Zbarvení tmavých vlasů - nejnovější v roce 2019

Jak změnit svůj vlastní obrázek a dát tmavým vlasům úžasný efekt?Obarvení na tmavé vlasy je nejlepší způsob, jak si udělat pár čerstvých poznámek.Vzniklo už dávno, ale každá módní sezóna přináší své vlastní opravy.Zjistěte o nich brzy!

Barvení vlasů - nejnovější v roce 2019

Sezóna 2019 nabízí mnoho nových produktů pro módní a stylové ženy.Podívejme se podrobněji na každou z „horkých“ technik pro krátké, střední a dlouhé vlasy.

Jemné dětské prameny

Babyite barvení je křížkem mezi zvýrazněním a ombre.Tato technika zahrnuje rozjasnění konců bez jasných a ostrých hranic.Jejím výsledkem bude účinek jemných dětských vlasů se slunečním zářením.Babilight je univerzální - hodí se každé dámě.Hlavní věcí je najít rovnováhu mezi přírodním odstínem a zvolenou barvou barvy.

Pixel Coloring

Bestseller této sezóny vyvinul Španěl.Vypadá to velmi neobvykle, a proto je vhodný pro ty, kteří milují všechno nové a kreativní.Hlavní podmínkou pro zbarvení pixelů je absolutně hladký a rovnoměrný vlas.Na kudrnatých vlasech bude geometrický vzor jednoduše neviditelný.

Příčné zbarvení

V tomto případě dochází k přirozenému přechodu z tmavých do světlých odstínů nebo naopak.V tomto případě není vymalována celá délka, ale pouze její část.Tento typ zbarvení je považován za velmi složitý a trvalejší.Existuje ve dvou verzích - je to ombre a pochmurné.Vypadají stejněJediným rozdílem je, že ombre znamená plynulý přechod barev a pochmurný - ostrý a jasný.

Anime znaky

Možnosti moderního zbarvení jsou téměř neomezené.Jemné odstíny začaly nahrazovat velmi jasné barvy.Růžová, zelená, modrá - v tom hrála malou roli japonská anime.Prototypy postav lze nyní snadno najít na ulicích a v metru a každodenní život infantilismus a jas vzdorují šedé.

Barvení ve vinných odstínech

Tři módní odstíny lze označit jako oblíbené sezóny najednou -marsala, merlot, lilek.Marsala je velmi podobná ušlechtilé barvě vína.Používá se jako hlavní a přídavný tón (na kaštany nebo čokoládu).Ale Marsala vypadá zvláště působivě v duetu s fialovým nádechem.Výsledkem je hluboká barva připomínající zralé švestky.

Dámské odstíny lilku vyhovují dámám se světlou pletí.Oni jsou také populární mezi moderními fashionistas.A poslední barvou je merlot kombinující kakao a zralé třešně.Nachází se na hranici mezi červenou a fialovou, takže ji lze upravit pro jakýkoli tón pleti.

Teplý karamel

Karamel a čokoláda jsou také žádány mezi přírodními brunetami.A aby byla barva krásná, musíte použít několik souvisejících odstínů (moka, mléčná čokoláda, béžová).

Neonové zbarvení

Často je vybíráno bezohlednými osobami, protože malovatHlava vlasů v modré, červené a zelené může být šílená (v dobrém slova smyslu!).V některých případech (například pro konkrétní událost) se neonové barvení provádí rychle se oplachovacími barvami.

Mikrobarvení

Další módní značka, jejíž podstatou je odlehčení nejjemnějších pramenů (doslova několik chlupů).Barva by neměla být nanášena po celé délce vlasů, ale pouze v určitých oblastech.To vám umožní vytvořit iluzi slunečního záření.

Podívejte se na video o módních novinkách pro barvení tmavých vlasů:

Barvení zón

Příliš tmavé vlasy lze přidatpár let.Chcete-li tomu zabránit, obarvte určité oblasti (například na obličeji).Zonální zbarvení zdůrazňuje architekturu střihu a zvýrazňuje atraktivní prvky.

