Vyberte si sprej pro okamžité malování vlasových kořínků

Obnovené vlasové kořínky dodávají účesu neochotný vzhled.Pokud není možné vlákna úplně obarvit, můžete pomocí sprejů namalovat vlasové kořínky.Moderní kosmetické společnosti nabízejí různé možnosti sprejování pro malování zarostlých kořenů, které uspokojí každého zákazníka z hlediska ceny a kvality.

Sprej pro barvení zarostlých kořenů - co to je?

Barevné prameny vyžadují stálou péči.Poté, co kořeny dorostou zpět, účes zaujme ne působivý vzhled.Není nutné vystavovat celou délku kadeří chemickému zbarvení, můžete použít sprej k zabarvení kořenů.Co je to?

Vzhledem je nástřik malý rozprašovač, ve kterém je umístěna barva požadovaného odstínu.Princip barvení je poměrně jednoduchý - stačí stříkat barvu ze spreje na znovu vyrostlé kořeny, rozčešit prameny a užít si nové a sofistikované odstíny.

Barevný sprej je zcela neškodný jak pro prameny, tak pro pokožku hlavy.Barvivo obsahuje organické složky.Výrobek neobsahuje agresivní a chemické složky.

Je důležité si uvědomit, že barevné spreje jsou určeny pro tónovací činidla, a nikoli pro barvicí látky, takže rozhodně nebudou schopny zcela rozjasnit nebo obarvit kadeře.Za použití takových prostředků je ideální barvit pěstované kořeny pramenů nebo měnit obraz barvením jednotlivých pramenů.V případě, že je nutná změna odstínuvlákna, je lepší používat chemická barviva.

Jedinou negativní barvou léku je, že jeho účinek netrvá dlouho - až do prvního šamponu.Kromě toho kosmetologové nedoporučují často používat kořenový sprej, bude účinný pouze ve formě nouzového asistenta.

Podmínky použití

Protože sprej je sprej, můžete při barvení kořenů náhodně obarvit ramena, krk a oblečení.Chcete-li se vyhnout zbytečné barevné pigmentaci, zakryjte si ramena měkkým hadříkem nebo ručníkem.Pokud se přesto náhodou zabarví, nemusíte se rozčilovat - barva se snadno omyje mýdlovým roztokem.

Před barvením kořenů vlasů na rukou je důležité nosit ochranné rukavice, což pomůže vyhnout se zbytečnému zabarvení prstů a nehtů.

Pravidla pro použití spreje:

 1. Lehce navlhčete prameny, rozčešte a rozdělte je na hřebeny s hřebenem s malými zuby.
 2. Plechovku intenzivně protřepte, přičemž si zachovávejte svislou polohu.
 3. Barva se stříká na vlasy ve vzdálenosti 20–30 cm od hlavy.Doba stříkání je 3 sekundy v jednom směru.Pokud jsou nalezeny nenatřené části pramenů, je nutné je „obarvit“ opakovaným stříkáním spreje.
 4. Při stříkání barvy musí být oblast obličeje zakryta ubrouskem nebo rukou.
 5. Pokud se barva po nanesení na vlasy dostane na pokožku obličeje, pak ji získáokamžitě omyjte mýdlovou vodou.
 6. Po zabarvení by se kadeře neměly dotýkat asi 2 minuty, tentokrát stačí, aby se barva pevně usadila na povrchu vlasů.
 7. Na konci postupu se vlasy důkladně rozčesávají a stylují.

Je důležité si uvědomit, že účinek barvení bude pokračovat až do prvního šamponu, tj. 1-2 dny.

Výhody spreje

 • Tónovaný sprej je vybaven tenkým nosem, což vám umožňuje stříkat barvu tenkou čarou, což výrazně zjednodušuje postup barvení.
 • Lehký a snadno použitelný.
 • Možnost použití ve spojení s jinými odstíny barvy, chemickými barvivy.
 • Vhodné pro téměř jakýkoli tón přírodních vlasů.
 • Rychle schne.
 • Harmonická kombinace s přírodním odstínem pramenů.
 • Rovnoměrné zabarvení kořenů.
 • Účinně barvuje šedé vlasy.
 • Kompaktnost barvicí láhve.
 • Nedostatek chemické „vůně“.
 • Nedává vlasům lesklý olej.
 • Neteče.
 • Nevyvolává alergie ani jiné negativní změny na pokožce hlavy.
 • Snadno opláchněte šamponem.
 • Úsporný - 1 lahvička s barvivem stačí pro 10-20 barvení (v závislosti na tloušťce vlasů a délce pěstovaných kořenů).

