Atribut nebo atrybut: Jaký je správný tvar?
Atribut nebo atrybut? Ta věčná otázka češtiny! Správný tvar je „atribut“, ale pokud se omylem dostanete k „atrybutu“, nezoufejte. I ti nejlepší řečníci občas zapomenou na správný tvar. Hlavní je, že sdělení je jasné a srozumitelné. Takže ať už se řekne jakkoliv, důležité je, že se domluvíme!