Podélné zbarvení

Pro podélné zbarvení by měla být barva nanášena po celé délce pramenů.Pokud jde o provedení, je to podobné zvýraznění, ale namísto jednoho tónu se používá několik současně.

Zbarvení

Tato technika se provádí jak podélně, tak příčně.Jejím hlavním úkolem je zvýraznit několik částí vlasů jasnými barvami.Vypadá odvážně a odvážně.

Zbarvení ofina

Toto je nejrychlejší způsob, jak změnit svůj vlastní obraz bez poškození vlasů.U tmavovlasých žen je nejlepší volbou pro rány indigo a fialová.Efekt může snadno dosáhnout i profesionální mistr.neopatrný tah štětce.Je ideální pro mladé dívky s rovnými vlasy.

Vícebarevná zbarvení

Vypadá velmi působivě na tmavé prameny.Počet odstínů může dosáhnout tuctu.Hlavní věc je, že jsou kombinovány s přírodní barvou a liší se od sebe pouze několika tóny.V závislosti na stylu bude vícebarevné zbarvení pokaždé nové.

Vzorované zbarvení

K tomu musíte použít speciální šablony a kontrastní barvy.Postup není snadný, takže jej lze provést pouze v kabině.

Jak vybarvujete svůj domov?

Abychom se stali módními a stylovými, není nutné utrácet obrovské množství peněz do kosmetických salonů.Poté, co jste doma provedli zbarvení tmavých vlasů, získáte také dobrý výsledek.Hlavní věcí je postupovat podle pokynů.

Fáze 1. Výběr barvy

Je lepší koupit speciální soupravu pro domácí barvení.Zahrnuje několik odstínů barvy a hlavních složek.Pokud tam žádný není, kupujte samostatně barvu tónu, kterou potřebujete.Upřednostňujte kvalitní produkty - závisí na tom jak zdraví vlasů, tak konečný výsledek.

Krok 2: Příprava

Nejprve se ujistěte, že nejste alergičtí.Chcete-li to provést, naneste trochu barvy na ohyb lokte a sledujte kůži po dobu 2 dnů.Pokud se během této doby neobjeví zarudnutí, svědění a vyrážky, pokračujte v barvení.

Pamatujte, že hlava není lepšíprát asi 3-4 dny - barvení by mělo být prováděno pouze na špinavých vlasech.Nezapomeňte na krk a čelo nanést krém, aby se neznečistil.

Fáze 3. Barvení

 • Vlasy důkladně pročešte tak, aby nebyly žádné uzly;
 • Rozdělte celou hlavu vlasů na zóny - dolní (od krku po ušní lalůčky), střední (na úrovni uší), horní (horní část hlavy) a rány.V každém vyberte zámky pro obarvení a připevněte je svorkami;
 • Připraví se barvicí látka;
 • Řezané proužky fólie;
 • První pásek se natře trochou barvy;
 • Namažte konce vlasů štětcem nebo prsty.Vyhněte se jasným hranicím;

 • Zabalte pramen do fólie a přeložte jej na polovinu;
 • Zacházejte s prameny v každé části tímto způsobem.Rány jsou vymalovány jako poslední;
 • Po 15 minutách pokračujte do druhé fáze barvení - naneste barvu výše;
 • Po další čtvrtině hodiny podnikněte poslední krok - znovu naneste barvu o několik centimetrů výše;
 • Po 15 minutách vyjměte fólii z pramene a umyjte si vlasy šamponem.Nepřekračujte tuto dobu a neuchovávejte barvu méně, než je předepsáno;
 • Balzám se štědře aplikuje;
 • Použijte vysoušeč vlasů nebo přirozeně vyfukujte.

Péče o vlasy po barvení

Přestože je barvení pramenů považováno za jemné, vlasy po nich vyžadují náležitou péči.Chcete-li zachovat jas barev, umyjte si vlasy speciálním šamponem s UV filtrem - nevymyjí barvu a chrání ji před spálením na slunci.Nezapomeňte použít balzám na navlhčení pramenů a pravidelné vytváření masek.

Viz také:Tajemství benátského zvýraznění na tmavých vlasech.