Nevýhody spreje

 • Když dojde na povrch kůže, ucpává póry.
 • ​​
 • Snadno obarví oděv, kůži těla.
 • Po použití pozorovánozvýšená suchost pramenů.
 • Nelze použít často.
 • S množstvím šedých pramenů nebo s dlouhými zarostlými kořeny nelze dosáhnout správného zbarvení.

Může být použit během těhotenství?

Spreje pro barvení zarostlých kořenů neobsahují žádné dráždivé a agresivní sloučeniny, proto kontraindikace pro použití během těhotenství nejsou v pokynech uvedeny.Výhodou takových prostředků je, že barva se šíří pouze na povrchu vlasů, aniž by padala do jejich vnitřní struktury nebo na kůži hlavy.

Těhotné ženy, jakož i mladé matky, které kojí dítě, mohou používat barevné spreje k zabarvení vlasů.Kontraindikací k použití může být individuální nesnášenlivost složek barviva nebo přísný zákaz gynekologa z individuálních důvodů.

Tipy a zvláštnosti použití tónovacího spreje na vlasové kořínky:

Nejlepší spreje na malování kořenů

Airrib from Oribe

Tónovaný sprej je balen v malé lahvičce, kteráje velmi výhodné vzít si s sebou všude: na výlety, služební cesty, na dovolenou.Tónovací sprej má ve své paletě různé tóny, které jsou vhodné pro barevné a šedé zarostlé prameny.

Způsob použití je poměrně jednoduchý: je třeba nastříkat malý objem postřiku na pěstované kořeny pramenů ve vzdálenosti asi 20–30 cm, po které by se kadeře měly opatrně česat.

Žádné další kořeny od Salon Fix

Barvící sprej je prakticky analogem výše popsaného barvicího činidla.Americká kosmetická společnost nabízí 4 barevná schémata - platinová blond, světle blond, blond, tmavě blond.

Navzdory skutečnosti, že není tolik variací odstínů, je výhodou barvicího činidla to, že je schopen se „přizpůsobit“ přirozené barvě pramenů a stane se jí podobnou.

Loreal Magic Retouch

Loreal Spray Paint je ideální pro dočasné barvení kořenů.Paleta tónů je prezentována v černé a tmavé kaštanové, kaštanové a světle hnědé, stejně jako světlé blond odstíny.Sprej je vybaven tónovacím efektem, není vhodný pro úplné zabarvení nebo zesvětlení vláken.

Výrobek je pohodlný a snadno použitelný - používá se na čisté a sušené kadeře.

Color Xtreme Hair Art

Vynikající odstín kořene, který je dodáván s různými odstíny.Možnost stříkání je úsporná.Snadné použití je doplněno jasnými barvami, které nasycují tmavé kadeře přirozeným leskem.

Recenze

Dívky a ženy používající sprej k barvení opětovného růstu kořenů zanechaly recenze, které lze studovat, aby pochopily, jak efektivní a vhodný je takový nástroj.

 • Julia: „Překvapeni výsledkem barvení - pár minut po aplikaci spreje se mi vlasy barvily příjemnou a bohatou jasnou barvou.“
 • Tatyana: „Mám krátké vlasy, takže sprej používám nejen k barvenízalesněné kořeny, ale také pro barvení celé délky vlasů zámky.Změním svůj obrázek 2krát za měsíc a jsem z toho velmi šťastný! “
 • Nina:„ Sprej pro barvení kořenů je jen nález!Je schopen pomoci v těch nečekaných okamžicích.Kromě toho zabarvení kořenů nepoškodí vlasy, a to je velmi důležité! “
 • Milena:„ S výsledkem jsem velmi spokojená.Cena spreje je nízká a účinek překročil všechna moje očekávání. “
 • Natalia: „Pomocí spreje maskuji šedé vlasy.Dokud na hlavě není moc šedých vlasů, má bouře odstín podobný mé přirozené barvě vlasů.V budoucnu chci trochu změnit paletu tónů. “

Sprej pro okamžité malování vlasových kořínků se v nouzových případech stane záchranářem - snadno lze malovat zarostlé kořeny, aniž by došlo k poškození struktury vlasů.

Viz také:zamaskujte obnovené vlasové kořínky za minutu (video)