Vrstevnatý účes pro všechny typy vlasů

Tříděný účes je skvělá volba pro vytvoření stylového a jedinečného vzhledu.Jeho lehkost a hravost jsou skvělé pro každý den i pro slavnostní události.

Obsah:

 • Vlastnosti promoce
 • Srážky se stupnicí pro krátké vlasy
 • Vrstvené srážky pro střední vlasy
 • Postupné stříhání vlasůna dlouhé vlasy
 • Jak si vybrat perfektní účes?

Vlastnosti odstupňování

Co je to odstupňovaný nebo vrstvený účes?To je účes tvořený ztenčováním a plynulými přechody.Znalost takového účesu by měla začít studiem jeho rysů.Teprve poté můžete určit, zda je pro vás vhodné:

 • Promoce je kontraindikována pro majitele vzácných a tenkých vlasů;
 • Vrstevnatý střih lze provádět na pramenech libovolné délky.Krátké dává dynamiku, střední - krásný objem, dlouhé - tóny romantismu;
 • Pro ženy s hustými vlasy je promoce ideální volbou, protože umožňuje ztenčení a mírné snížení hmotnosti příliš těžkých vlasů;
 • Vrstvené srážky vypadají skvěle na přímých i zvlněných pramenech;
 • Promoce lze doplnit zvláštním zbarvením - zbarvení, brondování, zvýraznění;
 • Vrstvené srážky mohou být měněny rány různých tvarů - rovné, šikmé, asymetrické, nerovnoměrné.

Srážky pro krátké vlasy

Vypadají odvážně, výstředně a velmi originálně.Dejlehkost, mladí, nevyžadují složitý a dlouhý styl.Takové srážky lze provést i na kulaté tváři.

Při vytváření krátkého sestřihu je třeba dodržovat několik pravidel:

 • Nepřidělujte se do středu - dávejte přednost straně;
 • Neřežte horní vrstvu příliš krátce;
 • Ozdobte účes třeskem, který lze položit na jeho stranu.

Mezi nejoblíbenější odstupňované srážky pro krátké vlasy patří takové modely.

Odstupňovaný stříbro

Vrstvený stříbro může být klasické nebo asymetrické.Krásně ohraničuje podlouhlou a oválnou tvář a vytváří jemný přechod od svěží koruny k odstupňovaným zámkům poblíž lícních kostí.Také takový účes úspěšně zdůrazňuje správné a sofistikované rysy obličeje.

Nohy na noze

Další módní možností je vrstvená noha na noze.Charakteristickým rysem tohoto střihu je načechraný klobouk na zadní straně hlavy, který otevírá krk.Účes lze kombinovat s copem nebo rovným třeskem.Nevyžaduje mnoho času na styling a je vhodný pro vlasy různých tlouštěk.Zdůraznění vrstveného čtverce na noze pomůže protáhlým postranním zámkům, namalovaným v jiné barvě.

Další informace o odstupňovaném stříšku naleznete v tomto článku.

Zrnkové semeno

Klasické fazole oříznuté kalibrační metodou vrstva po vrstvě činí obraz ženským, světlým a velmi mladým.Vypadá to obzvláště působivě na přímé prameny.V tomto případě jste snadníSportovní odvážný obrázek můžete změnit na elegantní obchodní.

Vrstvená fazole vítá přítomnost všech druhů rány, ale nejúspěšnější možností je šikmé ztenčení s vyraženými ostrými špičkami.Tato kombinace měkkých kontur a ostrých okrajů upozorňuje na oči, zdůrazňuje lícní kosti a kontury obličeje, vytváří velkolepý objem.

Žebřík

Sezóna 2016 se jednoduše neobejde bez jednoho z nejmodernějších řešení - vrstveného žebříku.Je vhodný pro rovné a kudrnaté vlasy a nemá věková omezení.

​​

S odstupňovaným žebříkem se vlasy stříhají v proudících vrstvách od temene hlavy k uším.Každá další vrstva má svou vlastní délku, takže účes vypadá ještě zajímavěji.Podobná silueta vizuálně protahuje kulatou tvář a zjemňuje prvky, což je také důležité.

Pixie

Vrstvený sestřih pixie vypadá skvěle na mladých dívkách i zralých ženách.Struktura vlasů také nemá velký význam - může být buď rovná nebo zvlněná.Pokud jde o rány, jedná se nejčastěji o protáhlý asymetrický model sestupující do středu lícních kostí nebo o něco nižší.To vám umožní vyhladit těžkou bradu, skrýt vysoké čelo a zjemnit funkce.

