Vše o barvení modrých vlasů

V životě mladých dívek často přichází doba, kdy chcete do svého obrazu přinést trochu jasu.Možná je na nose svátek nebo tematická párty, nebo možná v mé duši přišlo jaro a já chci do svého života přidat jas.V každém případě vám pomůže barvení vlasů.

Moderní móda je stále neobvyklejší a extravagantnější, nyní na vrcholu popularity modré barvy.Je to modré barvivo na vlasy, které vám umožní vymanit se ze šedého každodenního života, stát se jasným a nezapomenutelným.

Než se však rozhodnete změnit obrázek, je třeba zvážit, který konkrétní odstín vám vyhovuje.

Vyberte barvu

Modrá má bohatou paletu.Modré, azurové nebo bohaté hluboké tóny jsou vhodné pro různé typy barev.

Modré vlasy s šedým nebo modrýma očima jsou perfektní.Čím světlejší jsou vlasy, tím jemnější a pastelovější odstíny by měly být.Blondýnky budou zdobeny modrými nebo světle fialovými prameny.

Modrozelené vlasy vyhovují většině typů dívek.Dělají výraznější rysy obličeje.Kromě toho má tato barva výraznou výhodu oproti jiným odstínům, je snadné ji vyrobit doma.Nemůžete použít ani barvivo na modré vlasy, ale stačí si koupit basma.Ona nejen zradí stín, ale také příznivě ovlivní kvalitu vlasů.

Pokud vyvodíme závěry, můžeme říci, že modrá barva vlasů vyhovuje všem, hlavní věcí je vybrat ten správný tón.

Možnosti barvení

Taková změna barvy je radikální míra, která samozřejmě vyžaduje odvahu.Pokud ještě nejste na takový extrém ještě připraveni, ale sníte o módním účesu, můžete si vyrobit barvu pramenů.

Klasičtější verzí je změna barvy kadeří z kořenů na konce.Vlákna mohou být rovnoměrně rozložena v celém objemu vlasů nebo například na orámování obličeje.Některé dívky si naopak vybírají méně znatelný způsob obarvení a modré prameny se dělají uvnitř hlavy vlasů, takže se stanou viditelnými pouze při větru nebo speciálním stylu.

Je módní vyrábět pestrobarevné špičky.Jsou jasně viditelné, ale přirozená barva vlasů po celé délce je zachována.S touto technikou je nejjednodušší zbavit se modrých tipů později.

Velmi módním trendem je také ombre.Barvení kadeře s postupným zesvětlením nebo ztmavnutím.Díky této hře barev je zbarvení téměř jedinečné.V závislosti na vaší touze a typu barvy můžete provést přechod z tmavě modrých vlasů na modré prameny nebo hladký přechod z blond na azurovou barvu.Zde vše závisí pouze na vaší fantazii a odborných schopnostech.

Mimochodem, můžete si barvit vlasy doma, ale musíte znát několik pravidel.

Malování doma

Než začnete malovat, měli byste zásoby následujících nástrojů:

 • Rukavice.
 • Mísa a kartáč.
 • Comb.
 • Inkoust.
 • Sprchový uzávěr.
 • Ručník.
 • Vaseline nebotukový krém.

To jsou běžné položky, které se vám přesto hodí.Jinak to vše závisí na požadovaném odstínu a počáteční barvě vlasů.

Krátkodobé barvení

Existují situace, kdy se Malvina musí stát pouze na jeden večer, pak nechcete dělat úplné skvrny.Aby byly vlasy modré pouze na jeden večer, můžete použít speciální spreje nebo pastelky.

V prvním případě se lakovací lak nanáší stříkáním na potřebné prameny a jednou nebo dvakrát omývá.Chcete-li smýt pastelky bude trochu obtížnější, musíte si dát kartáč s přírodními štětinami.Jejich použití je však snadné, stačí oddělit požadovaný pramen, otočit jej a otřít křídou.Je důležité si uvědomit, že pro tento postup jsou vhodné pouze pastelové pastelky, složení oleje pouze zkazí vlasy.

Můžete také použít tónovací tonikum, které vydrží na vlasech až dva týdny, to je dost na vyzkoušení jasného obrazu.

Modrá pro brunetky

Pokud se stále rozhodnete barvu použít, měli byste vědět o vlastnostech jejího použití na různé vlasy.Tmavovlasé dívky se musí nejprve rozhodnout o požadovaném stínu.

Pokud chcete světlý odstín, musíte nejprve zesvětlit vlasy nebo omýt předchozí barvu.Je nejbezpečnější provést tento postup v salonu, protože bělení má špatný účinek na vlasy.

Důležité! Vlasy by neměly mít červený nádech.Modrá barva na ní zezelená.

Dívky, které se rozhodlystačí přidat trochu barvy, můžete použít modré tonikum na tmavé vlasy.To jim dá efekt peří peří.

Tipy, které vám pomohou přejít na super módní módní barvu:

Barvíme blond vlasy

Světlovlasé krásky jsou zpočátku jednodušší, protože struktura a barva jejich vlasů může přijmout barvu bez předchozího odstranění barviva.pigment.Barva těchto dívek však vydrží déle a zobrazení modrého odstínu bude mnohem obtížnější.

Fáze barvení

Když se vaše zámky stanou světlem, ať už se jedná o přírodní odstín nebo samostatně bělené kadeře, vyvstává otázka, jak barvit vlasy modře.

 • Pečlivě si přečtěte pokyny k nátěru, to je důležité, protože každá společnost má své vlastní nuance, dobu expozice a další parametry.
 • Chraňte exponovanou pokožku před inkoustem.K tomu můžete použít vazelínu nebo tukový krém.Ale musíte mít na paměti, že mastná konzistence při kontaktu s vlasy kazí barvu.Proto musí být taková ochrana aplikována buď velmi opatrně, nebo může být nahrazena lepicí páskou nebo speciálním nástrojem, který se prodává v obchodech pro kadeřníky.
 • Kadeře obarvte speciálním štětcem, poté je sbírejte a skryjte pod plastovým kloboukem.
 • Poté, co uplynul požadovaný čas, omýt barvu studenou tekoucí vodou, vyplatí se vám umýt vlasy, dokud se voda nevyčistí.

Doporučení! V salonu se před omytím barvy nanáší speciální složení, kteréfixuje pigment na vlasy.Doma může být tento lék nahrazen octem.

Takže nyní víte o technologii barvení vlasů, ale stále zůstává otevřená otázka, jak zvolit kvalitní barvu.

Vyberte si barvu

Než si koupíte cennou krabici, stojí za to si připomenout některá pravidla výběru.Nejprve byste měli nakupovat zboží v důvěryhodném obchodě, dávat přednost známým značkám.Vždy zkontrolujte datum exspirace a neporušenost obalu.

Tyto tipy se pravděpodobně vztahují na jakýkoli nákup.Pokud jde o vlastnosti volby barvy na vlasy, je třeba věnovat pozornost následujícím vlastnostem:

 1. Perzistence.Všechny barvy jsou rozděleny do úrovní od 0 do 3, kde 0 je dočasné barvivo, 1 je odstín, 2 je semi-permanentní, 3 je permanentní barva.
 2. Věnujte pozornost barvě, nevěřte balení „slovem“, zkontrolujte číslo barvy s číslem na paletě.Pokud užijete několik balíčků, je vhodné, aby byly ze stejné šarže.
 3. Při výběru barvy na paletě si uvědomte, že vzorky jsou lehká syntetická vlákna a barva na nich odpovídá barveným blond vlasy.Proto je důležité vyhodnotit barvu a stav vašich vlastních vlasů a upravit tyto vlastnosti.

Po přečtení všech těchto doporučení se samozřejmě jeví jako jednoduché, ale ve skutečnosti se často ukáže, že oči průčelí prostě vyběhnou.Abychom vám usnadnili výběr, doporučujeme zvážit populární značky.

Procházet populárníbarvy

Ne všichni výrobci barev vytvářejí jasné linie s modrou paletou.Jejich výběr však nelze nazvat skromný, na základě hodnocení zákazníků můžete provést následující hodnocení.

 • „Crazy Color“je známá značka, která je známá svou barevnou paletou.Ve své činnosti je barvivo podobné odstínovému šamponu, protože trvá asi 2 až 3 týdny.V modrém schématu společnost prezentuje několik tónů najednou: sky blue Sky Blu, Bubblegum Blue, tmavší Peacock Blue, bright Capri Blue.Cena jedné láhve je 600 rublů.Je důležité si uvědomit, že linka neobsahuje čpavek, takže vlasy tolik nezkazí a nemá štiplavý zápach.

 • Americká firma„Manic Panic“získala důvěru a popularitu na trhu jasných barev.Společnost byla organizována již v 80. letech, takže nashromáždila spoustu zkušeností.Krém - barva je umístěna jako bezpečný prostředek k barvení, neobsahuje amoniak a nezkazí vlasy.Barva však trvá jen pár týdnů.Mezi paletami lze rozlišovat barvy: „Blue Moon“, „Voodo blue“, „Bad boy blue“, „After midnight blue“, „Atomic tyrkysová“.Cena jedné sklenice je asi 1000 rublů.Mimochodem, některé barvy této společnosti jsou neonové, takže září ve tmě.

 • Kyselina Colour Antokyanin Second Editionnení jen barvivem, ale také nástrojem, který pečuje o vlasy,vytváří efekt laminace.Paleta má odstíny jako modrá černá nebo černá a modrá, čistě modrá - čistě modrá, permanentní modrá, modrá obloha modrá, modrá modrámodráCena jedné zkumavky je 1000 rublů.

 • Známější značkou na našem trhu jeLonda Color .Jedná se o profesionální odstín barvy, v jeho paletě je tón zvaný „Intenzivní Pearl Miston“, který je jasně modré barvy.Stejná barva je v matné verzi.Cena takového nástroje se nekousne a je 360 ​​rublů.

 • Společnost „Wella Color Touch“je další společností představující profesionální vlasové přípravky.Ve svém gamutu představuje barvu „Intenzivní modrá“.Toto je jedna z mála vysoce odolných barev.Jedna láhev vás bude stát 780 rublů.

 • Jednou z nejdostupnějších a nejlevnějších možností je balzám od firmy„Tonic“odstínu „Wild Plum“.Cena za to bude pouze 150 rublů, ale při použití je třeba si uvědomit, že barva je špatně omytá z povrchů, takže buďte opatrní.

Nyní víte o nejčastěji používaných značkách, zbývá se pouze seznámit s názorem již zkušených v problematice barvení dívek v modrém.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení je skvělý způsob, jak zjistit výhody a nevýhody konkrétní značky a přijmout doporučení „průkopníků“.To dámy píšou o modrých barvách.

Elena Larionova:

Poprvé bylo rozhodnuto o experimentu, jako je barvení modře.Po dlouhou dobu jsem přemýšlel, jaký druh barvy si vybrat, aby po chvíli byl omytý.Výběr padl na "Manic Panic", mají příliš dobré odstínypaletu.Dělal jsem všechno podle pokynů, velmi jsem se bál, že to nebude barva, kterou chci.K mému překvapení, když jsem omýt barvu a usušit hlavu, jsem zjistil, že kadeře jsou tmavě modré, jak jsem chtěl.Mimochodem, kvalita mých vlasů nebyla nijak ovlivněna, barva bez amoniaku, což se pro mě ukázalo jako plus.Asi po dvou týdnech jsem začal umývat, teď chci vyzkoušet jiné barvy jejich společnosti.

Olga Presnyakova:

Moje dcera chtěla jas a extrém, požádala mě, abych jí vytvořil modré prameny.Samozřejmě jsem se neodvážil změnit barvu dlouhou dobu, ale proti dočasným změnám jsem neměl nic.Nejprve jsme se rozhodli, že nebudeme utrácet spoustu peněz, a koupili jsme si „Tonic“, odstín „Wild Plum“.Malovala svou dceru sama, má blond vlasy, takže balzám aplikovala bez předběžného ošetření.Čekali podle pokynů a začali opláchnout.Vliv na zdraví!Ale je tu jedna nevýhoda - barva je fixována na vlasech, takže když začne mýt, odstín zezelená.Existují dvě možnosti, buď tónování znovu, jak to děláme, nebo barvení vlasů.V každém případě jsme s účinkem těchto peněz velmi spokojeni.

Varvara Kolesnik:

Přišlo jaro a já jsem chtěl změnu.Šel jsem do obchodu s kosmetikou na cestě domů a našel tam „Tonic“, kde se barvil modře, odstín se nazývá „Wild Plum“.Rozhodl jsem se to vyzkoušet.Na internetu jsem se podíval na spoustu obrázků a rozhodl se udělat tónování, to znamená vybarvení několika pramenů.Musím říci, že použití tohoto nástroje není vůbec obtížné,barva mě potěšila, nasycená modrá.S mými světle hnědými vlasy to vypadá skvěle.Nyní budu pokračovat v experimentování.

Olga Lapshina:

Teď jsem skutečná Malvina.Koupil jsem si Crazy Colors Sky Blu.Nejprve jsem chtěl provést barvení pramenů a pak jsem se rozhodl obarvit celou hlavu.Barva je v pohodě, snadno se nanáší, necítí.Použil jsem ochranné rukavice, takže nemohu říci, jak je odplaven z kůže, ale vlasy vypadají skvěle.Dokonce se mi zdá, že se stali dobře udržovanými.Už dva týdny chodím s barvou a teprve začíná mýt.

Svetlana Pudova:

Dobrý den, rozhodl jsem se podělit se o své zkušenosti.Chtěl jsem dělat zbarvení alespoň do poloviny léta, takže jsem si vybral barvu Wella, barvu Intenzivní modrou.Před mými vlasy byla na vlasy vytvořena ombre, takže tipy jsou již lehké.Nalil jsem na ně barvu, přidržel jsem ji po dobu 20 minut a omyl ji.Efekt potěšující, jasná, krásná barva.Co potřebujete pro slunečné počasí.Myslím, že až začne mýt, zopakuji experiment.

Viz také:Jak a jaký je nejlepší způsob obarvení vlasů na modrou barvu (video)