Vše, co potřebujete vědět o účesu „čepice“

Dámský účesový klobouk, který připomíná běžnou čelenku, je znám od 60. let.A i po mnoha letech zůstává tento stylový účes relevantní.

Pro koho je klobouk vhodný?

Existuje určitý typ žen, kterým se tento účes dokonale hodí:

 • Ostrá brada a nezřetelné lícní kosti;
 • Silné a rovné prameny;
 • Trojúhelníková a čtvercová tvář - zámky přidají objem lícních kostí, skrývají příliš velké čelo a krásně rámují trojúhelník a čtverec;
 • Hruškovitý typ - objem v horní části sestřihu vyvažuje obličej;
 • Poslušné a měkké vlasy, které při stylingu nevyčnívají různými směry.

Ale s příliš tenkými prameny je lepší účes odmítnout - nezachová si svůj tvar.To platí také pro ženy s kulatým obličejem nebo oválem.

Možná nejdůležitějším faktorem při výběru takového účesu je, zda jsou pro vás ta rána správná?Nejprve je lepší udělat si ránu pro dlouhé vlasy, takže ji později nebudete litovat, pokud je ošklivá.

A ještě jedna věc - počáteční barva vlasů.Asymetrický účes je vhodný pro blondýnky, ženám s blond nebo medovými vlasy se doporučuje, aby se blíže podívaly na klobouk s hladkým přechodem, a tmavovlasým dámám - na přísné linie a prameny se špičatými konci.

K čemu je tento účes vhodný?

Vlasová čepice má několik důležitých výhod:

 • Vhodné pro různé délky;
 • Vypadá to extravagantně;
 • Krátké vlasy odhalují obličej a krk;
 • Na lehce vyrostlých provazcích si můžete vyrobit bobové auto;
 • Vypadá skvěle se zvýrazněním, zbarvením a klasickým nebo vlastním zbarvením;
 • Stohování je velmi jednoduché;
 • Otevřeno pro experimenty - čepici lze narovnat, zvlnit a zvlnit.

Druhy klobouků

Srážky mají několik základních typů.

Tradiční verze

V tomto případě je víčkem krátký střih s hladkými hranami, který ohraničuje obličej a hlavu hladkou čarou.Přechod mezi délkou může být buď minimální, to znamená s krátkým zátylem, nebo může být patrný (téměř pokrývá krk).

Asymetrická verze

Tento sestřih má mírně odlišnou délku na obou stranách hlavy.Provádí se také ve formě klobouku, ale zároveň vytvářejí šikmý třesk nebo ostrý přechod délky v různých oblastech.Můžete také prodloužit pouze časové prvky.S pomocí asymetrického klobouku můžete zdůraznit obličej a zpestřit styl.Hlavní věc je vytvořit obraz, ve kterém bude takový účes schopen harmonicky sloučit.

Dvojitá čepice

Účes tohoto typu se skládá ze dvou vrstev.První z nich dosahuje pouze špiček uší, druhý dosahuje lalůčku.Rozmanitost tohoto střihu může být obarvena.

Podívejte se, jak se provádí tento střih:

Roztrhaný klobouk

Tato verze účesu byla rozdrcenakončí a tlustý rovný třesk k samotné linii obočí.

Čepice na noze

Čepice na noze jekrátký model, který otevírá téměř celou zadní část hlavy.Současně se horní vrstvy oříznou na požadovanou délku a vlasy ve spodní části se zformují na nohy.Tento formulář vám umožňuje improvizovat - prodloužit zámky na obličeji nebo odříznout rány z koruny.

Čepice pro střední délku

Průměrná délka vlasů pro čapku není překážkou.Trochu to připomíná tradiční náměstí se zvednutou šíjí a otevřeným krkem.V tomto případě jsou vlasy zastřiženy do úrovní: první úroveň je ve tvaru klobouku, spodní úrovně jsou buď schody nebo v přímé linii.

Klobouk střední délky lze snadno kombinovat s různými typy ofina:

 • Šikmý - vhodný pro dívky se širokou kulatou tváří.Asymetrický tvar způsobí, že obličej bude o něco užší;
 • Torn - zdobí tvar oválu;
 • Dlouhé - ideální pro ženy s vysokými čelami.

Čepice na dlouhých pramenech

Tento objemný střih lze provést i na dlouhých vlasech.Nejmódnější trend sezóny 2016!Existuje mnoho variací - účes s hladkým přechodem, s ranou, asymetrií, kaskádou, víceúrovňovým ředěním.Hlavní věcí je neztrácet původní podobu.

Čepice s objemem na korunce se hodí pro všechny typy tváří.Udrží si délku a učiní prameny nádhernějšími a bude také schopna zdůraznit všechny výhody obličeje a skrýt její nedokonalosti.A poslední plus účesů - je ideální pro přímé prameny i kadeře.

Jak stylujete účes?

K úpravě účesu ženy potřebuje klobouk vysoušeč vlasů a pěnu.PoužítStylingový prostředek na suchých pramenech a osušte kulatým kartáčem nebo vysoušečem vlasů.Během sušení směřujte přímý proud vzduchu do kořenové zóny - takže získáte maximální objem.Chcete-li vytvořit krásné linie, vlasy rozčešte hřebenem s velkými zuby.