Zbarvení hnědých vlasů: tipy od stylistů

Dívky se světle hnědými vlasy často zředí svou přirozenou barvu vlasů dalším odstínem.Tento gamut je skvělý pro všechny experimenty!Pojďme na to společně, co je zbarvení pro hnědé vlasy!?

Zbarvení - výhody postupu

Zbarvení hnědých vlasů má mnoho výhod:

 • Umožňuje změnit obrázek bez poškození vlasů.Při zachování zdraví pramenů můžete získat světlý nebo tmavý tón;
 • To otevírá velký prostor pro kreativitu a fantazii.Zkušený odborník nabídne mnoho možností - zdůrazní světle hnědý podklad pastelovým nebo jasným tónem, zvýrazní oblast obličeje, obarví prameny napříč nebo nanese barvu;
 • Zbarvení světlovlasých lidí bude několik let setřeno z obličeje.Budete jedineční, navždy mladí a svěží, protože s takovou barvou vlasů bude těžké uhodnout, kolik skutečně jste;
 • Vlasy se stanou objemnými, krásně se lesknou;
 • Zbarvení lze provádět jak na přírodních, tak na zvýrazněných vláknech;
 • U tohoto typu barvení můžete snadno změnit obrázek.Barvy se navzájem nesměšují, takže s různým stylem bude odstín pramenů odlišný.

Správný výběr odstínu pro světlovlasé dámy

Poté, co se rozhodnete zabarvit hnědé vlasy, přistupujte zodpovědně k výběru požadovaného odstínu.Tady je univerzální způsob - podívejte se na barvu pleti i na odstín očí.Ideálně to budou teplé, jemné tóny barevné palety medu.

Chcete-li poskytnout tuhost stylingu, můžeteneváhejte ji oblékat v chladných barvách - popelavé, šedovlasé, blond.Pokud si přejete, jděte na odvážné experimenty - nařeďte blond tmavou barvou.Může to být blízko vaší přirozené palety a může se objevit v kontrastu - oba jsou módní.

Druhy zbarvení pro světle hnědé prameny

Nyní budeme hovořit podrobněji o zbarvení světle hnědé.Specialisté nabízejí několik stylových možností.Stačí si vybrat nejvhodnější!

Ombre na světlých vlasech

A tady přichází příjemné překvapení!Světlovlasí lidé mohou začít barvit prameny bez použití prášku.Tím se zachová zdraví vlasů a zkrátí se doba v kabině.Ombre na světlých vlasech spočívá v natahování od tmavších kořenů až po téměř blonďaté konce.Vytvoří se stylový efekt pramenů vyhořelých na slunci.Vlasy samotné vypadají zároveň velmi přirozeně - a to je hlavní trend sezóny!

Zbarvení hrotů

Světle hnědá barva může být zvýrazněna růžovou, jasanovou, černou, zelenou - vyberte libovolnou barvu, která se vám líbí.V tomto případě jsou hroty natřeny jasnou vodorovnou čarou.Jeho hlavní výhodou je, že mohou být vždy řezány, pokud vás konečný výsledek neuspokojí.

Balayaz na světle hnědých pramenech

vertikálníbalayazh je ideální pro tmavé blond vlasy.Tato technika zahrnuje malování v různých tónech, ve kterých je barva světla protkána kontrastními (kaštany, čokoláda, káva, medově červená).

Zbarvení světlovlasých přírodních květin (SUPER NATURE)

Objevuje se tak dávno, přírodnízbarvení dokázalo vyhrát srdce moderních módy.Pro světle blond jsou vhodné pouze přírodní odstíny - zlatý, kaštan, mléko, pšenice.Zde nemůžete najít žluté nebo jasně bílé prameny!Barvení se provádí tak profesionálně, že je téměř neviditelné.Lidé si všimnou pouze záře a přetečení.

Zbarvení světlovlasých

Zbarvení vlasů výraznými, jasnými barvami je nejlepším způsobem, jak ukázat své osobnosti.Nyní můžete dělat vše - malovat zámky v černé, červené, červené, růžové, zelené, popel nebo modré!Taková barevná peří vypadají velmi harmonicky v duetu se světle hnědou základnou.

Zbarvení je rozmanité - pouze konce vlasů nebo tenkých pramenů, svislý proužek nebo tygr.Velmi odvážné a relevantní!

Perleťová

Skvělý způsob, jak změnit!U tohoto typu zbarvení se používá speciální barva, která při různých světlech může změnit svůj tón a krásně třpytit.

Zbarvení obrazovky nebo vzoru

Obraz na plátně velmi efektivně rozbije dlouhé prameny, protože na nich můžete vytvořit obrovský vzor v měřítku.Ale i při krátkém střihu nebude správně zvolený vzor o nic méně krásný.Zpravidla jsou pro šablonu vybrány 2–3 tóny -související nebo kontrastní.Při jejich výběru vezměte v úvahu hlavní barvu vlasů a stín očí.

Viz také:

Ombre pro hnědé vlasy - jaký odstín zvolit ?

Péče o vlasy po barvení

Po zabarvení na světle hnědých pramenech se starejte o odchod, protože jakýkoli postup ovlivňuje vlasy.Naše tipy vám pomohou udržovat zdraví pramenů:

 • K barveným nebo suchým vlasům si koupte speciální šampon, balzám a kondicionér;
 • Zdržujte se stylingu s horkým fénem, ​​žehlením a natáčky na vlasy.Vysoké teploty vyschnou pouze prameny a zničí vzhled účesu;
 • Není třeba často umývat vlasy - pouze dvakrát týdně;
 • Chcete-li do vlasů přidat lesk, opláchněte je vodou a citronovou šťávou.Odvar bylin nebo jablečného octa je také vhodný.Pokud se vyskytují slupky pomeranče, mandarinky nebo citronu, naplňte je sklenicí vody, trochu uvařte a nechte vařit.Může být použit k opláchnutí vláken;
 • Chraňte své vlasy před vystavením paprskům - používejte klobouky a šály;
 • Odstranění žloutnutí pramenem pomůže odvar heřmánku nebo levandule.Při pravidelném zpracování začnou vlasy lesknout a jejich stín bude trvat dlouho;
 • Vytvářejte masky s oleji (lněný, olivový, lopuch) a tekutým přírodním medem;
 • Odmítají agresivní způsoby pokládky pramenů, jakož i super silné laky, gely, pěny atd.;
 • Vitaminy a aminokyseliny jsou vyžadovány jako součást stylingového produktu;
 • Je možné obarvení světlovlasýchdělat pouze v kabině.Nezkoušejte tuto techniku ​​opakovat doma - výsledek bude neočekávaný!

Máte zájem o

Jak si vybrat odstín vlasů podle barvy obličeje:

Kontraindikace zabarvení

Barvení pramenů má několik kontraindikací.Nelze jej použít, pokud:

 • Dříve byly prameny obarveny basmou nebo henou;
 • Povoleno;
 • Vlasy jsou silně poškozené a jejich konce se při česání odlomí;
 • Na malování existuje alergie.