Zesvětlení vlasů peroxidem vodíku

Z nejdostupnějších činidel pro barvení vlasů lze peroxid vodíku rozlišit.Po celá desetiletí ženy používají tento produkt k bělení nebo zesvětlení vlasů.Peroxid vodíku je schopen zvýšit vlasové vločky ve vlasech - díky tomu je zbarvení účinnější.Správnou metodou, jak zesvětlit vlasy peroxidem vodíku doma, můžete dosáhnout dobrého výsledku a udržet své vlasy krásné a zdravé.

Přípravek na zesvětlení vlasů peroxidem vodíku

Před jakýmkoli zesvětlením je třeba dbát na to, aby vlasy byly silné a zdravé, protože postup bělení chemickým přípravkem je velmi schopnýpoškodit je.Pár týdnů před plánovaným zesvětlením není možné vlasy barvit nebo udržovat, nedoporučujeme je podrobovat tepelnému ošetření.

K přípravě vlasů na proceduru musíte:

  • používat lékařské šampony, kondicionéry a kondicionéry;
  • vyloučit použití laků a gelů na bázi chemikálií;
  • minimalizovat používání vysoušečů vlasů a vyrovnávacích natáček;
  • dělat zpevňující masky (dost 2krát týdně).

Rada!Před vyjasněním je také důležité provést test.Na malý pramen vlasů je nutné aplikovat trochu peroxidu vodíku (pramen můžete vzít tam, kde to není vidět).Po 30 minutách opláchněte studenou vodou a poté vyhodnoťte výsledek.Pokud je to uspokojivé, můžete přistoupit k postupu vyjasnění.zbytek vlasů.

Nástroje pro zesvětlení

Barvení vlasů se provádí pomocí speciálního přípravku - 3% roztoku peroxidu vodíku.K tomuto postupu je třeba připravit prázdnou láhev s rozprašovačem, rukavice, hřeben, sponky do vlasů a ručník.Budete také potřebovat fólii, šampon, balzám na vlasy a vysoušeč vlasů.

Pokyny pro zesvětlení vlasů pomocí peroxidu vodíku

Pokud se zesvětlení vlasů pomocí peroxidu vodíku provádí doma, je třeba přesně dodržovat přesné pokyny pro postup.Jinak můžete zkazit zdravé vlasy a nedosáhnout požadovaného výsledku.

Jak tedy bělit vlasy peroxidem vodíku:

Umyjte si vlasy a osušte si je ručníkem.Používejte rukavice a oděv zakryjte starým ručníkem nebo kusem látky.Učešte si vlasy dobře.

  1. 3% roztok peroxidu vodíku se zředí vodou ve stejných poměrech a hotový produkt se rozstřikuje do promyté láhve.Pokudpotřebujete odlehčit pouze jednotlivé prameny , můžete během procedury použít bavlněné tampóny.Tato metoda, jak zesvětlit vlasy peroxidem vodíku, je poměrně jednoduchá: musíte ponořit tampon do roztoku a otřít si část vlasů.Opakujte stejné kroky, dokud nejsou všechny prameny zabarveny. K odlehčení všech vlasůje nutné je rozdělit do sekcí, stříkáním na ně stříkáním.Lék by měl úplně zakrýt vlasy - od kořenů až po konce.
  2. Při nanášení produktu ponechte roztok na vlasechurčitou dobu.Doba zesvětlení závisí na počátečním odstínu vlasů.Pro tmavou barvu bude trvat 30 a více minut, než se rozsvítí.Čím světlejší bude stín, tím déle to bude trvat.Průměrná doba čištění není delší než 45-60 minut.Výsledek zabarvení můžete vyhodnotit po půl hodině a produkt z několika oddělených pramenů vyprat.Barevné obleky?Takže můžete omýt všechno ostatní.Pokud ne, je nejlepší počkat dalších 15 minut.V případě nepříjemných pocitů, jako je podráždění, silné svědění, pálení, se doporučuje okamžitě omýt lék z vlasů.
  3. Za účelem urychlení procesu vyčírení lze použít vystavení vysokým teplotám.Chcete-li to provést, musíte sbírat vlasy do ocasu a zabalit je do fólie.Výsledný případ musí být rovnoměrně zahříván fénem po dobu 10-15 minut.
  4. Po uplynutí předepsané doby omyjte přípravek z hlavy studenou vodou.Balzám naneste po celé délce vlasů, aby se obnovil jejich přirozený stav.Nástroj se doporučuje umýt po 25-30 minutách.

Pokud vlasy nejsou tak světlé, jak bychom chtěli, můžete celý postup opakovat od začátku, ale musíte to udělat následující den.Pomocí peroxidu vodíku můžete vlasy dobře rozjasnit, ale v některých případech to bude vyžadovat několik postupů.

Můžete také objasnit jiné lidové prostředky.Které z nich?Podívejte se na video:

Jakzesvětlete vlasy bez poškození ☀ doma.
Jak zesvětlit vlasy 2-3 tóny?|JAK ZARUČIT VÁŠ PŘÍRODĚ
Zesvětlíme naše vlasy ve dvou odstínech se skořicí - Všechno je v pořádku - Vydání 73 - 05/05/2012 - Všechno bude v pořádku

Viz také:

Po zesvětlení tímto způsobem je důležité udržovat zdravé vlasy pravidelným zpevňováním masek a pomocí balzámu vyživovat a hydratovat.To je jediný způsob, jak vlasy potěší svým leskem a jemností.