Odstupňované pixely nemají žádná omezení tvaru obličeje.V ideálním případě by měl být oválný nebo kulatý, ale pán ho bude schopen přizpůsobit jakémukoli typu - od pravoúhlého k tvaru srdce.Při rozhodování o sestřihu pixie nezapomeňte, že je zcelaodhaluje krk a upozorňuje na rty a oči.

Vrstvené srážky pro středně dlouhé vlasy

Na pramenech střední délky lze provádět tradiční bob, bob, žebřík a kaskádu.Tyto účesy s maturitou pomáhají osvěžit obraz a učinit vlasy objemnějšími a nádhernějšími.Dalším významným plusem je rozmanitost stylů.Odstupňované srážky v průměrné délce mohou být stylizovány různými způsoby v závislosti na náladě.Nejen to, s nimi, dokonce i slabé a zlobivé vlasy stanou živými a dynamickými.A ještě jedna nuance!Pro řezané konce bude vrstvený účes skutečnou spásou délky.K tomu stačí ošetřit pouze horní vrstvu vlasů nůžkami.

Nyní se podívejte na nejlépe hodnocené srážky.

Odstupňovaná kaskáda

Vrstvení v kaskádových srážkách vám umožňuje provádět plynulé přechody a dodávat vlasům vzdušné tvary.Kaskáda střední délky může být zvlněná žehličkou, zkroucením konců kartáčem nebo jednoduše narovnat.

Bob-Care

Měkké formy vrstvené Bob-Care jsou ideální pro oválný typ obličeje.Takový účes vypadá žensky a jemně, vytváří velký objem, který ženy s jemnými vlasy jistě ocení.

Žebřík

Vrstevnatý žebřík je univerzální model, který bude vyhovovat téměř každému z vás.Nejúspěšnější žebřík vypadá na rovných a tenkých pramenech, ale v kadeřích to není o nic méně roztomilé.

Debut

Toto je skvělý příklad absolvování modelu.Vypadá velmi žensky a skrývá všechny nuance „kruhu“ a „čtverce“.Debut na účes je všestranný, nenáročný na styl a kompatibilní s jakýmkoli typem obličeje nebo vlasů.Charakteristickým rysem tohoto účesu je jasné klenuté orámování obličeje (tvar napůl otevřeného podkovy) a objemná týlní-parietální zóna.Debut může být doplněn různými druhy ofina - šikmých, rovných, ve tvaru podkovy.

Gradace pro dlouhé vlasy

Vrstvené srážky na dlouhých vlasech byly v módě již mnoho let.V závislosti na struktuře a vlastnostech pramenů se stupnice provádí na různých úrovních:

 • Nejobvyklejší možností je gradace světla na špičkách.Tato technika je ideální pro velmi silné vlasy, když se potřebujete odklonit od přímých a strnulých linií.Maturita umožňuje takové srážky snadné a snadné;
 • Odstupňování od uší, pokračování po celé délce.Dívky se stejnými a kudrnatými vlasy si to mohou vybrat;
 • Laminování v horní části hlavy - nezbytné pro tenké prameny.Hlavní věc je, že vlasy by neměly být kratší než 5 cm!Jinak můžete získat efekt ježek.

A tady je seznam vrstevnatých srážek pro dlouhé vlasy.

Kaskáda

Kaskáda s rány nebo bez rány se provádí po celém obvodu hlavy nebo pouze u obličeje.Nejkratší vrstva vlasů je na temeni hlavy.Poté se vrstvy hladce pohybují k špičkám.

italština

Toto je jedna z odrůd kaskády.Charakteristickým rysem Italů je ultra svěží vrstvená koruna.Zbytekprameny se řežou podle standardního schématu a přebytečný objem v týlní-parietální zóně se odstraní holicími stroji nebo ztenčovacími nůžkami.

Jak si vybrat perfektní účes?

Stylingové účesy

Fotografie vrstevnatých účesů vám již ukázala rozmanitost stylů.Objasněte několik dalších bodů.

Pro každodenní styling stačí stačit zaschnout zámky fénem s štěrbinovou tryskou a plochým hřebenem.Proces začíná zónou v chrámech a končí v zadní části hlavy.Účes je velmi svěží a elegantní.

Pro ty, kteří chtějí zdůraznit vrstvení, doporučujeme použít modelovací vosk nebo gel.Na vysušené konce naneste jakýkoli z těchto produktů.Alternativou ke gelu bude neobvyklé zbarvení (například zbarvení pomocí 2-3 tónů).

Delší modely umožňují větší rozmanitost.Jedná se o česané vlasy, kadeře, copánky, babette, trsy, mušle, ocasy atd. Vlhký efekt a další rozcuchané účesy vypadají velmi dobře s odstupňovaným účesem.