samostatných pramenech pomocí neviditelnosti.Takový jemný účes se často dělá pro svatbu - čerstvé květiny zosobňují nevinnost, čistotu a svěžest.


Kytice květin

Tento módní nápad se používá nejen pro každý den, ale také pro večerní výlety.Pro promoce nebo svatbu je také vhodná.Parta může být snadno vyrobena nezávisle.Položte ji vysoko na korunu, spusťte ji dozadu nebo ji posuňte na bok - vše záleží na vás.Pokud jde o texturu, elegantní a svěží parta dobře ladí s barvami.

​​

Řecký styl s květinami

Květinářství často využívá služeb květinářství k vytvoření sofistikovaných účesů v řeckém stylu.Nejjednodušší variantou stylingu na středních vlasech je řecká buchta, pro kterou jsou prameny po celé délce nejprve stočeny železem, a poté shromážděny do nízké volné cívky a fixovány sponkami do vlasů.Současně je několik tváří ponecháno v obličeji, aby se zdůrazniloovál.V závěrečné fázi musíte květiny připnout.

Prýmek vyrobený z několika malých copánků také vypadá neméně krásně.Tento čerstvý nebanální obrázek jistě osloví majitele středních a dlouhých vlasů.A poslední možností ve stylu starověkého Řecka je lem jednoho nebo více copánků.Špička takového ráfku může být zajištěna vlásenkou s krásnou velkou květinou.

Velká květina ve vlasech

Dívka s takovým příslušenstvím nezůstane bez povšimnutí.Přemýšlejte o stínu - pupen by měl vyčnívat na pozadí pramenů a ne s nimi se slučovat.Dnes jsou nejen žádoucí živé, ale také šifónové šperky.Ty jsou často připevněny ve formě klobouku.

Které květiny si vybrat?

Při zvažování fotografií podobných účesů a výběru něčeho pro sebe si pamatujte tři důležitá pravidla:

1. Květiny odebrané pro styling by měly být kombinovány se stínem vlasů:

  65. Brunetky - jasně červené nebo bílé;
 • Blondýnky - růžové, světle žluté, fialové, šarlatové;
 • Hnědovlasá - růžová nebo broskev.

2. Pupeny musí splňovat nejen obraz, ale také charakter ženy.Takže šťavnaté tóny budou vyhovovat veselému smíchu a klidné romantické mladé dámy by se měly zastavit na jemných pastelových odstínech.

3. Věnujte pozornost skrytému významu květin:

 • Frézie - krása a mládí;
 • Orchidej - čistota a nevinnost;
 • Lily - něha.

4. A poslední - kombinace s oblečením.Například spolu s červenou, jasnoukvětina a světlé květiny dokonale ladí s pastelovými šaty.

Květiny ve účesu - aplikační prvky

Poté, co se rozhodnete udělat účes s květinami ve vlasech, seznamte se s hlavními rysy jejich použití:

 • Čerstvé květiny musí být předem ošetřeny zvláštním složením,což jim nedovolí mizet;
 • Je třeba je opravit pouze po použití stylingového produktu;
 • Vyhodnoťte aroma - příliš silný zápach může způsobit bolesti hlavy;
 • Vyberte si květiny stejného tvaru;
 • Při vytváření aranžování květin se do chrámů umísťují nejmenší pupeny a po celé délce jsou připojeny velké květy.Důležité je, že to nepřehánějte, jinak bude vaše hlava jako záhon;
 • Pokud váš styl obsahuje dostatečně velké prvky, pak by květiny měly být stejné;
 • Ale pro malé kadeře nebo tkaní je vhodnější vzít malé pupeny;
 • Nepoužívejte příliš mnoho barev v jednom balení, zejména pokud mají různé odrůdy;
 • Květy jsou připojeny k dlouhým vlasům silikonovými gumovými pásy;
 • Pokud je třeba je umístit u kořenů, vytvořte malou hromádku, vložte do ní dřík a neviditelně jej upevněte;
 • Čerstvé květiny vadnou velmi rychle, takže si několik čerstvých pupenů ponechejte v rezervě, abyste včas nahradili zvadlý dekor;
 • Umělé šperky rovněž vyžadují péči.Musí být pravidelně čištěny od prachu a nečistot.Nejčastěji se k tomu používají speciální nástroje.Plstěné květiny jsou dušené a dodávají pupeny nezbytnéforma a plstěné šperky chrání před můry.

Kde koupit čerstvé květiny pro pokládku?

Květiny pro zvláštní příležitosti se nejlépe objednávají od profesionálních květinářství.V obchodě se podrobují speciálnímu ošetření, které umožňuje, aby květenství bylo čerstvé až do konce dovolené.

Doporučujeme vám podívat se:

Módní účess květinami z Estonianny - Vlasy pro všechny věci
3 LETNÍ VLASY s čerstvými květinami. 3 VLASY NA GRADUÁLI
Slavnostní účes na svatbu, promoce ❤ Pro sebe, pro středně dlouhé vlasy

Jak připravit květinuna vlastní pěst?

Pokud si přejete, můžete si pro své vlasy udělat květinovou výzdobu.

 • Krok 1. Použijte ostrý nůž k oříznutí stonku pod úhlem 45 stupňů.Zapomeňte na nůžky - stlačí stonek a to ztěžuje průtok vody.Délka stonku by se měla rovnat délce pupenu.
 • Krok 2. Vložte květinu do vody se zvláštním složením.Můžete si koupit hotový nebo vařit doma (trochu cukru na 0,5 litru vody nebo tabletu aspirinu).
 • Krok 3. Když je styling hotový, ponořte do tohoto roztoku kousek bavlněné vlny a omotejte jej kolem stonku.
 • Krok 4. Vítrová zelená květinová páska nahoře.

Kam ukládají květiny před dovolenou?

Před oslavou se doporučuje uchovávat účesovou výzdobu v chladničce.Ujistěte se, že v okolí nejsou žádné plody - emitují ethylen,urychlení vadnutí okvětních lístků.

Přečtěte si také: