Vyberte si odstín červených vlasů: 8 možností

Červené prameny mají zvláštní magickou sílu, přitahují oči, fascinují, vzrušují ... Kdysi byly všechny tyto odstíny považovány za čarodějnictví!Od té doby uplynulo mnoho let a barva rudých vlasů stále obklopuje auru tajemství a tajemství.

Červená barva a typ barvy

Při rozhodování o změně vzhledu zvažte typ barvy:

 • Jaro - žluté a světle červené odstíny;
 • Léto - měď-červená, hnědá-červená, zlato-měď, měď;
 • Zima je červeno-červená;
 • Podzim je měděně hnědý, světle červený.
Mnohostranná červená barva

Odstíny červené barvy vlasů jsou tak rozmanité, že oči jsou široké!Z tohoto sortimentu si může každý vybrat vhodnou variantu.

Přírodní červená

Jeden z nejoblíbenějších a přírodních odstínů.To dělá ženu jasnou a něžnou zároveň.To je skvělá volba pro světlovlasé dámy s blond vlasy.

Červeno-hnědá

Lze použít, když jsou potřeba změny, ale zatím není dostatek energie pro změnu něčeho.Červeno-hnědá barva vlasů upoutá jeho oko a je ideální pro šedé, zelené a modré oči.

Světle červená

Světle červené tóny přiblíží vzhled blond s jemným zlatým nádechem.Vypadají jemně a tiše - dívkám, které nedokážou upoutat pozornost na svou osobu, se to bude líbit.To je nejlepší volba pro ženy se světlou pokožkou a světle šedýma očima.

Auburn

Bohatý a chytlavý tón.Vypadá to velmi sofistikovaně a rovnoměrněaristokratický.Žena s takovým stínem je fascinujícím tajemstvím, které chce každý vyřešit.Auburn je vhodný pro tmavé vlasy s bohatou barvou očí (zimní barevný typ).

Ginger Auburn

Jste připraveni na rapový vzhled?Vyberte si jasný tón - vzhled bude znatelný a obraz - velmi neobvyklý.Paleta jasných barev zahrnuje mrkev, měď-červenou a oranžovou.Tyto odvážné tóny nejsou vhodné pro každého.Například, modrooký, tato barva je kontraindikována, a majitelé hnědé, černé a zelené oči budou velmi dobré s ním.

Zázvorový zázvor

Studený zázvorový odstín vytvoří jedinečný obraz koketního dotyku.Tato barva je velmi praktická - její původní tón je nejsnadnější udržet.

Intenzivní zrzavé vlasy

Řešení pro odvážné ženy, které jsou vždy v centru pozornosti a dívají se na 100%.Takhle s ním nehrají!Pamatujte, že jasná barva zvýrazní vady na kůži - měla by být perfektní.

Terakota

Jedná se o kaštanový odstín s nádechem červené.V klasické paletě je považována za terciární a je skvělá pro „podzimní“ nebo „zimní“ - dívky s bledým tónem pleti.

Kdo nevyhovuje zrzce?

Nyní víte, kdo má zrzavé vlasy.Zbývá jen zjistit, pro koho není vhodný.Seznam kontraindikací obsahuje pouze 4 položky:

 • Šedé vlasy - pokud vaše vlasy ztratily pigment, zrzka nemusí vyjít.Buďte velmiopatrně - nebarvujte si vlasy sami, protože konečný efekt nemusí být to, co jste očekávali.Nezapomeňte kontaktovat profesionální kolorista;
 • Věkové záhyby a vrásky na obličeji - jasně červené odstíny pouze zdůrazní problém a ukáže skutečný věk;
 • Věkové skvrny a pihy - pokud jste na ně hrdí, neváhejte malovat červeně.Ti, kteří se všemi možnými způsoby snaží zakrýt polibky slunce, je lepší je opustit;
 • Suché a poškozené vlasy - červený pigment barviva na něm nebude dobře držet.Výsledek vám nebude vyhovovat a prameny budou muset být vybarveny často.

Mimochodem, měli byste vědět, jak vybrat perfektní účes pro tvar vaší tváře.Nezapomeňte se podívat:

Několik důležitých tipů při barvení zrzka

Při rozhodování o tom, že se zrzka stane, nezapomeňte tyto tipy od nejlepších odborníků.

 • Rada 1 .Pro ty, kteří právě začínají svůj příběh se zázvorem, existují tónovací barvy nebo tónovací pěny.S jejich pomocí si můžete snadno vybrat ten pravý odstín.Kromě toho se rychle vymývají - rostoucí kořeny vás neobtěžují.
 • Rada 2 .Cesta k barvě červených vlasů zahrnuje fázi zesvětlení.Lze to provést pouze v dobrém salonu.
 • Rada 3 .Říká se, že zrzka je odplavena poměrně rychle, takže budete muset často navštívit salon.Zachování zdraví pramenů umožní finanční prostředky bez amoniaku.
 • Rada 4 .Nový odstín vlasů ovlivní obočí - měly by být harmonické.Při použitíMake-up se nejlépe aplikuje s přírodními odstíny - hnědá jatečně upravená těla a tužka, jemné barvy stínů a červenání, světle růžová nebo broskvová rtěnka.
Péče o červené vlasy

Červený odstín vlasů vyžaduje náležitou péči.Chcete-li udržet oheň a obnovit lesk vlasů, použijte speciální šampóny pro barevné vlasy.Přečtěte si pozorně složení - nemůže obsahovat kapku peroxidu vodíku, amonia nebo alkoholu.

Pravidelně nanášejte domácí masky nebo balzámy se skořicí, heřmánkem, výtažkem z višní a granátovým jablkem.Všechny tyto přísady podporují přirozený jas a hladkost pramenů.A přírodní henu lze dokonce přidat přímo do hotového šamponu.

Hlavním nepřítelem červených odstínů je horké letní slunce.Jeho horké paprsky odbarvují zámky, proto v letním období nezapomeňte nosit klobouky, šátky nebo panama klobouk.Salon procedury - keratinizace nebo laminace mohou být také užitečné.

Viz také: chyby v péči o vlasy, které vás činí plešatým